Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.005
Cevap
245
Favori
2.618.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: namor

Hayırlı olsun umarım iptal etmeden yollarlar hasretin biter.

umarım hocam hala ftw3 siparişim duruyor .de üzerinde bakalım hangisini yollayacaklar

• Dreazz kullanıcısına yanıt

keepa eklentisi saat 5ten beri stokta olarak gösteriyor bunu?

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 2 Kasım 2020; 21:0:6 >
  • abekaynana123 A kullanıcısına yanıt

Dayanamayıp ben de aldım ama o RGB ışıklandırması da beni benden alacak gibi

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt

Kart çok iyi ama sterlin yüksek. Ben bu kartı amazon.jp den sipariş etmiştim master stoğa geldi bu gelmedi bi türlü iptal edicem. Extreme yerine master falan yollamazlar umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

keepa eklentisi saat 5ten beri stokta olarak gösteriyor bunu?

3080 diye aratıp yeni gelenler diye sırala demiştim. İlk kez en tepede gördüm ve hızlıca aldım. Bilmiyorum daha önce stokta mıydı ama benden sonra bitti gözüküyordu stokta.

Teslim tarihi de verilmedi henüz

• Palit 3080 gamerock mu gamingpro mu alınır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abekaynana123

Yok mu garajdan benden başka gamerock 3080 alan o kadar bekliyordunuz 😁

Alacak olsam jumbumdan mıdır nedir ordan 8400 e alırdım hayırlı olsun ön sipariş rog vermiştim onu bekliyorum o olmasa yine düşünürdüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamerock 3 pin girişi var. gamingpro da 2 pin lik. ve soğutma farkı var. gamerock önde

• plateau kullanıcısına yanıt
    Gamerock hocam. Güç kullanımı 50w daha fazla ve 120mhz daha fazla boost clock'u var fabrika çıkışı. Soğutma sistemi de Gaming Pro'ya göre kat kat iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de gamerock sipariş ettim ama fiyatı fazla . kararsız bir şekilde aldım ve stok gelip gelmeyeceği belli değil. 15 güne kadar gelecekse 5800xt çıkacak zaten.

• 6800xt çıkacak pardon

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Palit 3080 Gamerock'tan benchmark'lar gelmeye başladı, bence gayet iyi duruyor.

• Sordum ben amazon müşteri hizmetlerine onlar ön sipariş bekleyeceksiniz yapacak bir şey yok dedi

• 6800xt bekliyorum artık

• everesee E kullanıcısına yanıt

Kart iyi zaten ama ne zaman size gelecek jumbum siparişleri hala beklemede. Gerçi alan karlı çıkar dolar hep yükseliyor.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt

Jumbum'u bilmiyorum hocam, açıkçası ilk defa duydum şimdi. Gamegaraj direkt Eksa bilgisayarın markası, geldiği gibi yollacaklardır kargoları alanlara.

• Gamegaraj a geldiyse jumbuma da gelmiştir. Stoktan gonderi değil ise stoklara bu hafta içi girer diye umut ediyorum.

• everesee E kullanıcısına yanıt

Eksa jumbuma stok ayırmıştır hocam. Misal 25 adet gelmiş olsa 5 tanesi jumbuma gider.

• Dreazz kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Saat kaç gibi almıştın? Ben mail gelsin diye uyarı bırakmıştım ama gelmedi maile hiç uyarı. Çalışmıyor mu acaba bu mail sistemi?

• 
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.