Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (5 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
5 sn
44.528
Cevap
322
Favori
2.433.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1804
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 73
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 77
  • Favoriye Eklediklerim 323
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lemartes (850 mesaj) REDSTONE (841 mesaj) OssiiE (567 mesaj) ugrpkr (551 mesaj) Manyaqçocuk (520 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31989 mesaj) Mobil (7827 mesaj) Mini (945 mesaj) Uygulama (3767 mesaj)
  • @
90 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
Giriş
    2706 Mesaj

Bence 2000 serisini blackfriday de eritip, 3080 için toplu bir şekilde stok açacaklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BARKU kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj
    Arkadaşlar incehesap.com aldığım ekran kartı ile göndermesi gereken promosyon kodlarını defalarca aramama rağmen göndermedi ve watch dogs kampanyası bitti, şimdi ne yapmalıyım?

• Yüzbaşı
    273 Mesaj

Gamegaraj mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    carman1tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2714 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralcr1994 -- 5 Kasım 2020; 9:25:28 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Game rock oc stok bitmiş)

• Çavuş
    56 Mesaj
    https://www.amazon.co.uk/Gigabyte-AORUS-GeForce-MASTER-Graphics/dp/B08LNY8P5L/ref=mp_s_a_1_11?dchild=1&keywords=rtx+3070&qid=1604558474&sprefix=rtx+3070&sr=8-11 toplam 621£ oda 6850TL civari yapiyor Aorus on siparis verilirmiki acaba emin olamadim

• Yarbay
    2184 Mesaj

Onu bekleyeceğine yurtiçi 7000-7500 arası bi tane al bence, biraz fazla verirsin; ama sorunsuz garantin olur ve satmak istersen 2. elde daha cazip olur.

|
    |
    Valyrion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    103 Mesaj

hocam onceki kartim gigabyte aorus rtx 2070s di,marka ön yargimi kirip palit gaming pro rtx3070 aldim 2k 8xmsaa stres testinde 71 dereceyi gecmedi. sonuc eger garantiye onem veriyorsaniz gamegarajda stogu mevcut bildigim kadariyla alin gecin kafaniz rahat olsun

|
    |
  • Yarbay
    3060 Mesaj

Herhalde hayatimda ilk defa stok bitmeden birseyi alabildim :)

Bugun teslim edilecek

|
    |
    Pyrosus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3898 Mesaj

Müşteri yetkilisi falan uğraşın hocam sonuna kadar. Ama bu saatten sonra artık COD kodu verirler heralde.

Bu arada siz inno3d 3090ı iade edebildiniz mi? Sorun çıkardılar mı?

@Pyrosus evet game garaj hocam.

|
    |
    Bahsedilenler: Pyrosus, emir302 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2714 Mesaj

Hocam merhaba, kartın yük altındaki ses durumu nasıl? Bu soğutmayı sağlarken gürültü çıkarıyor mu?

|
    |
    aredyak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7192 Mesaj

Biraz gülelim :)

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj

hocam kasa yanimda olmasina ragmen(Kasa kapağı kapalı) hic bir sekilde rahatsizlik duymadim sivi sogutmanin pompa su akisini sesini duyuyordum 🤷🏻‍🤷

|
    |
    kralcr1994 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2714 Mesaj

Bende aynı kartı sipariş verdim. Bu gün teslim alacağım. Kullanıp kullanmamak konusunda kararsızdım. Kimi kartlar çok ses yapıyor gerçekten rahatsız ediyor. Sizin yorumunuzdan sonra içim biraz daha rahatladı.

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj

bence pişman olmayacaksiniz hocam 2 gundur 2k da icin rahat takilmadan gozum derecede olmadan oyunlarin tadini cikardim hayirli olaun guzel gunlerde kullanmak nasip olur hepmize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aredyak -- 5 Kasım 2020; 10:30:22 >
    |
    |
    kralcr1994 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj

Bakalım bugün yine bağlanabilirsem isterim, evet bu arada 3090 inno 3d iadesini sorunsuz kabul ettiler, ilk alışverişimdi ama adamlar güvenilirmiş onu anladım.

Edit: şimdi gönderim yaptılar incehesaptan oyun kodumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir302 -- 5 Kasım 2020; 10:36:20 >
    |
    |
    carman1tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj

Aslinda Asus Dual 3070 siparişi geçmiştim HB den 7150 TL civarına. Dual için cok fazla para deyip iptal ettim. Paliti hic kullanmadım ama bu fiyatlara degmez diye düşünüyorum. Emin olamıyorum artık alsam mi almasam mi diye

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj

hocam asusun 2 fanlı kartına o kadar para vereceğinize palit markanın 3 fanlı modeline aynı fiyatı verirsiniz daha iyi soğutma alırsınız Karar sizin ben kullandığım için tecrübemi aktardım size emin olun Çok takılmamak gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aredyak -- 5 Kasım 2020; 10:41:58 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1856 Mesaj

Bence pc'ye temiz kurulum yapın. 2032 Mhz avg ile alınacak bir puan değil sizin skorunuz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/dd/5a/26/dd5a26b69f77447957dc83704ec37631.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Alkımm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1733 Mesaj

Geçen teknoseyir kanalında canlı yayında asus dual 3070 kullanıyordu murat gamsız. Öyle cok ısınan bir kart değil asus dual. Tam yükte 70 i geçmiyordu yanlış hatırlamıyorsam

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
backlink paketleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.