Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar ucmus 1080 i degistireyim diyordum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Pahalı olacakları çoktan belliydi. Son 1 ay zaten tescil de oldu. Elde kalan pascallar başka türlü satılmaz. Piyasaya hareket getirip, indirimler ile 1000 serisini eritmeye çalışacaklar. Üst düzey performans ve gelecek yenilikler ilede yüksek fiyattan 2000 serisi satılacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marka fanlığı yüzünden gpu pazarı bu halde 1050ti ile rx 470 aynı fiyatdayken insanlar yine gidip 1050ti aldılar , insanlar sömürülmeyi seçti.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Yok artık lan Zotac 1200 dolar ise Asus 1250'den çıkarır dalgamı geçiyonuz boşu boşuna 1080 Tİ sattım aç köpeklere bak Titan mı satıyonuz hayırdır custom soğutmalı olanlar 800 dolar diye bekliyordum durum içler acısı.Fiyatını zerre haketmiyor kar oranı kim bilir % kaç madencilik ayağına milleti ayakta dikecekler.

Vergisiz Türkiye fiyatı 7.300tl vergiyle 9-10 bin TL olacak bütçe ayırmıştım ama indirime girene kadar almayacağım.
    Ahahahah

Banlanmis fakir.

Sen daha dur o elindekileri de satacaksın batınca.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    NVIDIA nın son dakika fiyatları değiştirdiği söyleniyor , her şey değişmiş olabilir az kaldı
  • Üst mesajıma dikkat

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti
  • 2050Ti den haber var mı arkadaşlar? 1050Ti den ne farkı olucak?

• 1200 Dolar falan olacaksa şuna usb giriş çıkışı taksınlar klavye fare bağlayıp windows kuralım geri kalan bileşenlere ihtiyaç kalmasın.
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    aynen... indirim bekleyeceğiz ya da gittiği yere kadar bununla devam...
  • Yayın başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Ben şahşen Ray-Trace sisteminin eski oyunlara bile kolayca entegre edilebileceğini düşünüyorum, model sahne ışıklar zaten hazır tek olay bu ışıkların render motoru güncellemesiyle ışın yaymasını sağlamak. Tabi eski oyunlar buna göre yapılmadığından olası hatalar olabilir bunuda düzeltebilirler diye düşünüyorum.
    kimse böyle bir şeyle uğraşmaz.

önümüzdeki 2 senede destekleyen oyun sayısı 6-7 olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 20 Ağustos 2018; 18:46:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

1200 Dolar falan olacaksa şuna usb giriş çıkışı taksınlar klavye fare bağlayıp windows kuralım geri kalan bileşenlere ihtiyaç kalmasın.
    1200 dolar bize çok geliyor kur ve vergilerden dolayı. 1080ti 750 tl olsaydı ve 2080ti 450 tl fark ile piyasaya girseydi 1200 tl kimsenin gözüne gelmeyecek ve bu eleştirilerin hiç biri olmayacaktı. adam bir sürü yenilik yapmış teknoloji geliştirmiş perforamans geliştirmiş üstüne 450-500 birim koymuş. sorun fiyatta değil doların 6 tl olması ve ürünlere koyulan fahiş vergilerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper4458

Yayın başladı
    yayın sayfasında sağ taraftaki chat bölümündeki bebeler oyunculuktan soğutuyor insanı. biraz daha takılsam onboard karta dönecem :D
  • gözlüksüz olan belli ki malı vurup çıkmış yayına
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekhmet95

1200 dolar bize çok geliyor kur ve vergilerden dolayı. 1080ti 750 tl olsaydı ve 2080ti 450 tl fark ile piyasaya girseydi 1200 tl kimsenin gözüne gelmeyecek ve bu eleştirilerin hiç biri olmayacaktı. adam bir sürü yenilik yapmış teknoloji geliştirmiş perforamans geliştirmiş üstüne 450-500 birim koymuş. sorun fiyatta değil doların 6 tl olması ve ürünlere koyulan fahiş vergilerdir.

Alıntıları Göster
    aynen öyle..adamlara göre para değil...abd de 3.sınıf işçi iken şu rtx2080ti yi 1,5 - 2 haftada alabilyordum.

• $1200 civarıysa burada temiz 10bin kağıt olur bilemedin 9999tl fiyatlar üzdü cidden

• sekhmet95 S kullanıcısına yanıt
    1080ti 700 dolardan piyasaya çıkmış alabileceğin en üst seviye kartın fiyatı 700 den 1200 e çıkıyorsa bence yabancılar için de sıkıntı olacaktır, iphone 8 ile birlikte yapılan zamla ilgili bir çok röpörtaj yapıldı bu fiyata alır mısınız diye. Halbuki bize göre düşünürsen 100-150 TL artımış ne ki denebilir ama etkiliyor onlarıda.
  • Hadi bakalım.
  • Yayındayım oyunlarda merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.