Şimdi Ara

Nvidia GTX 780'ni 23 Mayısta çıkartabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Nvidia  GTX 780'ni 23 Mayısta çıkartabilir

quote:

According to Fudzilla, NVIDIA is planning to split the launch of the GTX 780 and GTX 780 by one week.

The GeForce GTX 780 would supposedly arrive on Thursday, May 23rd, while the GTX 770 could be launched on May 30th. If the rumor is true, then we will indeed see new cards on Computex, only then we will already know everything about them. This is actually very interesting story, because it means we are three weeks from the official launch of the next NVIDIA’s flagship, and yet see no verified leaks about the performance, final specifications or even a picture.

NVIDIA’s GeForce GTX 780 is said to feature GK110 GPU with at least 2496 CUDA cores. The card could be equipped with as much as 5GB memory, though it is commonly believed that it wouldn’t feature more than 3GB. This card would also have a wider bus, than its predecessor — 320-bit. A missing 64-bit memory controller (in comparison to GTX TITAN) is caused by a lower number of Compute Units on the GPU. Yesterday’s SweClockers’ article didn’t give us many hopes to expect a $500 price tag on this card. It it believed that the card could cost up to $700.

On the other hand, the GeForce GTX 770 would technically be just a GeForce 680 under a new name. As far as the rumors are believed to be true, then this card would be equipped with 4GB memory by default. This is probably the only difference between the reference GTX 680 and the upcoming GTX 770, but again, this just a rumor based on a single article. However they were very specific while naming the exactly model of the GPU.

http://videocardz.com/41239/nvidia-geforce-gtx-780-to-be-released-on-may-23rd?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nvidia-geforce-gtx-780-to-be-released-on-may-23rd

Nvidia  GTX 780'ni 23 Mayısta çıkartabilir

Umarım hayal kırıklığına uğratmazlar 700$ çıkarsa durum çok vahim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patronage -- 3 Mayıs 2013; 16:20:31 >

• TRiple SLI akar gelsin
  • içimden bir ses GTX 770 ile daha çok işler başarıcaz diyo

• Yeni sistem toplayacaklar biraz beklesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX 770 4 GB bizde ne kadar olur acaba, bir de 30 Mayıs'da mı çıkıyormuş ?

GTX 680 ile eş değer mi olacak bu GTX 770 ?
  • 1600TL'ye kadar özel soğutuculu GTX780 almaya varım, 1600'ün üstünde gelirse imkanı yok alamam.
  • öyle olduğu söyleniyor.

Benim biraz garip hesap tahmin yöntemim var genelde doğru çıkıyor

GTX 770
    US fiyatı: 399$
    İthalat vergisi (%18): 471$
    Satıcı Karı (%0,05): 24$
    Satış Fiyatı: 494$ otomatikman
    KDV (%18): 89$
    Toplam Fiyat: 583$
    Yani 1.050TL olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 3 Mayıs 2013; 14:01:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezes

öyle olduğu söyleniyor.

Benim biraz garip hesap tahmin yöntemim var genelde doğru çıkıyor

GTX 770
    US fiyatı: 399$
    İthalat vergisi (%18): 471$
    Satıcı Karı (%0,05): 24$
    Satış Fiyatı: 494$ otomatikman
    KDV (%18): 89$
    Toplam Fiyat: 583$
    Yani 1.050TL olur.

vatan'ı tanımıyorsunuz heralde ? en az 2000 lira diyorum giriş fiyatı için. (780 2500'den girer.)

bu arada titan'ın giriş fiyatını tutturmuştum bunu da tutturursam helal olsun bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15C3E5993 -- 3 Mayıs 2013; 19:46:31 >

• tanımam mı

vatan beni batıran

şaka bir yana şu anda vatandan %25 indirimiyle rakipsiz. geçen sene bu zamanlar inventus u teknobiyotiğin fiyatlar daha iyiydi. O ralardan alışveriş yapıyordum. tabi o zamanlar vatan%25 indirim kırk yılda bir oluyordu.
  • quote:

tanımam mı

vatan beni batıran

şaka bir yana şu anda vatandan %25 indirimiyle rakipsiz. geçen sene bu zamanlar inventus u teknobiyotiğin fiyatlar daha iyiydi. O ralardan alışveriş yapıyordum. tabi o zamanlar vatan%25 indirim kırk yılda bir oluyordu.

Vatan zaten indirim yapmıyor olması gereken fiyata çekiyor :) Vatandan Bu zamana kadar tek alışverişim oldu oda benq XL2420T monitör aldım hiç bir yerde bulamadım sanalmarketimden almıştım ölü pixel çıkınca iade ettim mecbur vatandan aldım : ) VATAN artık son çaremiz mecbura düşmedikçe bir şey almıyorum :))

• Satici kari 24$ mi?!?!?!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 3 Mayıs 2013; 15:08:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Statistik

Satici kari 24$ mi?!?!?!?

ben en az ona 50$ olarak bakıyorum bizim satıcılar aç gözlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

quote:

Ne 20'si ne 50'si

• Bir an önce ne geliyorsa gelsin artık.

Bende GTX 770' e gözümü diktim.Bakalım.
  • 760ti sli çok fena f/p kendi sınıfında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 3 Mayıs 2013; 15:44:04 >
  • quote:

tanımam mı

vatan beni batıran

hocam 760 ti TR fiyatı ne olur sizce
  • Şu an bile 670 900-1000 TL arası iken 770 in 1000 lira civarı olması biraz zor gibi bana göre. Üstelik AMD gibi bir rakip yok 8000 serisiyle NVIDIA nın karşısında.
  • Amd nerede kaldin

• quote:

Orijinalden alıntı: Yağmurun Sabahı

quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

quote:

Ne 20'si ne 50'si

ABD fiyati 400$sa satici kari en az 100$ olur, fiyat ne kadar artarsa kar oratisiz bir sekilde artar, ayica ABD fiyati perakende fiyati, toptan fiyat farkli ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 3 Mayıs 2013; 16:12:27 >

• quote:

içimden bir ses GTX 770 ile daha çok işler başarıcaz diyo

Bakalım benim tahimn ettiğim gibi mi olacak? 670'e göre %25 fark ve aynı lansman fiyatı. Sanırım PCB tasarımı ve güç tüketimi artıralarak elde edilecek bu performans.
    Hep söylüyorum, kepler mimarisinde Nvidia'nın cebinde güç tüketimi avantajı var. AMD'nin bu noktada ya TAHITI yerine PITCAIRN üzerinden belki matematik dehası olmayan ama oyun performansı olan bir mimari çalışmasına girmesi lazım. Malum Tahiti için güç tüketimi zaten limitlerde.
    Oyun işlemcisi olursa Rubisco da rahatlar bizler de. Arkasından konuşmuş gibi olduk ama, rubisco detayları seviyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 3 Mayıs 2013; 16:13:46 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.