Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reis Kayra

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bizene senin eşyalarından :D :D burdaki kimse senin bir şeyini merak etmiyor. Çünkü sağlıklı bir insan diğerinin harcamalarına saçma diyemez he sen sağlıklı değilim diyorsan eyw çünkü karta 10 15 bin veren insanlar kendi hayatlarında kendi kararlarını verebilecek insanlardır köylü seni

• Reis Kayra R kullanıcısına yanıt
    Acilen obezite tedavisi görmen lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Ürünler satış için gönderilmiş bile ay içi piyasaya çıkacaktır. Stok sorunu olmaz ise 2060 super fiyatına(400 dolar) 2080 super performansı.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Videoyu ekleyemedim showrooma koymuşlar bile, satışa hazır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 4 Kasım 2020; 19:12:50 >

• No Way Out kullanıcısına yanıt

3060ti mi?

3060'ın kendisini görseydik önce?

Bir de stokları bulunamayan 3070-3080 leri de görmek güzel olabilirdi tabii.

Millet kartları alana kadar watch dogs legion kampanyası bitti. Böyle bir rezil kart piyasa sürme ben hatırlamıyorum. Belki benden bilgili bir arkadaş hatırlıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 4 Kasım 2020; 19:1:18 >
    Benim anlamadığım 3060 çıkmadan neden 3060 ti si gündeme geliyor :/ bu kaç GB 4 filan mı🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA06FE1EE -- 4 Kasım 2020; 19:1:21 >
  • Arkadaşlar ilk defa mı nvidia yeni ürün çıkışına şahitlik ediyorsunuz zaten her zaman 60 modende ti modeli ya önce yada aynı anda çıkar, ilk 3060 ti çıkması normal bir durum Çünkü model numarası yükseldikçe kar oranı artar, firmalar ilk başta yüksek kar oranlı ürünleri piysaaya sürer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 4 Kasım 2020; 19:5:25 >
    Evet , keşke çıkışına şahitlik etseydik edemiyoruz , çıkmıyor gelmiyor agaaa 😂 çıkıyormuş gibi yapıp konsol piyasasına gözdağı verdi de elinde patladı

• Yahu ne bilelim, jumbum güvenilir güvenilir deyince herkes biz de aldık. Gel gör ki şimdi adamlar iptal ettirmek için kırk takla atıyor...

• millet o değil de palit 3080'in gamingpro oc ve gamerock oc modelleri arasında ne fark var aralarında 700 lira oynuyor hiçbir yerde karşılaştırmalarını bulamadım buraya genelde gamerock atılmış ama taksitli alacağım için gamerock un maliyeti 10k yı aşıyor gamingpro oc almayı düşünüyorum ama aralarındaki soğutma performans farkını merak ediyorum gamingpro oc kullanan oldu mu?

• FreiSeele F kullanıcısına yanıt
    Pro olan fe modelle aynı hemen hemen game bost mhz değeri düşük. Gamerock 3x8 pin bide

• eksimaya kullanıcısına yanıt
    İnadına iptal etmiyeceğim. 1350 lira fazla verdim gamegarajdan da sipariş verdim. Aradaki farkı tüketici hakem heyetinden çıkarmayı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 11401141114211431144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.