Şimdi Ara

NVIDIA MAXWELL Serisi [Kullananlar Kulübü] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.152
Cevap
11
Favori
42.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Almanyada bir akrabam var , 2 gün içinde bayram için buraya gelicek , gelmişken eli boş gelmesin değilmi
  • @Ezio Auditoré

Yanlış anlamayın tabii ki ben size inanıyorum.Ama sizin de gördüklerinize inanasınız gelmemiş.

Bundan dolayı sizden son bir rica olarak Unigine Heaven 4.0' da RTSS veya Playclaw açıkken bir ekran görüntüsü alabilirsem sevinirim, böylece kesinleştirmiş oluruz her şeyi.Değeriniz zaten bu şekilde ise; sizi kolay kolay indiremez kimse liderlikten.

@darkdevil35

Hayırlı olsun, ekliyorum hemen.

@Vinewood

Böyle bir fırsat sizin için sonradan doğdu herhalde ? Çünkü; stok sıkıntısından dert yanıyordunuz hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

@Ezio Auditoré

Yanlış anlamayın tabii ki ben size inanıyorum.Ama sizin de gördüklerinize inanasınız gelmemiş.

Bundan dolayı sizden son bir rica olarak Unigine Heaven 4.0' da RTSS veya Playclaw açıkken bir ekran görüntüsü alabilirsem sevinirim, böylece kesinleştirmiş oluruz her şeyi.Değeriniz zaten bu şekilde ise; sizi kolay kolay indiremez kimse liderlikten.

@darkdevil35

@Vinewood

Böyle bir fırsat sizin için sonradan doğdu herhalde ? Çünkü; stok sıkıntısından dert yanıyordunuz hep.

Hocam akrabam bayramda gelicekti , zaten stokta o zamanlarda geliceği için oradan almaya gerek yok diyordum ancak işler değişti .
    Aslında 3-4 kart getirip diğer arkadaşlara da satmak vardı aklımda ancak akrabam izin vermedi

• quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

@Ezio Auditoré

@darkdevil35

@Vinewood

Teşekkür ederim

• Hocam bizler bu sli sahipleri ile yarisamayacagiz . 2 ye bolunebilir grup tek ve sli sahiplerine gore. Sonra kapistiralim kartlari kendi sikletlerimiz de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf sınıf liderine gıcıklık olsun diye :P
  • Php kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kartınız hayırlı olsun.

Sizden ricam bu hızlarda RTSS veya Playclaw açık şekilde UH 4.0 sonucu alabilir miyim ?

Anlaşılan o ki ortalık bu konularda kızışacak, bundan dolayı UH 4.0 ve değerleri görmeyi de zorunlu hale getirmek durumunda kalacağım.

Sabah listeyi tekrar düzenleyeceğim siz değerlerinizi paylaştıktan sonra. Hem de gerçek boost hızını da görmüş oluruz.Çünkü; bildiğiniz üzere GPU-Z' deki değerden daha yüksek bir değer oluyor.

• Vinewood kullanıcısına yanıt
    hocam nerden aldın hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2245metin

hocam nerden aldın hayırlı olsun :)

Saolun hocam akrabam alıcak Amazon.de üzerinden

• 770 780 ve FHD monitörü olanların bu seriye geçmek için bir nedeni yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Php

sırf sınıf liderine gıcıklık olsun diye :P

GPU bu hızda stabilse, ASUS daha iyi diyenlere duyurulur.
  • Bayramdan sonra Gigabyte 970 veya Strix 970 almayı düşünüyorum. Fazla bi fark yoksa Gigabyte alır devam ederim.

• Asus GTX970 ROG STRIX dün elime ulaştı Vatan internet satışından ( telefonla sipariş )

NVIDIA MAXWELL Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plextor -- 28 Eylül 2014; 12:55:01 >
  • Bu konuyu araştıracağım bir ara almaya kalktığım daha sonra vazgeçtiğim bir olaydır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plextor

Asus GTX970 ROG STRIX dün elime ulaştı Vatan internet satışından ( telefonla sipariş )

/>

Memnummusunuz herhangi bir sorunu varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: plextor

Asus GTX970 ROG STRIX dün elime ulaştı Vatan internet satışından ( telefonla sipariş )

/>

Hayırlı olsun kartınız.güle güle kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gtx 960'dan bir haber yok mu acaba hala? Bir de sanırım 250$ seviyesi diyorlar, ben onu 800TL civarı bekliyorum, sizce de öyle mi olur?

Bu arada amazondan sipariş verdim diyenler vardı, kartları ellerine geçti mi, geçtiyse durum nedir bilgilendirir misiniz?
  • Kartı aldığımda ufak bir inceleme de yapmayı düşünüyorum. Ben alana kadar birçok arkadaş almış ve incelemiş olacaktır ama en azından karşılaştırma olur. Açmış olduğum konuya güzel yorumlar geldi, o şekilde karar verdim. Dediğiniz gibi iş yalnızca "bit" ile bitmiyor gerçekten.
  • @scutaro

Bende bu hızda stabil olup olmadığını merak ediyorum.Şu an kendisini liderliğe koydum ama UH 4.0 testini paylaşması lazım.

@plextor

Merhaba, kartınız hayırlı olsun.Aramıza hoş geldiniz sizi de ekledim.

Kulübe katılım şartlarının ikisini birden paylaşmışsınız bunun için de ayrıca teşekkür ederim.Ancak katılım şartlarını resimli olarak tekrar anlattım, oraya göz atıp tam olarak GPU boost hızınızı ve testi paylaşırsanız memnun olurum.Çünkü; 1400 Mhz GPU-Z' de görünen değerden daha yüksek bir boost hızına sahipsinizdir.

@ahmeteralpis

Merhaba,

GTX 960' dan şu an için hiçbir haber yok.Ama yıl sonuna doğru (1 - 2 ay içerisinde) haberler gelmeye başlar, belki daha öncede gelebilir.

Amazon' dan sipariş veren arkadaşlar ana konudaydı, onları bulup haberdar ederseniz cevap vereceklerdir.Bu mesajınızdan da haberdar edebilirsiniz.Durumlarını burada da paylaşabilirler.

@Kuzeh

Kartı aldığınız zaman aramıza bekleriz.Ama gözünüzden kaçmış olmalı, çünkü; kartı alan ve inceleyen arkadaşlar oldu.

@Ezio Auditoré

GTX750Ti liderliği artık size geçti.

• Birkaç arkadaşın yaptığı incelemelere göz gezdirdim. Yine de çok fazla inceleme yapan olmamış. Özellikle Php isimli arkadaşın aldığı ve benim de almak istediğim Gigabyte modeli. Demek istediğim benim kartı almam Ekim ayının sonunu bulacak gibi görünüyor, forumda 970 alanların sayısı da hızla artıyor gördüğüm kadarıyla. Bu yüzden ben alıp incelememi sunana kadar kartın neyi var neyi yok tam anlamıyla ortaya dökülür diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.