Şimdi Ara

## Nvidia'nın Yeni Ultimate Gaming Platformu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
65
Cevap
0
Favori
6.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 55
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 13 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 3 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • StummScream (4 mesaj) ***CoNDoR*** (3 mesaj) falco911 (2 mesaj) XIII (2 mesaj) Tigerspeed (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> ## Nvidia'nın Yeni Ultimate Gaming Platformu ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    503 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

amd quad cf duyurdugunda neden bu kadar muhalıf yoktu merak ettım

quote:

Orjinalden alıntı: contempt

merak ettiğim bikaç olay var :
    1: bu anakart 4 ram slotuyla ne yapacak ? 4gb lık ramler piyasaya çıksa bile 16 gb neye yarar ...
    2: bu anakarta 4 tane çift slot ekran kartını nasıl takıcaz
    3: hadi taktık diyelim, 2 tane işlemcisi, 4 tane ekran kartı olan bir sistemi neyle çalıştırıcaz ? 3000 watt power ?
    4: kontrolünü de bir şekilde sağladık diyelim bu bilgisayarı nasıl soğutucaz, overclock altında ortalama 70 derecede çalışacak olan bu kartın fırından ne farkı olucak ?
    demem o ki 4 tane 2900xt(x) 2 tane phenom 16 gm ram 3000 watt power ı olan bir minifırın almak yerine gidip arçelik falan ocaklı fırın alsak daha iyi olmaz mı :D

geyik bi yana bu sistem saçma geliyor bana ...
    eğer extreme bişeyler yapacaklarsa bilinen normlardan çıkmaları lazım, atx formatında anakart falan olmaz
    komple yeni bir tasarım lazım, kısacası anakar anlayışını yeniden oluşturmaları lazım, simetrik bir kart fena olmazdı.
    yine de sarf edilen emek için saygı duymak lazım .
    |
    |

• Yarbay
    6390 Mesaj
    SLI suxx
    |
    |

• 3 tane ekran kartı al - - -
    • SLİ yap
    • yok oyunu kaldırmıyor
    • yok DX10.1 çıktı - DX11 çıktı
    • vista SP1 çıktı
    • ATİ quad crossfire yaptı

olan bana oluyor. En iyisi dandik bir pc ile NET e girip .
    - Konsol ile oyun oynamak . he Playstation 4 çıkarsa veya XBox 3 çıkarsa derseniz . Bunların çıkması en az 5 yıl sürüyor. Buda bana yeter..
    saygılarla...
    |
    |

DH Motorola Moto G Kullanıcıları
  • Teğmen
    133 Mesaj
    O ne yaa anakart kaybolmuş
    |
    |
    |
    |
    kasa yanar walla cayır cayır
    |
    |
  • Yarbay
    6474 Mesaj
    zenginin malı züürdün parmaği demişler, yaw size ne boşverin onu kullanacak olan soğutmasını da hazırlar zaten.
    |
    |

1.33 Life | 2015 | İnci Beyaz
  • Yarbay
    4037 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: XIII

quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

quote:

Orjinalden alıntı: Towarscke

3sli 4crossfire..

yine 4'lu sli olmadi.. yada ben bir haber kacirdim..

Hocam Quad SLI var zaten aylar önce tanıtımı yapıldı

bahsettiğiniz Quad SLİ 7950 X2 nin (cift gpulu) yan yana gelmesiyle oluşmaktadır.. ve driver sorunu yüzünden tutmadı...

Olur mu arkadaşım Adamlar QUAD 7950GX2 (8 grafik işlemci ediyor) bile yapmışlar
    AYRICA BU KARTLARI GÜNÜMÜZÜN HİÇ BİR İŞLEMCİSİ DESTEKLEYEMEZ. Sanırım.. Yüzde 50 daha az performans vereceği kanaatindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***CoNDoR*** -- 28 Eylül 2007; 20:57:32 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    364 Mesaj
    Çok gereksiz olmuş abartıdan başka bir şey değil ama zevkler ve renkler meselesi. İleride 3 veya 4 ekran kartı kullanımı yaygınlaşır bende kullanırım diyen varsa hayırlı olsun diyorum kardeşim.
    |
    |

saçmalık
    |
    |

AYRICA BU KARTLARI GÜNÜMÜZÜN HİÇ BİR İŞLEMCİSİ DESTEKLEYEMEZ. Sanırım.. Yüzde 50 daha az performans vereceği kanaatindeyim

Tuttum ben bu fotoğrafı
    |
    |

• ekran kartı saysnı artıracaklarına performansını artırsalar olmuyor one be 4 kart poker mi bu
    |
    |
    quote:

bu resimi daha öncede görmüştüm ama ne bu sisterme ait test sonucu nede uygun driver hiç olmadı galiba hayal gibim bişey
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Komik. Artık ne halt edeceklerini şaşırdılar Bence hiç bir cazibesi yok. Ne atinin ne nvdianın..
    |
    |

3 tane ne olacak. MANYADILAR İYİCE
    |
    |
    Bunlar işlemcilerde olduğu gibi çekirdek sayısını falan artırmak varken olduğu gibi ekran kartlarını artırıp duruyorlar.Bİrde o resimlerde nereden hava alcak o kartlar.Yazın oda sıcaklığını değiştiriyor birtanesi 3 tanesi ne yapar kim bilir.
    |
    |
    |
    |

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    4037 Mesaj
    Arkadaşlar gereksiz diyorsunuz ama, büyük monitörde oyun oynayan ve AA+AF hastası olan insanlar için tek 8800Ultra yetmez ki Mesela FULL HD bi televizyona bağlantı yapmış 1920*1080 çözünürlükte oyun oynayıp 4xAA 16xAF Adaptive(Temporal) AA ve Vertical Sync açmış birine bence 3 tane Ultra anca yetecektir Tabi o ekran kartlarını beslemek için Core 2 Xtreme QX6850 @ 4 GHz anca keser Hatta kesmez bile
    |
    |

• Yarbay
    2245 Mesaj
    Sadece para tuzağı.full ayarlarda oyun oynama amacı olan biris buna kuruş para vermez gider bi 8800gtx alır paşa paşa oynar bütün oyunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@trix -- 29 Eylül 2007; 10:46:26 >
    |
    |
    yeni çıkan bir oyunu full grafik oynamak için sırf ekran kartına 2000 $para vermektense 2 sene bekler aynı oyunu 500 $ a çok daha üstün özelliklere sahip bi kartla oynarım ^^
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Radyo Dinle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.