Şimdi Ara

## Nvidia Roket Hızında İlerliyor ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ah amd ah ne vardı şu atiyi alıp hem kendi hemde atinin ekonomik durumunu batırmak kaç defa dedim sana alma onu
  • ATInin bi kartı piyasaya sürmeye geç kalması bütün bu olayları tetikledi...Nvidia dilediği gibi at koşturdu şimdi o kazandığı paralarla da gelecek tasarımını yapmak için çalışmaya başladı...ATI kazanacağı paranın ne zaman bu tip bir iş için yeterli olacağı belli değil...bu da demek oluyor ki (büyük bir ihtimalle) bir sonraki kartlarda da gecikme söz konusu olabilir...bir yerde tökezlersen her zaman geç kalırsın...bunu kapatabilmek için de çok daha fazla özveride bulunup riske girmen gerekir ki bu AMD için biraz zor ve düşünülebilir bir yöntem değil şimdilik...
  • quote:

Orjinalden alıntı: *AMD_ATHLON*

ah amd ah ne vardı şu atiyi alıp hem kendi hemde atinin ekonomik durumunu batırmak kaç defa dedim sana alma onu

duymamışlar sesini anlaşılan
  • çalışalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

evet evet roket
    bize itelediler 8800 gts leri

Gene de 8800GTS'ler nisbeten iyi. Fiyatı pahalı o ayrı tabi. 8500GT'yi 8600GT'yi dx10 kartı diye acımadan iteliyorlar. Zamanında da bize FX5200'leri itelemişlerdi. NVIDIA o zaman da bu kartları dx9 desteği var diye itelemişti. Forumda fx serisini öyle kötülüyorlardı ki, valla utancımdan bende fx5200 var diyemiyordum. fx5200'ü sattım da kurtuldum. Ama yaptığım bu hatayı unutamıyorum. Millet ne çabuk unuttu fx serisini. İşte aynı şey şimdi 8500GT, 8600GT için geçerli. NVIDIA bunları iteleyip roket gibi gidiyor. Yaşa varol NVIDIA!!!
  • beyler dua edin ki fx gibi olsunlar bende fx5500 aldım hala kullanıyorum carbonu bile oynuyorum 25 fbs ortalama bazen cok trafıkte 15e iniyor ama cabuk duzelıyo yapmayın dusunsenıze 2 sene 8500 gt sonicle oyun oynadıınızı saka gibi
  • Rekabet iyidir
  • 2600 ler kendi klasmanında ve aynı zamanda daha pahalı olan nvidia 8600gt gts leri ezip geçmiş ne roketi bu nvidianınki anlamadım.yıllardır pahalı pahalı itelediler durdular.Ati yapınca yapılabildiğini anladık.nvidia artık eskisi kadar değerli değil benim için kazıkçı zihniyete
  • quote:

Orjinalden alıntı: lastingmoon

beyler dua edin ki fx gibi olsunlar bende fx5500 aldım hala kullanıyorum carbonu bile oynuyorum 25 fbs ortalama bazen cok trafıkte 15e iniyor ama cabuk duzelıyo yapmayın dusunsenıze 2 sene 8500 gt sonicle oyun oynadıınızı saka gibi

o güzelim efektleri görmedikten sonra neyleyim ben o fps'yi, ille de efekt derim
  • full acınca 10 15 fbs arası oluyo birde nba07 oynayanlara bişi sorucam ben oyunu en yuksek cozunurlukte maximumda 15 20 fbs arası oynuyorum en dusuu getirdiimdede bişi deişmiyo sadece tek oyuncuyla antreman yaptıımda yukselıyo nası bole oluyo bi acıklayın
  • nvidia dx10 pastasini yaladi yuttu resmen
  • quote:

tabi millete f/p diye bolca sattığı urunler hatalı cıktı millette f/p urunu diye yığdı parayı nvidia ya ati de geç kalınca kart cıkarmada döndu nvidia koseyi

Dostum ne hatasından bahsediyorsun 8800 ler sorunsuz kartlar
  • müthiş
  • yya bellekleri doluyor belli sure oynayınce özellikle bios versiyonlarının sonu 01 le bitenler bellekler dolunca fbs dususu oluyo tabii anladınız mı forumdada tartısılıyo cozum aranıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

tabi millete f/p diye bolca sattığı urunler hatalı cıktı millette f/p urunu diye yığdı parayı nvidia ya ati de geç kalınca kart cıkarmada döndu nvidia koseyi

hiç bir problem yok.özellikle son sürücülerle kartın performansında artış oldu....
  • quote:

Orjinalden alıntı: spiritc85

quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

hiç bir problem yok.özellikle son sürücülerle kartın performansında artış oldu....

fraps la bakmazsan zaten anlasilmiyor
    kartlar cok guclu fps dusse bile 35 in altina inmedigi icin anlaman pek mumkun deil
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

o roket sağ cebimizden giriyor sol cebimizden çıkıyor ama
    ati ne vardı tek başına devam etseydi yola, ne güzel gül gibi rekabet ediyorlardı

ATI AR-GE masraflarını ödeyemediği için satıldı.Yüksek ihtiyaçları olduğundan yetiştiremediler parayı ve AMD satın aldı.Ben de yalnız devam etmesini isterdim...
  • amd hem kendini hem de atiyi ...batırdı. olan bize oldu.şimdi hem anakartı hem de gpuyu değiştirmek gerek
  • Nvidia 3 seridir orta segmentteki kartları ile zaten piyasayı sildi süpürdü.. Şimdi ise üst segmentte rakipsiz...

Güzel kartlar üretiyorlar ne diyelim helal olsun..
  • Yukarıda haberi olmayan arkadaşlar var sanırım...

8800GTS lerin hemen hemen tümünde aynı problem görülüyor,millet yeni yeni fark etti galiba...

İlgili Link

http://forum.donanimhaber.com/m_15892596/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.