Şimdi Ara

## Nvidia'nın Yeni Ultimate Gaming Platformu ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
6.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuh be... adamlar abartmışlar olayı... bu kadar şeye para verilirmiki... zaten şuanki ve gelecek oyunları 1 tane gtx zaten açar... ayrıca kartların boyutunu küçültmek yerine daha da büyütüyolar ben calibre 8800 gts imle çok mesudum... böle şeyler aşar beni...
  • Çok gereksiz çünkü 3tane 8800ultra almak çok mantıksız o kadar işlem gücüne oyunlarda ihtiyaç yok!!

Onun yerine 2sene sonra 10800ultra alırsın 1000 kat daha iyi

Şu anda 3tane 6800ultra kullanmak gibi birşey. 3adet 6800ultra yerine 1tane 8800gtxi herkes tercih eder sanırım...
  • Bunun yapılabilitesi çok zor.
  • 6 ADET EXTRA GÜÇ BAĞLANTISI GEREKİYO HER PSU DA BULUNMMAZ
  • sırf 3 kartın fiyatı 3220ytlsistemin diğer parçalarınıda hesaba katarsak 2.el bir araba yada yine 2.el güzel bir motor alabilirsiniz.
    aslında bunlar firmaların prestij için yaptıkları çalışmalar. hernekadar bize saçma ve gereksiz gelsede john,micheal,brad,tom için sorun değil.
    haber için teşekkürler.
    bu arada haberi olmayanlar ve almayı düşünenler için söyliyeyim;
    gigatekte XFX - 8800 ULTRA EXTREME üye fiyatı: 749$+KDV=1076,49 YTL

• ben bitane 8800 ultra alabilsem göbek atarım nerde 3 tanesi ya aylık 4-5milyarlık işim olursa dizerim böyle bi sistem ama yinede en fazla sli yaparım 3'e 4'e gerek yok yaaa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: StummScream

quote:

Orjinalden alıntı: saxahan

Maşallah süper bir sistemmiş.Ama bence çok gereksiz 3 tane n8800 ultra ve de çok pahalı olur.;Ben 700 lük ocz psu almayı düşünüyordum :) 1 tanede n8800 gtx yeter bana.Fazlası zarar

eğer su soğutma vede quadcore işlemcin ve 4gb ramin yoksa 700 watt boşa arkadaşım 600 watt sana çok rahat yetecektir

şöyle söyliyeyim

düşük sistem için 300w
    orta düzey tek çekirdek 400w
    orta düzey çift çekirdek 450w
    sıvı soğutmalı orta düzey 500w
    quadcore üst düzey yani sıvı soğutmalı 600w-700w

ama bende 2-3 hdd fln var dersen bide oda değişir

sırf quad core ile tek çekirdek arasında yaklaşık 200w fark var

quad core ve tek cekırdek arasında 200w var lafını neye dayanarak soyledın acıklarsan ıyı olur ınsanları yanlıs yonlendırıyorsun normal bır cıft cekırdek 65 w tuketıyor senin lafına bakarsak quadlar en az +200w tuketıyor kı boyle bırsey olmadıgını hepımız bılıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 28 Eylül 2007; 14:10:17 >

• bu bilgisayarı al gösterişi olsun. arada bi internete gir msn de sohbet et. sıkılırsan oyuna gir takıl bikaç saat.
    Aynı amerikadaki joni amcaların yaptığı gibi son model 4x4 hummer jipi al garajda dursun.
    Arada bi gaza gelirsen jiple şehrin biraz dışındaki markete kadar git gel gösterişin olsun.

o para bizde yok (bende yok ta)
  • keşketanesi 1.000 YTL olsa 1.500 çarpma 3 le bide buna power supply yok kardeşim düşünemiyorum...
  • Bu ne ya!!

Fiyatı dehşet olur ya PS3 fiyatını bile 2 ya katlar O ekran kartını hangi güç kaynağı çalıştıracak?? Ülkede elektrik sıkıntısı var zaten bunu kullanırsan tam enerji darboğazı olur... Santraller, barajlar kaldırmaz bunu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 28 Eylül 2007; 15:02:15 >
  • 3 SLI lı sistem oluşturmak pc den beklentiyi sadece oyuna endeksler. Kullanıcılarda bunu bu cihaza yatıracağına ps3 alır, keser atar
  • tek bir ultra ile ben oyunları full oynarım bu sistem sadece fantazi yapmak isteyen zenginlere uyar
  • İyide zaten bunlar son kullanıcı düşünülere yapılan ürünler değilki, neden hepiniz celallendiniz?Ati nin crossfire veya nvidanın üst düzey sli savaşları bizi hiç alakadar etmez zaten, çünkü içimizde cf veya sli yapan bile çok az.Bırakın firmalar istedikleri kadar gövde gösterisi yapsın, umut fakirin ekmeğidir
  • orda bişeyin üzerine fazla durmamışlar. tek slı köprüsü kullanılmış ve kartlar arasında hiç boşluk yok. kısacası o kartlar nasıl hava alcak? power da cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRo-34 -- 28 Eylül 2007; 16:24:12 >
  • 3 kartla muazzam olucak tek şey güç tüketimidir.
  • üstteki kart ile k.köprüsü arsında yer kalmamış, bütün bağlantılar üst taraftadır heralde, şu an için gereksiz ötesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sith

3 kartla muazzam olucak tek şey güç tüketimidir.

allah da seni guldursun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

amd quad cf duyurdugunda neden bu kadar muhalıf yoktu merak ettım

Sen varsın ya yeter.
  • 10 crysis i aynı anda açar alt-tab alt-tab oynarım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farabî -- 28 Eylül 2007; 17:42:06 >
  • konfiçyüs dedemin dediği gibi "show must go on"
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.