Şimdi Ara

NVIDIA GTX/RTX Kulubü rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.945
Cevap
72
Favori
959.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun hocam güle güle kullan

Bugunde hava bi sıcak, bi sıklette var arkasından yağmur yağacak gibi akşamı zor edecez heralde
  • arkadaşlar kartları alalı daha iki gün oldu... durun bakalım...
    bugün akşam metro 2033 deneyeceğim... bakalım maximum ayarlarda kaç fps çekecek göreceğiz...
  • Kulüp çoşmuş maşallah diyorum
  • mw2 = iğrenç

oyun = BC2
  • Crysis katlar bunları.
    Bi just causu bide bc2 yi övüyorlar deneyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: annihilator

mw2 = iğrenç

oyun = BC2

BC2 son zamanlarda oynadığım güzel oyunlardan biri sınıfında...Metro 2033 de harika ama

Bu arada başlığı "Nvidia -FERMİ- Synergy Club" mı yapsak
  • Başlığı Seferoğulları yaparsanız mükemmel olur ATI kullanıcılarından da Tellioğulları yapmaların rica edeyim ben de o sırada
  • Just Cause 2 manyak güzel bi oyun herkese tavsiye ederim. Süper eğlenceli
  • zotac benmki gigabyle ile işim olmaz
  • quote:

Just Cause 2 manyak güzel bi oyun herkese tavsiye ederim. Süper eğlenceli

3d vision ile daha da güzel tabi oynayabilecek grafik kartı gücüne sahipsen
  • Artiz ne arar la bazarda ?
  • 3dvision çok kötü bişiydi en son? yani öle diyodun çok büyük hayal kırıklığına uğramıştın noldu şimdi 3dvision alma uğruna 5970 satıp 2 tane 480 alıyon? (şaşırmış smayli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VISION

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

VISION kaan kardeşimde zotac gtx 480 x2 slı ile geri döndü hayırlısı olsun güle güle kullan kardeşim

akşama ssler geliyor

Saol Burhan'cım, dediği gibi 2 adet ZOTAC GTX 480 kullanmaktayım ve çok memnunum. Nvidia'ya sonsuz saygılar

zotac ta çalışıyor tabi çekmiş AMP leri hemen bu arada power tam yetiyormu yükte fln kardeş psu larımız varda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 7 Mayıs 2010; 19:12:18 >

• Fermi sahibi arkadaşları sevindirecek bi incelemeyle geliyorum. Yeni yayınlanmış:

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/gigabyte-gf-gtx400_7.html#sect0

Bu incelemeye göre, 480 ile 5970, 1680 çözünürlükte avg. FPS'de eşit (oha) ve 1920'de 480 sadece %9 daha geride. 480 ortalama olarak 5870'in %30-35 ilerisinde (ohannes). Min FPS'ye gelirsek 2560 dahil her çözünürlükte 480, 5970'in tozunu atıyor (ohaoha).

GTX 470 ise 1680'de avg FPS'de 5870'den %10 hızlı (çüş) 1920'de eşitler, min FPS'de de her çözünürlükte 470 5870'i katlediyor (çüşörk)

Xbitlabs iyi ve güvenilir sitedir, inceleme de çok detaylı ama sayılar pek inanılır değil Ayrıca Fermi için inanılmaz ötesi olan bu sonuçlara rağmen yorumlarda "hiç etkilenmedik bu ne lan" gibi şeyler yazmışlar, sanırım sayılarda bi sorun olduğunu anlayıp bari yorumları ATI tarafından yazalım da dengelensin diye düşünmüşler sonuç da çok garip bi inceleme olmuş.

• iyi sitede o sonuçlara inandınmı sen şimdi anni ? 480 almışın aç bak dogrumu bizzat dene
  • inanmadım ben şahsen.

gerçi mesele 480 olunca hangi siteye inanacağımı bilmiyorum nerdeyse her oyunda siteden siteye bilmem kaç kat fark oluyor. bu kadar farklı review'lara sahip bi kart yoktur heralde dünyada.

anandtech her zaman en çok güvendiğim sitedir, o da "480, 5870'den %15 hızlıdır" demişti. yalnız tabi xbitlabs incelemesi kartlar çıktıktan 60 gün sonra geldi, yeni driverlar filan, belki iyileşmiş olabilir, yine de sayılar inandırıcı değil
  • GTX 480 OC ile (800 400 1600 ün üstü değerler) rakibi 5870 ile farkını %30 açıp 5970 in dibinde biter
  • Hatırlıyormusun driver iyileştirilmesinden filan bahsediyordu ? Ama yinede ucuk çıkmış rakamsal degerler.
    Gerçi bencer sistemelr ile kullanıcı arkadaşlarımızda acaip farklı sonuçlar alıyor ama , 480 den 480 e degişiyormu yoksa
  • bende geldim arkadaşlar, şu kartın yenisi bir gelsin arızalı olmayan ekran görüntüsünü de koyarım :)

NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi
  • Arkadaşlar, sayın kulüp üyelerim

Az evvel 1,5 saat kadar BF2 oynadım, 1920x1080 herşey ful aa +af 1x ,3d vision, gözlüklü olarak 830-3800mhz. %84 fan sabit olarak. Kart acayip sağlam hiç bir şekilde ne dondu nede takıldı, Bu ayarlarda oyun oynanabilirlilik sınırlarında 30kare/sn lerde geziniyor.

He bu arada sıcaklık, Odun fırını kıvamında 95-96 derece 97 olmuyor ama 94 e de düşmüyor

Bu sıcaklığın kartı yada performansını etkilediğine emim oldum, artık. Çünkü oyunun bir saatlik kısmında paso çatışma ile oynadım, hep 95 derecede sabit kaldı.
    Yani gtx 470 inizi rahat rahat hız aşırttırıp takılabilirsiniz
    Çok sıcak ama beraberinde çok iyi bir performans sunuyor
    NVIDIA GTX/RTX Kulubü  rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.