Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı durumdayım hocam pazar gününden beri sipariş gelmedi hepsijet pişmanlıktır bulaşmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan'da fiyatlar 600-700 TL inmiş. TUF OC 10150 TL olmuş. Zamanla ilk çıktığı 8500'lere geri düşmesi dileğiyle bekliyoruz :)

rtx 3080 Ürünleri Modelleri ve Fiyatları – Vatan Bilgisayar

• ProHan P kullanıcısına yanıt

bende ray tracingin sadece pazarlama olduğunu düşünüyorum. Benim olayım sırf DLSS 2.0 teknolojisi o yüzden kararsızım oyunalrda nvidia destekliyor hep. Mesela Cyberpunk2077 en iyi Nvidia ile oynanacak gibi görünüyor. 3080 mi 3070 mi alsam bilemiyorum o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScH911

Vatan'da fiyatlar 600-700 TL inmiş. TUF OC 10150 TL olmuş. Zamanla ilk çıktığı 8500'lere geri düşmesi dileğiyle bekliyoruz :)

rtx 3080 Ürünleri Modelleri ve Fiyatları – Vatan Bilgisayar

Asus tükenmiş. Gigabyte 3080 gaming'i kuponla 9500'e aldım n11 'de ki bu fiyat bile çok yüksek.

Fiyatlar halen çok yüksek, umarım kısa sürede düşer.

• GUERRA kullanıcısına yanıt

Valla hocam fotoyu görünce mazi ye döndüm cw başladı kulaklarımda 2 defa değişmişti 4 gb görünümlü 3,5gb vramli 970 ex oc  

• Seriyye1453 kullanıcısına yanıt

Sizin de Zeytinburnu şubesi o zaman  

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Asus tükenmiş. Gigabyte 3080 gaming'i kuponla 9500'e aldım n11 'de ki bu fiyat bile çok yüksek.

Fiyatlar halen çok yüksek, umarım kısa sürede düşer.

Alıntıları Göster

TUF online satışta değildi sadece Tekirdağ Çorlu mağazasında vardı koşup aldılar mı arayıp ayarttılar mı ne yaptılar  

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senhsey S kullanıcısına yanıt
  • nnoottrr kullanıcısına yanıt

Bu kıtlıkta iyi fiyat aslında ama serinin en güçsüz kartı :(

• Devoin kullanıcısına yanıt

yaani hocam 2-3k fazla verip güçlü bir kart alabilir vatandaşlarımız -.-

• Coil whine çok sorun yaratır mı arkadaşlar ileride satacak olduğumuzda. Hafif bir coil whine var kulağı dayandığımızda çıkıyor ama kasadayken problem yok.

• nnoottrr kullanıcısına yanıt

Valla hocam 2-3k 100 mhz için değermi orasıda ayrı bir tartışma konusu gerçi..

Alamıyor işte vatandaş :)

Bu paraya bu kadar köfte..

• Devoin kullanıcısına yanıt

Hocam alınır gibi geldi bu fiyata. Yoksa bekleyelim mi başka modeller de inebilir mi 8500lere?

• OssiiE kullanıcısına yanıt

Hocam bilmiyorum ben mi anormal sekilde duyuyorum sadece ama az degil bayagi kotu duyuluyor kulaklik ile fakat nedense normalde o kadar fazla gelmiyor bu ses yanindayken, benimde 2080ti msi ve asusta basima gelmisti. Kulaklik ile bakildiginda cok fazla ve motor gibi ses gelirken kasa yanindayken hic boyle bir ses gelmiyordu.

• pazer89 P kullanıcısına yanıt

Valla hiç bilemiyorum hocam..

Tek bildiğim 3080 FE'nin de altında performansı olduğu ama sonuçta 3080..

• quote:

Orijinalden alıntı: nnoottrr

9000TL'ye 3070 varken çok iyi fiyat bence.

Bizdehesapli'dan daha önce alışveriş yaptım, güvenilir bir site bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 27 Kasım 2020; 13:26:58 >
  • Konuya şak diye müdahil oluyorum kusura bakmayın . 3080 ve 3090 problemleri çözüldü mu ? Kronik bir chipset sorunu vardı diye hatırlıyorum. Tek düzgün kart strix diyorlardı

• Sasua S kullanıcısına yanıt

Şahsi düşüncem bu kartlar artık ömürlük derecesine ulaştı. Al ve 6 yıla yakın kullan . Bakarsan artık 1440P de 144hz i bile geçiyor 3080 çoğu oyunda

• https://www.vatanbilgisayar.com/gigabyte-geforce-rtx-3080-vision-oc-10gb-gddr6x-320bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html

İhtiyacı olan değerlendirsin denk geldim koyayım.Sepette ekleniyor İzmirde de mevcut kap kap

• 
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.