Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt

%90 oradan aktif olacak ama işte ben onu orada aktif etmek istemiyorum o yüzden sordum. Yoksa çok büyük ihtimal oradan direk kodu alıp oyunu aktif edecek.

Edit: Battle.net yemedi. O zaman geforce experience üzerinden eklemek gerekiyor olabilir. Şimdi geforce now üyeliğini satarken orayı kullandım. Kod yapısı da ona benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 23 Kasım 2020; 21:20:43 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt

Valla bende 9850 TUF OC aldım cuma akşamı dolar 7,58 filanken oyun-gfnow üyelik vade farksız taksit o anda mantıklı geldi bana.Kartı aldıktan sonrada bu kadara gerek varmıydı dediğim oldu.Ancak dediğin gibi böyle giderse yanlış yapmamışım gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Bu mesaj silindi.

Sabah 7,77 tl idi dolar; şimdi 7,88-7,91 arası gidip geliyor. Bu saatten sonra daha da zor düşer.

Sattıkları 100 milyar dolar eridi, çok yakındır gene 8,50'i görmesi.

• 1 günde paramız %4 değer kaybetti hemde 3. kez faiz artışı ardından. Güzel ülkemin vay haline. Faizi daha da yükseltmezler yüksek fiyatlara hazır olun.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Bol bulmuş şer..siz oyun, parayla onlar beyim :)

• Erdo4 kullanıcısına yanıt

900 ya da 949 diyorum hocam ben 3080 Ti için. %5 falan performans artışı olacak zaten cuda 9k larda bir rakam olur yoksa 3090 alanların anasına bacısına küfür ederler bildiğiniz. Ama dediğiniz her şeye katılıyorum alınabilecek bir kart olacağını sanmıyorum ne TR ne de yurtdışından.

• Seriyye1453 kullanıcısına yanıt

Kargo durumunda bir değişiklik var mı? Benimki hala "Anadolu Yakası Kim/hepsiburada Kurumsal Ptt Kargo Şb.şef. - Transfer Sürecinde" görünüyor seninki hepsijet ile gönderilecekti belki bi değişiklik olmuştur diye düşündüm.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Amazon.de üzerinden 3080 ftw non ultra alanlara gönderilen oldumu hiç

• AlperJk A kullanıcısına yanıt

Bendede dünden beri durum değişmedi bakalım yarın gelir umarım

• Çin randevuevine hoşgeldiniz :d

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Benim kartı da kargoya verdiler 1 aralık diyor teslim tarihi umarım daha önce gelir.

• Bilmeyen arkadaşlar için yazmak istedim, bu promosyonda verilen kodlar Nvidia experience de aktive edildikten sonra battlenet hesabınıza geliyor.Yani direk battlenetten (Cod Black Ops için)aktive olmuyor bilginize.

Ben direk battlenet sandım açıkcası öyle değilmiş durum.

• qokhan11 Q kullanıcısına yanıt

Valla şuan size imreniyorum hocam, bu kartı uzun zamandır bekliyorum. Sizin şansınız birde TR gibi bir yerde çok iyi fiyata denk getirmeniz olmuş, tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Gelince buraya fotolarını atmayı unutmayın gözümüz gönlümüz açılsın biraz NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Dezert kullanıcısına yanıt

Estağfurullah hocam elbette atarım tabi ki, gerçekten içten diliyorum umarım herkes en kısa sürede istediği kartı istediği fiyatlara yakın bir tutarda alır. Siz uzun zamandır bekliyordunuz Strix bunu biliyorum darısı başınıza ne diyeyim. Bu arada HB yi her fırsatta kontrol edin aksatmadan. Yine en uygun Strix oradan yakalanıyor. Sanırım 1 ay önce falan bir arkadaş daha 9.500 TL ye falan yakalamıştı.

• Dezert kullanıcısına yanıt

İnşAllah sizede denk gelir hocam kismet gercekten ben ekran kartı almayacaktım öyle bi bakayım uyguna gelirse diye önce yurt dışına baktım stoğa yetişemedim daha sonra hbde ventus x2 3070e yetişemedim daha sonra alarm kurdum ventus x3 3070e yetişebildim

• Seriyye1453 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için, size de hayırlı olsun sizin de kartınızı takip etmiştim sizde iyi fiyata almıştınız güle güle kullanın. Sizden de resim bekliyoruz biraz kart görelim NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• qokhan11 Q kullanıcısına yanıt

Sağ olasın. Bende o arkadaştan beridir HB yi sık sık kontrol ediyorum hatta diyebilirim ki o günden beri HB de sürekli bakıyordum ama bugün sanırım hiç göremedim sizin aldığınız fiyatta Strix olsun sağlık olsun bizde alırız umarım bir gün hayırlısı diyelim. Adınıza çok sevindim.

• 
Sayfa: önceki 13621363136413651366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.