Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha iyileri senin olsun hocam 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DukeMew D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bu bana yeter fazlasıyla. Hiç olmayana nasip olsun inşallah 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 2.900 TL'ye sıfır amazon.de Zotac RTX2070 Super Mini nasıldır?
    https://www.amazon.de/gp/product/B07WR6M7W2?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUERRA -- 24 Kasım 2019; 15:17:32 >
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    TR gönderimi gözükmüyor. Ödeme adımına geçebildiniz mi ki? Eğer Almanya için gönderilecekse ayrı tabi ki.
    Ama öyle bile fiyatı 509 Euro/3207TL olur.

TR gönderimi olan Zotac 2070 Super AMP modeli var. Ama 574 Euro/3631 TL'ye geliyor.

Alternatif olarak Galax 2070 Super var. 549 Euro/3460TL'ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 24 Kasım 2019; 15:28:56 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Her gün girip kontrol ettiğim için dün yakaladım hocam. İsviçre'deki bir arkadaşa gönderttim (normalde oraya da yok) 450 EUR'a geldi her şey dahil. Tabi arkadaş Aralık ayında gelecek o yüzden biraz bekleyeceğiz :D
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Yolcu yanında getirecek olursa olur hocam. Fiyatlar ancak o zaman uygun bir hale geliyor.Yoksa vergilerden dolayı TR gönderimi 3500-3600TL altında gelen, o da gönderilen en ucuz modeller,
    RTX 2070S yok. Güle güle kullanın.
  • İlan
    İlgilenen arkadaşlara ilan açıktır arkadaşlar.
  • NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti

Arkadaşlar merhabalar ben de güç kaynağı olarak aerocool kcas 80+ bronz 600 watt psu var

Niyetim rtx 2070 super almak ancak resmi sitesinde 650w yazıyor Buna rağmen herhangi bir problem çıkartmayacaksa satın alınır mı yoksa aksiyona girmeyip rtx 2070 mi satın alayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulgaristandan MSI GeForce RTX2080Ti SEAHAWK EK X 11GB getirebilirim,ilan için mesaj atabilirsiniz.İkinci el linkini atar ve detaylı bilgilerini veririm.
  • 11.11'de Gigabyte RTX 2070 Super Windforce OC 3X aldım. Adı uzunca ama serinin başlangıç modeli diyeyim :) Üzerine Gaming ve Auros modelleri var.

Stok ayarlar ile GPU Boost hızı direk 1935 Mhz gördü. Auros Engine Auto OC ile tarattığımda GPU üst clock 2040 Mhz olarak tespit etti ve 2025 Mhz'de sabitlendi.

1440P 8X MSAA ile Furmark stres testinde stok ayarlarda ve AUTO OC değerleri ile de 60-62C'de sıcaklık sabitlendi ve fanlar gayet sessiz çalışıyor.

Henüz MSI AB ile detaylı manual OC işine ve fan profillemeye girmedim ama kart stok ayarları ile dahi güzel boost oluyor ve gayet serin çalışıyor.

Manual olarak %100 fan yaptığımda biraz ses var ama %75 fan ayarında dahi neredeyse direk sessiz diyebilirim.

Daha önceden 1080Ti kart olarak Gigabyte Auros 1080Ti, MSI Gaming ve Asus Strix OC kullandım. Onlar kadar yapılı değil ama kart sağlam,
    soğutması başarılı ve RGB'siz nötr bir görünüme sahip. Açıkçası giriş seviyesi denilecek RTX 2070 Super modeli bir kart olarak beğendim.
    Fiyatı da bana uyguna gelmişti zaten.

Kart normalde 4000-4200TL aralığında satılıyor. 4000TL üzerine herhangi bir RTX 2070 Super kart almazdım.

Değerlendirmek isteyen olursa şu an Trendyol'da 3750TL'ye satılıyor. Aynı satıcı. Kart Arena'ya kayıtlı. 2 yıl Arena ve 1 yıl da Gigabyte Türkiye olarak 3 yıl garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 27 Kasım 2019; 15:27:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Arkadaşlar merhabalar ben de güç kaynağı olarak aerocool kcas 80+ bronz 600 watt psu var

Niyetim rtx 2070 super almak ancak resmi sitesinde 650w yazıyor Buna rağmen herhangi bir problem çıkartmayacaksa satın alınır mı yoksa aksiyona girmeyip rtx 2070 mi satın alayım
    Rahat rahat yeter hocam sıkıntı yok, single rail 540w güç veriyorsa 2080s bile takılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

11.11'de Gigabyte RTX 2070 Super Windforce OC 3X aldım. Adı uzunca ama serinin başlangıç modeli diyeyim :) Üzerine Gaming ve Auros modelleri var.

Stok ayarlar ile GPU Boost hızı direk 1935 Mhz gördü. Auros Engine Auto OC ile tarattığımda GPU üst clock 2040 Mhz olarak tespit etti ve 2025 Mhz'de sabitlendi.

1440P 8X MSAA ile Furmark stres testinde stok ayarlarda ve AUTO OC değerleri ile de 60-62C'de sıcaklık sabitlendi ve fanlar gayet sessiz çalışıyor.

Henüz MSI AB ile detaylı manual OC işine ve fan profillemeye girmedim ama kart stok ayarları ile dahi güzel boost oluyor ve gayet serin çalışıyor.

Manual olarak %100 fan yaptığımda biraz ses var ama %75 fan ayarında dahi neredeyse direk sessiz diyebilirim.

Daha önceden 1080Ti kart olarak Gigabyte Auros 1080Ti, MSI Gaming ve Asus Strix OC kullandım. Onlar kadar yapılı değil ama kart sağlam,
    soğutması başarılı ve RGB'siz nötr bir görünüme sahip. Açıkçası giriş seviyesi denilecek RTX 2070 Super modeli bir kart olarak beğendim.
    Fiyatı da bana uyguna gelmişti zaten.

Kart normalde 4000-4200TL aralığında satılıyor. 4000TL üzerine herhangi bir RTX 2070 Super kart almazdım.

Değerlendirmek isteyen olursa şu an Trendyol'da 3750TL'ye satılıyor. Aynı satıcı. Kart Arena'ya kayıtlı. 2 yıl Arena ve 1 yıl da Gigabyte Türkiye olarak 3 yıl garantili.
    Hocam merhabalar spordaydım şimdi okuyabildim mesajınızı aynı ürünü siz önerdikten sonra baktın benimde çok hoşuma gitti fiyatı da piyasaya göre baya makul geldi ama teslimat tarihi 25 Aralık yazıyor bunlar Amazondan sipariş veripte mi Getiriyor ben onu anlayamadım çünkü nereden baksan arada bir aylık bir zaman dilimi var
    Teslimat tarihi bir hafta falan olsa direk sipariş geçecektim 25 Aralık yazdığını görünce Biray ekran kartsız bekleyemem ki :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi20phrene -- 27 Kasım 2019; 17:0:25 >

• Suppordle kullanıcısına yanıt
    Resmi sitede önerilen güç kaynağı 650 watt yazdığını görünce ben de sizlere danışmak istedim darboğaz yaşarım diye çekindim
    Bendeki psu yeterli diyorsanız o zaman rtx 2070 super Satın alayım

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı satıcının N11 ilanı hala açık. Stokta 5 adet gözüküyor. İstiyorsanız oradan bir iletişime geçip sorun ve siparişi Trendyol'dan geçin.
    Trendyol kampamnya dönemi olduğundan belki teslimat sürelerini uzun tutmuştur direk.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Kartınız hayırlı olsun. Performans anlamında RTX'i baz almayarak, 1080 Ti sonrası görüşleriniz nasıl ?
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Açıkçası çok detaylı bir ölçüm yapmadım. Sürekli oyun da oynamıyorum ve çok FPS saymam.
    İncelemelerde gösterdiği şekilde genel performansı diyebilirim. Şu oyunda bu ayar ile bakın derseniz bakmaya çalışırım.

Normal şartlarda 1080Ti sonrası bu kart bir upgrade değil. 2000 serisini pas geçecektim. Ama 2070 Super güzel bir kart oldu.
    Bence eğer 2080Ti alınmayacak ise 2000 serisinde alınacak makul kart da bu. Kampanyalar sayesinde güzel bir side-grade oldu.

Garantisi 7 ay kalan 1080Ti kartımı satıp 1 ay kartsız kaldım ve üzerine 250TL gibi bir rakam ödemiş oldum. Karşılığında güncel
    mimari, Ray Tracing ve DLSS imkanı olan ve 3 yıl garantili bir kart almış oldum. Video bellek miktarı 11GB'dan 8GB'ya düşmüş olsa da
    bellekler daha hızlı. Video bellek miktarı olarak sorun yaşayacağımı sanmıyorum.

Zaten kartı 1 yıl kadar kullanıp kısmet olursa Kasım 2020 döneminde Nvidia 7nm veya AMD'nin donanımsal RT kartlarından birisine geçerim diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 27 Kasım 2019; 17:41:14 >

• ikilemde kalanlar 5700xt konusuna bakabilir,orada sorunlarla boğuşulurken buradaki konu hayırlı olsun mesajlarından ibaret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASYONALIST -- 27 Kasım 2019; 17:25:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Resmi sitede önerilen güç kaynağı 650 watt yazdığını görünce ben de sizlere danışmak istedim darboğaz yaşarım diye çekindim
    Bendeki psu yeterli diyorsanız o zaman rtx 2070 super Satın alayım
    Ona bakmayın hocam onlar garanti olsun diye yüksek yazıyorlar. Sonuçta her psu aynı watt değerlerini yazsa bile detayında farklılıklar oluyor. 700w ve üzeri psu hardcore hız aşırtma, çoklu kart kullanımları dışında tamamen gereksiz hale geldi son yıllarda.

En baba kart 250 300w arası tüketiyor, işlemci 150w ortalama tüketim yapsa bile değerler düşük kalıyor. Kafanız rahat olsun.
    Çok teşekkür ediyorum hocam ben çünkü tam olarak teknik detayları bilmiyorum gece göreve gideceğim için şimdi biraz yatıyorum
    Fiyat gerçekten çok makul gece stoklarda kaldıysa duruma göre ruh halime göre sipariş geçmeyi düşünüyorum vakit ayırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun hayırlı günler

Gerçi ben mesajı okuduğun zaman geri dönüş yapmıştım ama nedense göndermemiş ben de şimdi telefonu elime aldım yatıyordum işe gideceğim diye çok teşekkür ediyorum hocam ürünü ben de çok beğendim yaklaşık 2 saat sonra falan müsait olurum hala ürün kaldıysa ruh halime göre sipariş vermeyi düşünüyorum umarım ben de memnun kalırım hayırlı akşamlar

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.