Şimdi Ara

Nvidia Quadro K620 2GB DDR3 128Bit 384 Cuda Profesyonel Grafik Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Tekli ürün alımlarında fiyatlar tamamen nettir, ikili üçlü alımlarda çok ufak ikramlar olabilir. Listelenen ürünlerin tamamı sorunsuz olup hepsi uzun süre tarafımca test edilmiş ürünlerdir.

Hiçbir şekilde TAKAS yapmamaktayım, Lütfen teklif etmeyiniz.

İletişim; pm ya da 0546 742 1000 Koray

Pazarlık ve Takas teklif etmediğiniz için , teşekkürler. Saygılar.

Nvidia Quadro K620 2GB DDR3 128Bit 384 Cuda Profesyonel Grafik Kartı

Dell hazır sistem'den çıkarıldı. Dell sistemin fatura tarihi 2017 Aralık diye hatırlıyorum. Kart bende yaklaşık 6 aydır boşta bekliyor. Normalde garantisi var sistemle birlikte, sistemi sattığım arkadaş yardımcı olur sanırım bir sorun halinde, iletişime geçerim yardımcı olmaya çalışırım. Herhangi bir sorunu yoktur. Ben Fifa 18 denedim 2K full ayarda rahatlıkla oynatıyordu. Tabi ki oyun için alınacak bir kart değil, ilgilisi bilecektir. Mühendislik işlerinde Nvdia 1050'den iyi olduğu söylendi aynı kartı kullanan Peyzaj Mimarı bir arkadaşım tarafından.

Fiyat: 490 TL

Nvidia Quadro K620 2GB DDR3 128Bit 384 Cuda Profesyonel Grafik KartıNvidia Quadro K620 2GB DDR3 128Bit 384 Cuda Profesyonel Grafik Kartı

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 13 Ağustos 2020; 11:49:19 >

• hdmı girişi bile olmayan kart nekadar iyi olueki zaten..
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    😀 yazık ya 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hdmi ile dvi arasındaki fark hdmi da ses sinyali de gider. sesle işin yoksa dvi aynı görüntüyü verir

• porsche911turbo kullanıcısına yanıt
    bizde ondan bahsediyoruz artık dahili hoparlöre sahip monitörler çoğaldı..
    çizim yapacak adam ses neden monitörden gelmiyor demez, emin ol ona takılmaz

• porsche911turbo kullanıcısına yanıt
    Vallahi dostum bugün asus gerforce 1050 ti 4gb. ekrankartını 650 tl.ye aldım hani demişler ya kötü komşu kişiyi ev sahibi yapar misali..
    hayırlı olsun, keşke ucuz olsalar ama quadro sınıfı kartlar, sadece çizim için gibi gelebilir ama işin work station tarafı var, bu kartlar yıllarca kapanmayacak pcde çalışacak şekilde tasarlanıyor.keşke ucuz olsa.

• NVS 510 ekran kartım var, yine sanırsam çizim için uygun olan bir kart. Ne kadar ediyor piyasası?

• quadro m2000 4gb kartımvar sıfır takasa acık teklif açık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.