Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.bizdehesapli.com/zotac-gaming-zt-a30700h-10p-rtx3070-twin-edge-oc-8gb-ddr6-256bit-hdmi-dp-urun-ZT-A30700H-10P

Bu da benden olsun. Zotac 3070 6k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.techpowerup.com/gpu-specs/galax-rtx-3070-sg-1-click-oc.b7973

Piyasada yer alan 7500'e satılan çoğu 3070 ile aynı Boost clock'a sahip,Galax eski markadır.

Örnek : Giga Eagle-Ventus 2x-3x-Gamerock düz-Gaming pro..

Güzel seçim olmuş..

• samsunum55 kullanıcısına yanıt

bir fırsat daha. 3070 6000 e alınır.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 26 Kasım 2020; 16:4:54 >

• Yavaş yavaş herkesin kartlandığını okudukça iyi hissediyoruz.

Bu seri kartlar değer bilinecek. Kolay satmaz, uzun süre kullanma hedefi ile alıyoruz hepimiz. Maalesef ülke şartları öncelikli en büyük etken.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

3070 :)

Strix göremedik.

• Kedidir o :)

• 7 ile 8 yan yana sürçü klavye oldu galiba @MALİ MÜŞAVİR 'in üst mesajında.

• gebzede olan varmı

Türk sitelerini takip etmenize yarayan bir site veya programmı kullanıyorsunuz?

• okanbagiscan kullanıcısına yanıt

Gigabyte her zaman rev1.0 olarak ilk ürünü çıkarır sonra bir de rev2.0 ortaya çıkar ama aralarında olsa olsa bios farkı vardır diye tahmin ediyorum.

İncelemelerdeki 6 poscap büyük ihtimal sizin kartta da 6 poscaptir. Belki bu seride rev2.0 ile onlarda değişiklik yapabilir ama sanmam düşük bir ihtimal bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 26 Kasım 2020; 15:59:10 >
  • OssiiE kullanıcısına yanıt

Size bunu yazdım diye yanlış anlaşıldım. Hal bu ki strix 3000 serisinde bu kronik sorun haline geldi yabancı forumları araştırırsa bazı arkadaşlar görecekler, o yüzden bana inandırıcı gelmedi. Size yalancı demedim öyle bir itamda da bulunmadım sadece ses size normal gelmiştir cw vardır ama siz anlamamışsınızdır. O yüzden video istedim zahmet edip çekerseniz çok sevinirim. Eğer cidden cw yoksa kartınızda pamuklara sarıp sarmalayın bence, bir dünya video izledim yabancıların çoğu strixten dert yanıyor. Bende strix bekliyordum ama artık vazgeçtim ya revizyon serileri beklerim öyle alırım strix yada başka kartlara yöneleceğim. 2 saat önce youtube da bir yabancı çocuğun paylaştığı videonun altında muhabbet ettik, çocuk tanıdık vasıtasıyla 2 kere strix değişmiş 3080, 2 kartta da aynı sorun varmış. Sonra tekrar iade edip strix 3090 almış yine aynı sorun. Onun çevresinde strix alanlarda da aynı sorun varmış bu olayı Asus a mail atmışlar, Asus ne dese beğenirsiniz bunu biz sorun olarak görmüyoruz. Ulan sen görmüyorsun tabi kartı sen kullanmıyorsun. Adam diyor karta bu kadar para verip traş makinası sesi duymaktan bilgisayarı açasım gelmiyor. Kartını servise göndermiş çocuk bekliyormuş durumdan haberdar edecek beni de eğer gerçekten strix 3000 serisinin kronik sorunuysa revizyon modellerinde sorun hallolursa amenna yoksa dediğim gibi başka kartlara gideceğim. Yada sizin ki gibi istisna bir kart bulmak lazım

• Devoin kullanıcısına yanıt

Pardon kafa 3080 de olunca 3080 yazmışım  3070 olacaktı.

Milletin aklı gitti😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6K epey makul görünüyor. Ne dersiniz ? Zotac Twin almalı mı ? parayı çöpe mi atmış olurum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomanempiree

Size bunu yazdım diye yanlış anlaşıldım. Hal bu ki strix 3000 serisinde bu kronik sorun haline geldi yabancı forumları araştırırsa bazı arkadaşlar görecekler, o yüzden bana inandırıcı gelmedi. Size yalancı demedim öyle bir itamda da bulunmadım sadece ses size normal gelmiştir cw vardır ama siz anlamamışsınızdır. O yüzden video istedim zahmet edip çekerseniz çok sevinirim. Eğer cidden cw yoksa kartınızda pamuklara sarıp sarmalayın bence, bir dünya video izledim yabancıların çoğu strixten dert yanıyor. Bende strix bekliyordum ama artık vazgeçtim ya revizyon serileri beklerim öyle alırım strix yada başka kartlara yöneleceğim. 2 saat önce youtube da bir yabancı çocuğun paylaştığı videonun altında muhabbet ettik, çocuk tanıdık vasıtasıyla 2 kere strix değişmiş 3080, 2 kartta da aynı sorun varmış. Sonra tekrar iade edip strix 3090 almış yine aynı sorun. Onun çevresinde strix alanlarda da aynı sorun varmış bu olayı Asus a mail atmışlar, Asus ne dese beğenirsiniz bunu biz sorun olarak görmüyoruz. Ulan sen görmüyorsun tabi kartı sen kullanmıyorsun. Adam diyor karta bu kadar para verip traş makinası sesi duymaktan bilgisayarı açasım gelmiyor. Kartını servise göndermiş çocuk bekliyormuş durumdan haberdar edecek beni de eğer gerçekten strix 3000 serisinin kronik sorunuysa revizyon modellerinde sorun hallolursa amenna yoksa dediğim gibi başka kartlara gideceğim. Yada sizin ki gibi istisna bir kart bulmak lazım

MSI RTX 3080 SUPRIM serisine bakılabilir.. Türkiye'ye daha henüz gelmedi ama bence Asustan daha görkemli bir kart yapmışlar üstelik 4 mlcc kapasitörü var daha dengeli bir kart olabilir asus strix rog'a göre.

• yine bir arkadaşın cw hakkında yaşadığı ve ortadan nasıl kaybolduğu hakkında yazdığı olay, bazı çok bilmişler böyle bir şeyi mümkün görmese de oluyormuş.

I had this issue with my 2080 ti fe when I got it at launch. Really bothered me and was so close to send it to rma, but decided not to. After a year the card went completely silent coil whine wise. It took some decent time of me using my card, but at the end it actually did. Coil whine is really tedious to deal with, as you can’t do anything but wait and hope it gets better at some point.

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt

Olabilir hocam suprimi inceledim çok tatlı kart olmuş, Strix ten Suprime geçilir.

• 
Sayfa: önceki 13841385138613871388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.