Şimdi Ara

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
15
Favori
24.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EVGA GTX 1080............
  • artık ekleyebilirsin kardeşim. gigabyte g1 gaming gtx1080

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 28 Haziran 2016; 20:01:33 >

• yetmedi ekran kartının yeni biosu çıkmış onu da güncelledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 29 Haziran 2016; 20:41:35 >
  • bunlarda istediğin benchmarklar kardeş

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

• @R£DSTON£ bu aralar pek müsait değil sanırım. Bende imza yaptım ince detaylar uğraştırdı ama güzel oldu gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jvcjvc

Arkadastan sli ile testleri isterim

Merakla bekliyoruz, gayet iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

ya zaten ben normalde alıp geçme taraftarı değilimdir ama böyle bir olay gelişti . yoksa evin heryeri 4K tv doldu bi odam kaldı . ama dediğiniz gibi yapacam snrm. hoş bunun bir sonu yok her sene başka geliyor

Aynen öyle, zaten şu an satmanız için pek uygun bir zaman diliminde değiliz dediğim gibi. Ancak uygun fiyata elden çıkarabilirsiniz bildiğiniz gibi. Bunu yapmak yerinede, ya gittiği yere kadar kullanmak ya da piyasanın oturmasını ve Ti modellerin gelmesini beklemek daha mantıklı.
  • Marinexx M kullanıcısına yanıt
    Testler için teşekkürler. Her zaman bekleriz bu tarz paylaşımları.

İlk sayfaya da kart eklemeleri ile ilişkilendirilecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Beni ekleyebilirsin
    Msı gtx 1070 x

Ekledim, GPU-Z sensör SS'si ile beraber değerlerinizi de eklerim. Hayırlı olsun kartınız.

Tşk hocam

Rica ederim. Dediğim gibi kartınızın hızları vs.'de görelim ekleyelim ona göre. Akabinde bir takım testler olur, çeşitli benchmarklar olur, ekleyebilirsiniz müsait oldukça.

• quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Bu arada konuya maxwell karistirmadiginizi biliyorum. Defalarca karsilastirmasi yapilan kartlari birde ben karistirmak istemezdim fakat arkadas sagolsun emek harcamis sonuc atmis, bosa gitmesin karsilastirmasi olsun diye sonucu ekliyorum.
    Konu harici icin kusura bakmayin.

Estağfirullah, problem değil.

Hatta yeni nesil ve bir önceki nesil kullanıcı test başlığı açıp, ilk mesaja ekleyeceğim bu tarz karşılaştırmaları. Sadece Maxwell'in de ayrıca kulübü olduğu için burada çok lafının geçmesi manasız oluyor. Yoksa bir takım karşılaştırmalar yapılmalı tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

Ekleyin beni de MSI Gaming X GTX 1070

Ekledim, GPU-Z sensör SS'si ile beraber değerlerinizi de eklerim. Hayırlı olsun kartınız. Her türlü paylaşımı bekleriz zaten hiç fark etmez.

Bu arada gayet güzel olmuş imza elinize sağlık. Genel kulüp imzası hazırlayacağım ben. Kartlar için tek tek uğraşacak olanlar olursa onları da ekleyebiliriz ilk sayfaya pekala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeniada

Benide ekleyebilirisiniz.

Ekledim, yukarıda yazdıklarım gibi sensör SS'si ile beraber değerlerinizi de eklerim.

Kartı tam olarak belirtmemişsiniz ama FE olarak ekledim ? Farklı bir model vs. ile belirtirseniz iyi olur.

Hayırlı olsun.
  • Ekledim, değerler ile beraber. Ve 10016 Mhz gibi hepimiz için ilginç diyebileceğimiz bir bellek hızı değerini de GDDR5X ile beraber eklemiş oluyoruz. Bu hızlarla zaten tepeye alıyoruz sizi GTX 1080'ler içinde.

Bu arada GTX 780'de emekli oldu yani. Benimki de servisi bekliyor (GTX 1070 STRIX bekliyor daha doğrusu). Hayırlısı diyelim artık.

GTX 780 sonrası 2 - 2.5 kat civarı performans farkı almış olmanız lazım. Genelde 2 kat rahattırda, 2.5'uğu da zorlar bazı oyunlarda. Belki o tarz birkaç testte paylaşabilirsiniz, elinizde olursa.

Hayırlı olsun kartınız.
  • Dediğin gibi inanılmaz bir kart bu iyi ki 144 hz monitör aldım yoksa 60hz de bu karta çok yazık olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

quote:

Orijinalden alıntı: Yeniada

Benide ekleyebilirisiniz.

Ekledim, yukarıda yazdıklarım gibi sensör SS'si ile beraber değerlerinizi de eklerim.

Kartı tam olarak belirtmemişsiniz ama FE olarak ekledim ? Farklı bir model vs. ile belirtirseniz iyi olur.

Hayırlı olsun.

O zaman ilk değerler gelsin diyelim....

• NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]
  • Ledox kullanıcısına yanıt
    Değerlerinizi de ekledim.
  • Merhaba benide eklerimisin
    asus rog strix gtx 1070

• gurpolo4 kullanıcısına yanıt
    2025 mhz
    1080 1070 sahibi arkadaşlar kartın max oc değerlerini de paylaşsalar, enfes olurdu...

• poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Pek vaktim olmadi ugrasamadim oc de kendi hizi o ayar cekicem karta daha

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.