Şimdi Ara

## Nvidia'nın Intel İçin Hazırladığı Yeni Yonga Setleri 25 Eylül'de ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fx57 (2 mesaj) FaTeeH (2 mesaj) CoolnQuiet (1 mesaj) istanbul2007 (1 mesaj) Hirotaro (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> ## Nvidia'nın Intel İçin Hazırladığı Yeni Yonga Setleri 25 Eylül'de ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29221 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Nvidia'nın Intel işlemcilere yönelik olarak hazırladığı ve entegre grafik işlemciye sahip olacak MCP73 serisi yonga seti ailesinin 25 Eylül'de duyurulması bekleniyor. GeForce 7150 nForce 630i, GeForce 7050 nForce 630i, GeForce 7050 nForce 620i, GeForce 7050 nForce 610i, ve entegre grafik işlemcisi olmayan nForce 630i toplam 5 yeni yonga setini Intel kullanıcılarına sunacak olan Nvidia'nın yeni çip setleri Intel'in Core 2 serisi ve Celeron D işlemcileri ile de uyumlu olacak.

|
    |
  • Yüzbaşı
    705 Mesaj
    45nm 1333fbs bunlara destek yokmu ?
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    29221 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: istanbul2007

45nm 1333fbs bunlara destek yokmu ?

1333 ve 1066MHz FSB desteği olacak ama 45nm konusu henüz net değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 14 Ağustos 2007; 10:42:47 >
    |
    |
  • Yarbay
    8831 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    4534 Mesaj
    tek kanal ddr2 olması çok kötü bide ddr2 533,667 mhzlık olmasıda kaçınılmaz bi dezavantaj!
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: FaTeeH

tek kanal ddr2 olması çok kötü bide ddr2 533,667 mhzlık olmasıda kaçınılmaz bi dezavantaj!

Ya bu anakarta kalkıpta quad core takacak adamın aklından şüphe ederim bide istersen SLI desteği olsunda kalbin kırılmasın.

Yaw bu chipsetler giriş seviyesi excel kulllanan adam ne yapsın çift kanal belleği adamlar ucuz yapıp ucuza satmaya çalışıyor ofis için çok ideal chipsetler bence.
    |
    |
  • Yarbay
    4534 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Rebellion!

quote:

Orjinalden alıntı: FaTeeH

Ya bu anakarta kalkıpta quad core takacak adamın aklından şüphe ederim bide istersen SLI desteği olsunda kalbin kırılmasın.

Yaw bu chipsetler giriş seviyesi excel kulllanan adam ne yapsın çift kanal belleği adamlar ucuz yapıp ucuza satmaya çalışıyor ofis için çok ideal chipsetler bence.

dostum ne alaka giriş seviyesiyle diğer chipsetlerde en dandik olanlarda bile çift kanal desteği var mesela geforce 6100 de, ofis için olsa bile performansı düşük olucak diye bişey yok böyle şartlandırırsan senin gibilerine bunları satarlar işte
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    2992 Mesaj
    Bu haberi 2 gün önce ben yapmıştım ama pek girdi yapan olmamıştı. Haber editörü ünvanının ayrı bir ağırlığı olsa gerek.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    773 Mesaj
    Hvidia sonunda yonga setlerindeki suskunluğun bozuyor...genelde INTEL için az ama öz yonga setleri ürettiler...umarım bundan sonra da buna devam ederler...bakalım bunlarda DDR3 desteği ve oc olma yetenekleri nasıl olacak???
    |
    |
  • Yarbay
    15857 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: CoolnQuiet

Bu haberi 2 gün önce ben yapmıştım ama pek girdi yapan olmamıştı. Haber editörü ünvanının ayrı bir ağırlığı olsa gerek.

ee tabii ki,haber dedinmi ilk akla fx57 gelir
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ben ASUS P5N-E SLI nforce 650i aldım artık rahatız
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.