Şimdi Ara

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
15
Favori
24.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam benim değerler mevcut kendi sınıfında lider ben olmam gerek
    oc mode degerler otomatik kendi hızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat 123 -- 9 Eylül 2016; 6:18:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

quote:

Orijinalden alıntı: kedi bedri

1060 arasına ekler misiniz hocam? bugün geldi kendileri.
    MSI GTX 1060 GAMING X 6G
    akşam veya yarın inceleme başlığımda diğer detayları da olacak.

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

Ekledim, kartınız hayırlı olsun.

İnceleme başlığınızı da eklerim.

Teşekkürler hocam sağolun.

İnceleme Başlığım:https://forum.donanimhaber.com/m_119251473//tm.htm#119251473

• Asus gtx 1070 oc kullanan arkadaşlar stabıl OC degerleriniz nedir memory fazla yuklenmeden 2120/8400 stabıl gıbı daha yukarısını gören arkadaşlar varmı

maxwell 2 bıos tweaker tarzı bı program cıktımı pascal için

gpuz de sanırım hala asıc degerı alınamıyor ve vrm sıcaklıgı hala olculemıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömr0681 -- 9 Eylül 2016; 8:31:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat 123

hocam benim değerler mevcut kendi sınıfında lider ben olmam gerek
    oc mode degerler otomatik kendi hızı.

Merhaba, bir paylaşımınızda değerleriniz var ama GPU-Z sensör SS'si eklerseniz tam olarak net değerleri öyle alsak daha iyi olur. Ondan değerlerinizi eklemedim.

Bu arada imzanızda ''copyright simgesinde'' hata olmuş forum kaynaklı. Bende şimdi düzenledim ilk sayfayı tekrar, sizde düzenleyebilirsiniz. Forum maalesef klavyede kullanılmayan simgelerde sorun çıkarıyor çoğu zaman.

• quote:

quote:

quote:

1060 arasına ekler misiniz hocam? bugün geldi kendileri.
    MSI GTX 1060 GAMING X 6G
    akşam veya yarın inceleme başlığımda diğer detayları da olacak.

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

İnceleme başlığınızı da eklerim.

Teşekkürler hocam sağolun.

İnceleme Başlığım:https://forum.donanimhaber.com/m_119251473//tm.htm#119251473

Rica ederim.

Ekledim incelemenizi de.

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan ekran kartı serviste cw sorunu ortaya çıktı gelince sensor resminden eklerim.
    İmza için teşekkürler düzelteceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt

Hepimize hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanmak dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat 123

Hocam şuan ekran kartı serviste cw sorunu ortaya çıktı gelince sensor resminden eklerim.
    İmza için teşekkürler düzelteceğim.

Rica ederim, geçmiş olsun.

CW ana konusuna baktınız mı bilmiyorum ? Ne türde bir CW vardı kartınızda ? Eğer aşırı şekilde ise değişim veya iade ediniz. Herhangi bir onarımı bulunmamakta zaten bu durumun.
  • quote:

Hepimize hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanmak dileğiyle.

• EVGA GTX 1060 SC GAMING Single Fan

NVIDIA PASCAL Serisi [Kullananlar Kulübü]

beni de eklersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A92252A90 -- 9 Eylül 2016; 15:42:17 >
  • Dostum benide ekleyebilir misin?

GTX 1060 Zotac Amp Edition 6 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: togi1975

Dostum benide ekleyebilir misin?

GTX 1060 Zotac Amp Edition 6 gb

• Benimde 1070 FTW kargoya verildi dün.Bayramdan sonra testlere başlarım artık
  • Hayırlı olsun şimdiden, sizi de ekledim. Kartınızın değerlerini paylaştığınız zaman düzenlemesini de yaparız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

An itibari ile zotac 1060 mini sipariş verdim.. resimler eklenecek kart gelince benide kenara sikistiri verirsiniz

Ekledim, kartınız hayırlı olsun. Diğer paylaşımlarınızı da bekleriz.

Corsair 350d sipariş verdim.. kasa resimlerini amazondan 212 evo'm da gelince ekliyeceğim.

Yapmam gereken test varsa download linkini verirseniz indirip yapabilirim.

• GPU-Z sensör SS'sinde ''max'' şeklinde değerleri gösterebilirseniz (render test veya vb. programlar yardımıyla), değerlerinizi tam olarak eklerim (kulübün başında 4 adımda anlatılıyor aslında). Kartınız hayırlı olsun tekrar.

UH 4.0 olabilir, sizin istediğiniz bilumum testler, oyun testleri vs. her şey olabilir. Sonuçta bu tarz kulüplerin kurulup, tek bir başlık altında toplanmasındaki en büyük amaçlar bunlar zaten. Konu başlığı nezdinde ürün sahibi olan kişilerin etkileşimleri ve paylaşımları.
  • quote:

GPU-Z sensör SS'sinde ''max'' şeklinde değerleri gösterebilirseniz (render test veya vb. programlar yardımıyla), değerlerinizi tam olarak eklerim (kulübün başında 4 adımda anlatılıyor aslında). Kartınız hayırlı olsun tekrar.

UH 4.0 olabilir, sizin istediğiniz bilumum testler, oyun testleri vs. her şey olabilir. Sonuçta bu tarz kulüplerin kurulup, tek bir başlık altında toplanmasındaki en büyük amaçlar bunlar zaten. Konu başlığı nezdinde ürün sahibi olan kişilerin etkileşimleri ve paylaşımları.

max 1900 lere çıkıyor.. Gpu nun gideri var. şuanki Kasa'm pek iyi değil. Corsair'im gelsin o zaman overclock denemesi yapacağım 1911'e kadar çıktı sonra düştü.. Ama oyunlarda 1830 lara sabitliyor kendini..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EA6F8F78B -- 9 Eylül 2016; 18:44:45 >

• Buradaki SS'nizi baz alarak, 1886 - 8012 Mhz şeklinde ekledim değerlerinizi. Siz istediğiniz zaman hız değerlerinizi paylaşabilirsiniz, güncelleriz.
  • Evga GTX 1070 FTW..

Beni de eklerseniz memnun olurum.

Kartım bugün geliyor. Değerleri paylaşırım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.