Şimdi Ara

Nvidia'nın GeForce 190.89 sürücüsü indirilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül ayı için hazırlanan Catalyst 9.9 sürücüsünün ATi tarafından kullanıma sunulmasını takiben rakip Nvidia tarafında da yeni bir sürücü kullanılabilir durumda. Firma tarafından resmi olarak yayınlanmasa da OpenCL ve OpenGL geliştirmeleri içerdiği belirtilen GeForce 190.89 sürücü paketi sızdırıldı. PhsyX yazılımını da içeren yeni sürücü,
    GeForce 6, 7, 8, 9, 100 ve 200 serisi ekran kartlarıyla kullanılabiliyor.

GeForce 190.89 sürücüsünün işletim sisteminizle uyumlu versiyonunu indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz;

- GeForce 190.89 beta (Windows XP 32bit)

- GeForce 190.89 beta (Windows XP 64bit)

- GeForce 190.89 beta (Windows Vista/7 32bit)

- GeForce 190.89 beta (Windows Vista/7 64bit)

• WHQL imzalı sürücüler nezaman cıkar tahmini ...
  • tam sürümünü bekleyeceğim
  • geçen ay çok geç çıkmıştı.
  • bıktım artık driver yenilemekten artık format atınca driver yeniliyorum
  • 182.50'den sonra HDMIda ses çıkışı alamadığım için güncellemeyi bıraktım. Düzeldiğini duyarsam ancak o zaman güncellerim.
  • beta oldugunu baslikta niye yazmiyrosunuz bosuna girdik buraya
  • http://resim.donanimhaber.com/m_34447462/mpage_1/key_//tm.htm#34458010

verilmişt daha sonra biz verilmiş bir konu acınca ceza ve uyarı alıyoruz ama siz dikkat etmiyorsıunuz biraz sizde araştırın kendi forumumunuzu lütfen madem forumda yazıyorsunn inceleyin öyle koyun başkası aynı hatayı yapsa hemen ceza verirsiniz
  • vah vah ,bu sayfanın acılması 5sn beta yazısını farketmen ve geri tuşsuna basman 5sn 10 saniyeni caldı di mi .. buraya bu kadar zamanını harcıyan birisine hesap sorar gibi bir uslupla yorum yazmak hos olmamıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fod -- 15 Eylül 2009; 17:44:52 >
  • @CELTIC FROST

bak sen? başkası aynı hatayı yapsa ceza veriyorlar öyle mi? yani ben açılmış bir konuyu farkedemeyip yanlışlıkla açsam 7 günlük uzaklaştırma cezası alırım değil mi? hem o verdiğin linke iyi BAK İYİ !!!!!!!!! ne diyor orada parentez içinde ? """""(physx ve 3d stereo driverları yok içerikte)""""""" . fx57 hocamız ne demiş ama """""PhsyX yazılımını da içeren yeni sürücü""""""""". ŞU DURUMDA SANA ACIYORUM. BAŞKASINA ARAŞTIRMADAN KONU AÇMA DİYORSUN AMA BUNU YAPARKEN KENDİN ARAŞTIRMADAN BALIK GİBİ ATLIYORSUN. NE OLDU ÜRPERDİN Mİ?
  • her konuda fx57'ye yok biz konuyu açmıştık gibisinden sözler sarfedilmeye başlandı...

arkadaşlar fx57'nin burada verdiği haberlerwww.donanimhaber.com sitesine de geçiyor...

aranızda konu açıpda bu özelliğe sahip olan birisi yok sanırsam...

yani adam ilk ben açayım diye açmıyor konuyu...

bu sebeple fx57'nin verdiği haberlerde bu durumu gözardı etmemek, biraz düşünüp öyle konuşmak lazım...

ekleme:

bkz:http://www.donanimhaber.com/Nvidianin_GeForce_19089_surucusu_indirilebilir_durumda-15685.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 16 Eylül 2009; 0:58:37 >

• görende fx57'yi kendileri gibi post kasıyor sanacak. iyi noktaya değinmişsin @uzaktan kumandan
  • FX57 nin işi forumda konuları takip etmek değil, ansayfaya konu eklemektir. Boş boş yorum yapmayalım.
  • 190 serisi driverlar ile Svideo üzerinden görüntü alıpta, Nvidia kontrol panelinden TV'nin ekran ayarını ayarlıyabilen var mı?
    TV Ekranındaki görüntüyü büyütmek için veya sağa sola kaydırmak için düğmelere bastığımda milim milim oluyor ayarlar, üst sınırına geliyor hemende.
    En sona getirdiğimde ayarları en fazla 1-2 milimetre genişlemiş oluyor ekran. 180 serisi driverlarda ise bir sorun yok.
  • o link veren arkadaiın emeğine yazıık edilmiş oluyor bilip bilmeden yorum yazmayın sizin başınıza gelirse görürsünüz...size söylüyorum siz konu acsanız ve böyle bir şey başınıza gelse naparsınız salllarsınız değilmi duyarsız milletiz biz zaten bu hükümet bile halkı sömürüyor gel sömür diyoruz böyle bir zihbniyetiz işte ezik bir milletiz inkar etmeye devam edin ama farkında değilsiniz herşeyi siz biliyorsunuz cünkü
  • @CELTIC FROST

okumakta güçlük mü çekiyorsun sen? dediğin şeyi geçtim açılan konular aynı değil bilader aynı DEĞİL !!!!!!!!!!!
  • Windows 7 64 bit kullanıyorum ve sürücüyü yüklerken PhsyX yüklendiğini görmedim sürücü klasöründe de PhsyX ile alakalı bir dosya bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CELTIC FROST

o link veren arkadaiın emeğine yazıık edilmiş oluyor bilip bilmeden yorum yazmayın sizin başınıza gelirse görürsünüz...size söylüyorum siz konu acsanız ve böyle bir şey başınıza gelse naparsınız salllarsınız değilmi duyarsız milletiz biz zaten bu hükümet bile halkı sömürüyor gel sömür diyoruz böyle bir zihbniyetiz işte ezik bir milletiz inkar etmeye devam edin ama farkında değilsiniz herşeyi siz biliyorsunuz cünkü

Arkadaşım neyi tartışıyorsunuz bu forumda haber editörlerinin görevi nedir bana onu açıklarmısın. Burası donanım inceleme ve haber forum sitesidir forum üyeleri konuyu daha önce açabilirler haber editörleri 2. defada olsa daha kapsamlı bir şekilde konuyu açmak mecburiyetindelerdir. Yorum yaparken ne yazdığınız hakkında birazcık düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Eylül 2009; 14:36:56 >

• ee nedir bu surumdeki yenilik? oyunlarda hiz/performans getirisi? Yeni kartlara destek?(ne bileyim g92'den paso yeni kartlar çıkıyo ya işte :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.