Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah kimseye 1000 serisi ekran kartı sahibinin korkusunu vermesin. 2000 serisi 3e 5e katlayacak diye yapmadıkları kalmadı. Kimse kusura bakmasın rtx'i gömseniz de, ağlasanız da 1080 ti fiyatları 3000 tl altına düşecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sikloo

Allah kimseye 1000 serisi ekran kartı sahibinin korkusunu vermesin. 2000 serisi 3e 5e katlayacak diye yapmadıkları kalmadı. Kimse kusura bakmasın rtx'i gömseniz de, ağlasanız da 1080 ti fiyatları 3000 tl altına düşecek.
    2080 ile aynı performansta 1080 ti. Asıl rtx'te bir şey yokmuş derse insanlar o 11bin liralık kartı 3500'e satmak için sıraya girebilir insanlar.
  • sikloo kullanıcısına yanıt
    Müdür 1070 ti var kasada öyle korku falan yok. 1080ti 2000tl olsun al bi tane tepe tepe kullan. Çok lazım olursa ederi ne ise satarız 2bin serisine geçeriz ama şu an elzem değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuda neden bu kadar içi boş mesaj atıyorsunuz ? Yeni bir şey mi paylaşıldı diye giriyorum . Resmen kahvehane ortamı oluşturulmuş , kimileri sürekli resim paylaşıyor ve buna insanların gülmesini bekliyor . Kimileri aynı mesajı 40 kere atmış RTX'i kötülüyor ... Tamam hocam anladık sen beğenmedin senin için boş , sana hiç hitap etmiyor anladık 40 kere yazmışsın eyvallah ama lütfen 41. kez yazma .

Bir heyecan test sonuçları mı geldi , sızıntı mı var diye giriyorum . Gördüğüm şey mesaj kasan insanlar ...

Hayır birde yeni teknolojiler duyuruluyor millet kafayı yemiş 4K 144 HZ isteriz yazmışlar . Arkadaş koca forumda kaç kişide var böyle monitör ? Forumun %90 1080p kullanıyor az bir kesimde 2K ve 2.5K dediğimiz monitörler var çok çok azında ise iyi bir 4K ekran var . Hani PC yi alıp 4K TV ye bağlayanları saymıyorum . Monitör olarak söylüyorum .

Bunun yanı sıra oyunlarda kaplamalar gelişmiyor , ışıklandırma gelişmiyor , ha babam çözünürlük artıyor . Ya bu mudur teknolojik ilerleme ? 4K ekran olsun FPS 165 olsun ama oyunun grafiklerinde hiç bir iyileşme olmasın sen çözünürlük arttığı için daha net gör oyunu ama kaplamalar leş , dokular leş .

Önemli olan teknolojik atılımların yapılıyor olması , önce altyapı oluşturulsun sonra FPS artsın . Dokular , kaplamalar , fizik motoru , ışıklandırma teknolojisi , VD nin arttırılıp uzun mesefadeki cisimlerinde cam gibi görünmesi gibi sayarım da sayarım bunlar iyileştirilsin . Teknolojişk olarak seviye atlarılsın oyun dünyasına varsın ben 60 FPS de oynayayım seneye çıkan kartı da alırız onda 144 HZ oynarız .

AMD gibi bir firma var hiç bir şey yapmıyor , ALLAH var şimdi işlemci işinde kotardılar işi ancak GPU tarafında yatıyor adamlar 2 nesil geriden geliyorlar termik santral isteyen GPU üretiyorlar . Vallahi çok isterim NVİDİA nın azını burnunu kırmasını ama şimdiye kadar göremedik böyle bir şey . Bakalım 7nm ile yeni teknolojilerle bizleri mutlu edebilecekler mi ? Almışlar konsolları biz konsollardan parayı kazanırız diyorlar . NVİDİA aldı eline sazı istediği gibi çalıyor , yine İNTEL gibi davranıp %10 üstüne koyduk yeter size dememiş adamlar yeni teknolojilerde duyurdular .

Belki ben yanlış düşünüyorumdur size göre , ben çözünürlük her nesil artsın FPS 1 milyon olsun diyen tarafta değilim . Yavaş yavaş artsın ama teknolojik yeniliklerle artsın . 8K monitör 250 FPS ama seneler öncesinin teknolojileri kullanılarak yapılmış oyun . Ben bunu istemiyorum artık ha siz memnunsanız diyeceğim bir şey yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: The Thanos

yav he he fakir herif.
    sen şuna alamadığın ciğeri bari mundar edeyim desene.

sizin paranız çöp olabilir paran yetmiyorsa alma kardeşim daha ne uzatıyorsun.

bal gibide paran yetseydi bu kartı alacaktın bunu burada ki herkes bilir.

sen bizi merak etme biz bu kartı avrupada çatır çutur alacağız sizde burda çenenizi yorun.

Alıntıları Göster
    Ne kadar iğrenç bir yorum.

• quote:

Allah kimseye 1000 serisi ekran kartı sahibinin korkusunu vermesin. 2000 serisi 3e 5e katlayacak diye yapmadıkları kalmadı. Kimse kusura bakmasın rtx'i gömseniz de, ağlasanız da 1080 ti fiyatları 3000 tl altına düşecek.
    Haci yas kac 12 13 max diyorum

• quote:

Baban harçlığını sağlam tutarsa 3 sene sonra 3500 lira civarına o kartları alabilirsin.
  • Hocam haklısın ama geleceğin standartı ultrawide monitörde 60 fps veremiyor kartlar. 4k filan geçtim. 2k ultrawide monitörden bahsediyorum. Şu an ihtiyaç performanstı. rtx filan önemli olabilir ama gelişi hiç hoş olmadı.
  • Arkadaşlar sizce 1070 kartı şimdi satmak mantıklı mı yoksa performans testlerini mi beklemeliyim? Kasım gibi mi satsam şimdi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: parker ali

Arkadaşlar sizce 1070 kartı şimdi satmak mantıklı mı yoksa performans testlerini mi beklemeliyim? Kasım gibi mi satsam şimdi mi?
    Ne yapacaksın 1800'e onu satıp 5bine 2070 almaya göze koyduysan sat tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Şuan Dead Space ilk oyunu oynuyorum full detay fakat oyunun kendisi 30fps de kilitli 60fps olmuyor oynarken hiç rahatsız etmiyor kendi kendime keşke 60fps olsaydı da demedim yadırgamadım hiç.

birde geçen yılın oyunu Evil Within 2 oynadım oda 1080p 30fps de kilitli şekilde 1 direm rahatsız etmedi.

Fakat FPS Oyunlarda 60fps çok çok rahatlık. Misal Wolfenstein misal Metro serisi Misal Doom veya Call of Duty WW2 bunlarda 60fps oynadım o kadar rahat ki belki 30fps olsa rahatsız olurdum.

Bazı oyunlarda 30fps beni tatmin ediyor, ama bazı oyunlarda 60fps diyorum.

Online oyunlarda zaten +60fps üstü kesinlikle..
    Hocam telefon numarası kısmını yanlış girmiştim şimdi değiştiremiyorum da o yüzden özel mesaj atamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parker ali -- 26 Ağustos 2018; 13:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Ne yapacaksın 1800'e onu satıp 5bine 2070 almaya göze koyduysan sat tabi

Alıntıları Göster
    1800 az o kart için hocam. Ayrıca 2080 almayı planlıyorum ama bilemiyorum.

• parker ali P kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sorun değil.

dicektim ki, 1070 kullanıyorsan FULL HD 1080p de son çıkan oyunlarda hangi fps ve hangi ayarlarda açabiliyorsun 2070 alacağım için merak ettim.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    mining olsa ne olur (ki satıcısı mining yapmadım da demiş) 2 sene daha garantisi olduktan sonra...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Anladım hocam sorun değil.

dicektim ki, 1070 kullanıyorsan FULL HD 1080p de son çıkan oyunlarda hangi fps ve hangi ayarlarda açabiliyorsun 2070 alacağım için merak ettim.
    75-80-90 full hdde kullanmıyorum ama senin için denerim hocam. Far cry 5 90 falandı sanırım. Ultrada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parker ali -- 26 Ağustos 2018; 14:8:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

mining olsa ne olur (ki satıcısı mining yapmadım da demiş) 2 sene daha garantisi olduktan sonra...
    Garanti mining cihazlara bakmıyor.
  • 2.el satarken ne ucuz satarım ne pahalı. Ederi neyse o şu an ki fiyatlara göre. Ben de ucuz ilanlarda mining şüphesi oluşuyor eminim insanlarda da öyledir.

• quote:

75-80-90 full hdde kullanmıyorum ama senin için denerim hocam. Far cry 5 90 falandı sanırım. Ultrada.

Alıntıları Göster
    iyiymiş hocam tamamdır.

2070'in en çok 2019'da gelecek oyunlarda performansı nasıl olucak merak ediyorum.

Şu sistemi hayırlısıyla bir toplayalım da belki 1-2 seneye kadar 2K Monitör'e terfi edebilirim iyi bir 2K Monitör baya tuzlu şuan bakıyorum :)

• quote:

Ne kadar iğrenç bir yorum.

Alıntıları Göster
    iğrenç olması gerçek olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Thanos

iğrenç olması gerçek olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Alıntıları Göster
    Ekran kartı alıp, almamasına göre insanları fakir/zengin diye ayırıyorsun bir de üstüne fakir diye aşağılıyorsun. Doğru değil bence çok yanlış. Adam 40 fpsde oynamak istemiyor onun için almıyacam diyor bu kendine göre sebebi. İstemediği bir şeyi süs diye alacak mı? Bunu söylediği için aşağılıyorsun adamı madem sen alıcaksın güle güle kullan, ama insanları aşağılama.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.