Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
388.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekleyenler türkçe desteği de olursa kapış kapış gider.

Tweet bile türkçe atılmış..

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Resmi Türkçe desteği yok, çeviri grupları yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 21 Ekim 2019; 7:38:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Merakla bekleyenler türkçe desteği de olursa kapış kapış gider.

Tweet bile türkçe atılmış..

Blizzard'ın da Türkiye hesapları var hiçbir oyunu Türkçe değil.
  • Zamanında sistemimi stok durumda kullanirken eski ekran kartim hem darboğaz yarattiğindan hemde çok değer verdiğim bir arkadaşim yalvarircasina rica edince ona sattim ama daha sonra dengi kartlarin fiyatlarini görünce sattiğima pişman oldum... Şimdide ariyorum ama aynısını bulamiyorum..

Arkadaşlar 4.6 ghz'e O.clock edilmiş i7 2600K + 16 GB Ram + SSD ile sürebileceğim ve Sifira en yakın darboğaz yaratacak ekran karti tavsiyeniz nedir.. Şuan GTX 970 var, Yeni alacağim kart Tabiki çok çok daha iyi olmali yoksa Güncellemenin anlami kalmaz.. Ancak dediğim gibi kriter yazdiğim bileşenler, bi şekilde RTX 2070-2080'de alinir ama doğru düzgün kullanmak önemli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 23 Ekim 2019; 2:27:58 >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Güncel bişey olsun dersen AMD Radeon RX 5500 veya RX 5500XT
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasantemel

bugün vatandan rtx 2060 aldım.cod mw kodunu nasıl alırım?
    bende yakın zamanda rtx2060 super aldım. Bu kodu nasıl alıyoruz bi kampanya mı bu ? nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

Msi Rtx 2070 gaming z modeli kullanan var mı ? Superposition Benchmark testinde 70 derecelere kadar çıkıyor. Boştayken sıkıntı yok 35-40 arası ama yükteyken normalden fazla ısınıyor gibi benimki. %90 üzeri kullanımlarda 70'in üzerine çıkıyor oyunlarda FPS değeri 60 sabit ya da 100 üzeri olsa da.
    RTX 2070 gibi güçlü bir kart için 70'li dereceler çok normal. Siz kartlar yük altında hiç ısınmasın istiyorsunuz galiba öyle bir dünya yok maalesef.
  • SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Ortam sıcaklığı da önemli, kasa içi soğutma da önemli. MSI 2070 Armor kullanmıştım. Oyunlarda 70'i görmedim hiç, 65-68 arası takılıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Ortam sıcaklığı da önemli, kasa içi soğutma da önemli. MSI 2070 Armor kullanmıştım. Oyunlarda 70'i görmedim hiç, 65-68 arası takılıyordu.
    Hocam diğer etkenlerde var tabi fakat 70 dereceler o kartlar için yüksek sıcaklıklar değil onu demek istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Demek istediğinizi anladım. Armor 70 altı çalışabildiyse, o kart da çalışabilir demek istedim.
    Windforce modeli var bende 70-72 arası çalışıyor.Gaming z daha iyi bir soğutma sistemine sahip ama saat hızı daha yüksek olduğu için 70 normal bencede sonuçta 200wlık bir kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

RTX 2070 gibi güçlü bir kart için 70'li dereceler çok normal. Siz kartlar yük altında hiç ısınmasın istiyorsunuz galiba öyle bir dünya yok maalesef.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Ben şu videoya istinaden dedim. Aynı fan ayarlarını yaptım videodakinin yaptığı gibi. Sonuç değişmedi arada 10 derece fark var. O biraz canımı sıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

Teşekkürler. Ben şu videoya istinaden dedim. Aynı fan ayarlarını yaptım videodakinin yaptığı gibi. Sonuç değişmedi arada 10 derece fark var. O biraz canımı sıktı.

Alıntıları Göster
    Daha öncede yazdığım gibi 70 dereceler öyle kafaya takılacak sıcaklıklar değil. Hem bu testi yapanın ortam sıcaklığını, normal kasadamı, kasasız test sistemindemi testi yaptığını bilemeyiz. Yani videodaki ortam ve koşullarla sizinki bir olmayabilir. Siz yinede kasanızdaki hava akışını, kablolama durumunu kontrol edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Daha öncede yazdığım gibi 70 dereceler öyle kafaya takılacak sıcaklıklar değil. Hem bu testi yapanın ortam sıcaklığını, normal kasadamı, kasasız test sistemindemi testi yaptığını bilemeyiz. Yani videodaki ortam ve koşullarla sizinki bir olmayabilir. Siz yinede kasanızdaki hava akışını, kablolama durumunu kontrol edin.

Alıntıları Göster
    Radyatör önde iki fanlı. Biraz daha aşağı koysaydım daha iyiydi sanki. Aşağıya soğuk hava verip ekran kartını rahatlatabilir. Corsair Carbide 275r kullanıyorum toplamda 4 fan var. Tepede,egzoz ve iki tane radyatör fanı önde.
  • rtx2060 super aldığımı yazmıştım hepsiburada dan almıştım. Cod kodu için hepsiburada satıcı ortakları arasında gözükmüyor. Vatan bilgisayar itopya filan var sanırım ben cod hediye kodundan mahrum kalmış oluyorum

sonuçta rtx serisi ile cod hediye edilen kartlardan aldım saçma
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    bende hevesle kod olayını halletmeye çalışırken öğrendim. hepsiburadadan alınan kartlarda kampanya yok maalesef
  • Hediye veren firmalar zaten nvidia sitesinde kabak gibi ortada iken nedir bu asabiyet.O firmalardan alıp sorun yaşayan olur amenna ona lafımız yok.
  • Arkadaşlar Rtx 2060 süper en uygun nerden alırım şuan...
    Veya Rtx 2060 iyimi 2k 144 hz

• 2K için 2060 yetersiz olur
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.