Şimdi Ara

Nvidia, kripto madencilerin RTX 3000 serisini satın almasını durdurmaya çalışıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
3.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Madem nVidia oyuncuları düşünüyor versin kart stoklarını Steam gibi platformlara onlarda Steam geçmişine göre sıra ile kart satışı yapsın 1 kullancıya 1 kart, en az 100 saat oyun oynamış olmak şartları vs. gibi. ozaman gerçek oyunculara kartlar ulaşabilir.

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    Tek çözüm komple sistem olarak satmakta sanırım ozaman madenciler almayacaktır.!

• Yoruma verilen cevaplar: cahil, zırvalık, hadım ol 😂 Bu seviye beni aşar 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • huso kullanıcısına yanıt

Dedi ve kripto para işine devam etti viskisini yudumlayarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vergisiz haraçsız para transferi yapabiliyorsun bir tane hırsızın ağzına bakmadan paran değer kaybetmiyor herkes gerçek paranın değerini kriptoda gördü ama oyun oynayan boş kapitalist sistemin kölesi olmuş adamlar kriptoya laf atıyor sanki siz oyun oynarken elektirik yakmıyor e-sporcular hard core gamer ler 7/24 elektirik yakıyor havaya karbon gazı salmıyorlarmı onlar dünyaya faydalıda kriptocularmı zarar hayret edersin oyuncuların zekasına burda boş adam dediğim tüm oyuncular değil kıskanç,korkaklardan bahsettim onlar kendini biliyor. ABD nin batılı kapitalist sömürgecilerin ambargo koydukları ülkeler örgütler bu şekilde direniyor siz anlamazsınız o onurlu direnişten siz müttefikimiz dersiniz

• yalancıyı s.. dünya harika bir yer olurdu

• ethan E kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar oyunlarının problem çözme becerilerine katkısını araştırabilirsiniz...
    Oyuncular sadece oyun oynamıyor...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Durduramazlar. Bizim burada Currys'in bile deposunun önünde kamp kuranlar oluyor. Neyini durduracak güldürmesin beni  

• quote:

Orijinalden alıntı: abbasbj

vergisiz haraçsız para transferi yapabiliyorsun bir tane hırsızın ağzına bakmadan paran değer kaybetmiyor herkes gerçek paranın değerini kriptoda gördü ama oyun oynayan boş kapitalist sistemin kölesi olmuş adamlar kriptoya laf atıyor sanki siz oyun oynarken elektirik yakmıyor e-sporcular hard core gamer ler 7/24 elektirik yakıyor havaya karbon gazı salmıyorlarmı onlar dünyaya faydalıda kriptocularmı zarar hayret edersin oyuncuların zekasına burda boş adam dediğim tüm oyuncular değil kıskanç,korkaklardan bahsettim onlar kendini biliyor. ABD nin batılı kapitalist sömürgecilerin ambargo koydukları ülkeler örgütler bu şekilde direniyor siz anlamazsınız o onurlu direnişten siz müttefikimiz dersiniz

Sen ne anlatiyorsun? İng Ekonomi Bakanindan daha iyi mi biliyon?

Bu forum beni gerçekten şaşırtıyor. Özellikle isminde "DONANIM HABER" geçtiği hâlde gelen yorumlar. Bir şeye faydası olsun olmasın kripto madencilik için kullanılan kartların gerçek müşterisi zaten oyuncular. Onlar için bu kartlar çıktı, Nvidia aslen onlarla büyüdü, kart geliştirdi. Kitle oyunculardı zaten. Şu boş yorum bir de bol bol + almış, forumda amma boş tipler olduğunun kanıtı gibi. Utanç verici.

• desunotto D kullanıcısına yanıt
    Aldığım tek cevap diyebilirim. Teşekkür ederim. Farklı bir bakış açısı.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Boş tip 😂 bunu da ekledik 😄

• Yalandan bir açıklama. Sanki para kazanmıyorlar.

Sana + verenlere yazdım aslında da tabi alınmak istiyorsan sen de alınabilirsin. Yorumun boş, yazdığın saçmalık ve mantık dışı. Bunları kabul et.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Alınmadım. Çünkü ciddiye de almadım. Yorumum boş vs değil. Neyse. Herkes yoluna

• Şu an adamlar o kadar iyi kazanıyor ki 20-30 MH bile kazıyor olsa saldırırlar kartlara. 2 gün önce yük altında 250 Watt çeken 1080ti kartımı 8000 liraya sattım, kart bulamadıkları için yeni nesil kartın 2 katı güç çeken 4 yıllık karta bu paraları veriliyorlar. Yeni gelecek 3000 serisi 3-5 MH düşük kazacak, NVIDIA bakın biz oyuncuları düşünüyoruz imajı sürecek ortaya, sonra tırla kart alanların yeni videoları gelecek.

Şöyle düşünün, marketiniz var. 1 müşteri geliyor, 1 adet muz alıyor. Şimdi şöyle düşünün 1 müşteri geliyor 1 palet muz alıyor, indirim istemiyor. Sizin harcadığınız zaman aynı, sattığınız mal 1000 katı. Adamlar haklı daha üretimden çıkarmadan kart satıyorlar.

• DRHARMLESS kullanıcısına yanıt

O tırla kart satan partnerler, nvidia degil. Nvidia madencilere karsi bir adim atmak istiyorsa once asus, msi, gigabyte, evga gibi en buyuk partnerlerine fabrikadan toplu kart satmayi yasaklamasi lazim ama onu da yapmaz. Piyasada ki 100 nvidia kartin 95 i bu 4 partner firmaya ait zaten onlar fabrikadan satmayi biraksa piyasada bir nebze daha cok kart olur.

2.olarak da ip, kredi karti ve donanim bazinda kisitlama getirmeli. 4 buyuk partnere toplu kart sattirmican ama o kartlari internet stoklarina soktugun an botlarla aninda eritecekler o yuzden en garanti yontem kredi karti bazinda kisitlama + her ip den tek siparis vs.

Gerci kime ne anlatiyoruz isteseler her turlu onlemi alirlar ama laf olsun iste sonucta herkesin cebi doluyor sonucta.

• 128MilyarDolar kullanıcısına yanıt

Ben genellemiştim hocam zaten haberleri görmüştük. Adamlar donanımını değiştiremeyeceği için firmware sürümü farklı gelecek hadi diyelim alan 1-2 hafta aldı sonra bir bakacağız adamlar yeni firmware flashlayıp aynı değerleri alıyor. Muhtemelen çözüm bulur umudu ile deli gibi saldıracaklar, en kötü bütün stoğu eritip yine kara borsa yaparlar. Sonuçta PS5 ile mining yapılmıyor ama ürün kara borsada. Stellar aio sağolsun millet dedicated sunucularda 7/24 saniyelik check edip satın alıyorlar, bizde de hala refresh atacak kart alabileceğini sananlar var  

• Çağdaş ÖZGÜR kullanıcısına yanıt

NV zaten steam kütüphanesi üzerinde stream oyun desteği veriyor !

oyun saati pek mantıklı değil ! çünkü oynamasanda sistemi açınca saat işliyor !

burada asıl önemli olan steam aboneliğinin ne kadar eski olduğu önemli olmalı !

yoksa yeni steam hesabı açıp oyunu menü ekranında açık bırakınca zaten saat işliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.