Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2k. 144 hz monitörüm var. İşlemcim 6700k 4.7 ghz overclock oluyor rahatça. 3070 alsam idare eder mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • homebird kullanıcısına yanıt

2K da hiç sorun olmaz akar gidersin.

• Hotkeys H kullanıcısına yanıt
    Bence bu

https://www.amazon.com.tr/Viewsonic-XG270QC-Monit%C3%B6r-inches-LED/dp/B07VKPWYQ5

Bahsettiğiniz lg nano ips panel, onunla aynı panel olan viewsonic monitörü de var xg27qg ama fiyatı pahalı biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiseeman -- 15 Kasım 2020; 16:50:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.amazon.de/-/tr/dp/B08MDC8J27 Gigabyte GeForce RTX 3090 Vision OC

• The R0CK T kullanıcısına yanıt

16bin küsüre geliyor sanırım. Fena fiyat değil 3090 alacaklar için...

• Ben de dayanamadım aldım.

Palit game pro OC 3080. 8950 7+2 taksit hepsiburada'dan.

Sentetik testlerde 26-27 ortam sıcaklığında maksimum 74 derece gördüm. Ramlar direk heatsink'e değil ayrı bir blok ile soğutuluyor. İşlemci sıcaklığının yükselmesinin olumsuz bir etkisi yok. Bu nedenle palit default Fan hız curve'ünü rahat ayarlamış sessiz olsun diye. Zira GPU sıcaklığı değil ram sıcaklığı riskli bu 3080 kartlarda. Değiştirip daha iyi sıcaklıklar elde edilebilir ancak tasarımın bu hali ile gereksiz.

3DMARK maksimum hava ile OC: https://www.3dmark.com/spy/15178381

Bu da tomb rider. İşlemci günlük OC'li, ekran kartı default.

viewsonic xg270qg

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• kaptan666 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın cebinize uygun kartı yakaladiysaniz problem yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaptan666 kullanıcısına yanıt

O fiyata nasıl denk getirdin. Şu an 10,500 görünüyor

• Fiyatların düşmesinden dolayı 2, 3 gün kullandığım Palit gamingpro oc 3070'i iade ettim. MSI veya ASUS almaya karar verdim. Kart güzeldi coil whine falan yoktu stabil çalışıyordu sadece 2 sene garanti olayı beni düşündürüyodu bide üstüne arka plakasının plastik olması çıkınca bi soğudum aklımda kalacağına yollayayım dedim :D kargoya verip göndermem + onaylanması + paranın hesaba geri yatması 3 gün sürdü hepsiburada da ilk defa bu kadar hızlı işlem gördüm. Yine kart avına başladık hadi hayırlısı NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Gigabyte GeForce RTX 3090 Vision OC 24GB Graphics Card https://www.amazon.de/dp/B08MDC8J27/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_iVtSFb9G9J7FV

Şeytan dürtüyor zor zaptediyorum olm bekle karacumayı diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperJk

Fiyatların düşmesinden dolayı 2, 3 gün kullandığım Palit gamingpro oc 3070'i iade ettim. MSI veya ASUS almaya karar verdim. Kart güzeldi coil whine falan yoktu stabil çalışıyordu sadece 2 sene garanti olayı beni düşündürüyodu bide üstüne arka plakasının plastik olması çıkınca bi soğudum aklımda kalacağına yollayayım dedim :D kargoya verip göndermem + onaylanması + paranın hesaba geri yatması 3 gün sürdü hepsiburada da ilk defa bu kadar hızlı işlem gördüm. Yine kart avına başladık hadi hayırlısı  

Bide güle güle anlatıyor mutluluğa bak. Ne alsan kullanıp iade ediyorsun zaten bir çok insanın hakkına giriyorsun. Kullanıp iade edince firmaları kazıkladım falan diye düşünüyorsun hoşuna gidiyor herhalde. Senin gibi insanlar yüzünden de bu firmalar garibanlara extra geçiriyor. Sonra başınıza bir şey gelse amazon hiç böyle değil falan dersiniz amazona senin gibi insanlar dadanmıyor tabi.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• Şu siteyi anlamış değilim bazen birileri yazıyor atıyorum MSI RTX 3070 VENTUS 3X'i 6.000₺ ye aldım diyor ben bakıyorum 7.600 falan. Şimdi de MSI RTX 3080 VENTUS 3X 10G OC modeli 8.600₺ MSI RTX 3070 VENTUS 3X OC modelini de 7.600₺ ye satıyolar bi ayarları yok adamların NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

3070 Ventus: https://www.teknolojipazar.com/msi-rtx-3070-ventus-3x-oc-8gb-gddr6-hdmi-dp-256bit

3080 Ventus: https://www.teknolojipazar.com/msi-rtx-3080-ventus-3x-10g-oc-10gb-geforce-rtx3080-gddr6x-320bit-hdmi-3xdp-16x-ekran-karti

• AlperJk A kullanıcısına yanıt

umarım aldıgın kart psu bozuk çıkar komple tesisatı yakarsın

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt

Ağlayayım mı anlamadım? 7 bin ₺ ye aldığım kart 2 gün sonra 6.200₺ ye satıldığında kendimi nasıl hissedeyim? ayrıca dediğim gibi 2 sene garanti olayı vardı ekran kartı konusunda daha önce çok sıkıntı yaşadığım için uzun garantili kart almaya karar verdim forumda bi arkadaş arka plakasının plastik olduğunu söyleyince de o gün kararım netleşti yolladım.

Kartlar konusunda yaşadığım durum; msi gtx 1080'i aldığımda coil whine var diye servise yolladım servis doa raporu verdi. O kartın parasını hepsiburadadan alabilmek için servise gönderdiğim zaman dahil 2 ay'a yakın süre harcadım kur oynamasından dolayı fiyatlarda değişiklik olunca hepsiburada bana bizde kart yok sana para yollucaz dedi. Kartı 2.500₺ ye almıştım daha sonra kur oynamasından dolayı kart 3.300₺ civarına çıkmıştı neyse deyip parayı alıp vatan bilgisayardan asus gtx 1080 strix aldım onda da coil whine çıktı tekrar zaman kaybetmemek için yollamadım o şekilde 2.5 sene kullandım garantisinin bitmesine 4 ay kala kart ekrana görüntü vermemeye başladı servise yolladım 2 hafta sonra doa raporu yollucaz bu kart tamir edilemez dediler. vatan bilgisayara gittim değişim dedim adamlar değişir mi o zaman aldığım kart 3.200₺ di şuan kart 5.500₺ onlar da para iadesi yaptı. Şimdi ben temkinli ilerlemeyim de ne yapayım sen söyler misin?

o attığın ss deki psu ve anakart iadelerinin farklı firmalardan olduğunu gördün demi? ikisinin de farklı zamanlarda olduğunu da anlamışsındır diye umuyorum ayrıca iade sebeplerini bilmeden yargılamak neden? PSU ekran kartıma yetersiz geldiği için iade edip üst seviyesini almıştım. Anakart değişim zamanında da işlemciyi güncellemek aklımda yoktu sonra uygun fiyata işlemci bulunca anakartı iade edip uygun anakart almıştım.

Olayları bilip bilmeden konuşmak kolay oluyor.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Sana ne dokundu da beddua ya başladın? bir üst yazıya bakarsan iyi olur ayrıca

• AlperJk A kullanıcısına yanıt

elektronik mal bu fiyatı artabilir azalabilir. aldığın malın fiyatı artarken kis kis gülüyor seviniyormusun da fiyatı azalınca kötü hissedesin.

aldığın ürünlerin özelliklerinin %99 u google araştırmasıyla veya ürün sitesinde bulunabilecek şeyler, keza herhangi bir kartın birlikte kullanılması tavsiye edilen psu da öyle.

backplate, aldığın psunun yeterli gelip gelmeyeceğini bilmeden alman senin tamamen bilinçsiz bir kullanıcı olduğunun göstergesi.

iade ettiğin malları sıfır diye başka kullanıcılar alacak burada hata hem sen de hem de sıfır diye satan firmada.

keşke şu 14 günlük koşulsuz şartsız iade meselesini kaldırsalar, ayıplı malın kapsamını genişletseler de sadece kusur hata gibi durumlarda kesin iade işlemi yapılsa bizim gibi ülkelere medeni haklar pek uygun değil.

gerci bu sefer de malı bozup gönderir bizim millet ya neyse.

• Testte ekran çözünürlüğü 1440p mi?

• 
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.