Şimdi Ara

[nVidia GTX 780] Duyurudu! Yeni Testler Geldi! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
3
Favori
26.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTX 760ti'yi bilmiyorum ancal 770'i gtx 680'den ucuz satacaklarını sanmıyorum... fiyat 1200TL civarlarında olur gibi 770 için inşAllah olmaz ama öyle bir his var içimde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patronage

GTX 760ti'yi bilmiyorum ancal 770'i gtx 680'den ucuz satacaklarını sanmıyorum... fiyat 1200TL civarlarında olur gibi 770 için inşAllah olmaz ama öyle bir his var içimde :)

Aman hocam yanlış düşünceler bunlar, ağzınızı hayıra açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a7v8x -- 20 Mayıs 2013; 20:02:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a7v8x

quote:

GTX 760ti'yi bilmiyorum ancal 770'i gtx 680'den ucuz satacaklarını sanmıyorum... fiyat 1200TL civarlarında olur gibi 770 için inşAllah olmaz ama öyle bir his var içimde :)

inşAllah yanılıyorumdur kim istemez düşük fiyatlı olmasını işte elden bir şey gelmiyor
  • quote:

quote:

quote:

inşAllah yanılıyorumdur kim istemez düşük fiyatlı olmasını işte elden bir şey gelmiyor

Bence GTX 780'in fiyatı 1450'lere düşer. GTX 770'te 1400 liradan giriş yapar sonra 1250 lere düşer. GTX 770 almaktansa GTX 680 almak daha mantıklı. GTX 680 de özel soğutmalı versiyonları 1000TL ye düşer. O zaman GTX 680 4 gb kaparlar. İnşallah senaryo böyle gelişir. Temennimiz daha düşük fiyatlı olması tabiikide. Daha kartlara resim koymamışlar.

• 500$'dan tanıtılan Asus GTX680'in Vatan Bilgisayar'da 919$'a satışa sunulduğunu düşünürsek; 749$'da satışa sunulan Asus GTX780'in tanıtım fiyatının 400$ olduğunu söyleyebiliriz. Hadi %25 de var diyelim, 500$ etsin.

Şaka bir yana gerçekten Vatan'ın Asus markası için ilk verdiği fiyat buysa, lansman fiyatı çok iyi olabilir demektir. Eğer tanıtım fiyatı da bu şekilde olacaksa, Vatan Bilgisayar bir ilke imza atmış demektir. Genelde %50 ve üzeri fiyat çekerlerdi ne de olsa...
  • Bu kartlar Haziran'da çıkıyor değil mi? 790 hakkında bilgi var mı? O kartı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Zaten GTX680 nin yerini GTX770 alacak, sorun yok yani Bu nedenle olması gereken fiyat 1080TL dır.

Şu performansları da bir görsek GTX780 nin
  • 23 Mayısta lansmanı var ve lansman la birlikte piyasada olacak diye biliyorum. Bizede 24 Mayıs ta bir ihtimal, bilemedin bir hafta içinde piyasada olur. Haziran da GTX770 ve Haziran oratasında da GTX760ti lansmanları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 20 Mayıs 2013; 20:37:43 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence GTX 780'in fiyatı 1450'lere düşer. GTX 770'te 1400 liradan giriş yapar sonra 1250 lere düşer. GTX 770 almaktansa GTX 680 almak daha mantıklı. GTX 680 de özel soğutmalı versiyonları 1000TL ye düşer. O zaman GTX 680 4 gb kaparlar. İnşallah senaryo böyle gelişir. Temennimiz daha düşük fiyatlı olması tabiikide. Daha kartlara resim koymamışlar.

ASUS un fiyatı bu ise Zotac ın fiyatı 1550TL civarı olur.

• Gtx 790dan haber yok yani.. Sli'a kaldık desenize..

• Yavaş hocam daha 780 çıkmadı
  • 790 alıp 3 yıl kart eskimesinin önüne geçmeyi düşünüyordumda pek sistem güncelleyen biri değilim maddi durum yüzünden şimdilik bütçe varken abanalım sisteme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 20 Mayıs 2013; 20:48:13 >
  • bakalım referans soğutmaya 1640 lira verecek ilk akıllılar kim olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

bakalım referans soğutmaya 1640 lira verecek ilk akıllılar kim olacak

ılerı akıllı demek ıstedın sanırım

• GTX760 TI'ın, GTX670'in biraz gerisinde olması bekleniyor. Yani GTX680 ve GTX670 arasındaki küçük farkı, GTX770 ve GTX760 TI ile genişletmek istiyorlar.
  • Referans soğutma yada referans kart ne demek oluyor ?

@bocekgrafik Hocam az sakin olun hangi konuya girsem birileriyle tartışma içerisindesin
  • Yanlış görmüş olmalısın. Uzun süredir kimseyle tartışmadım. Psikolojik akıl oyunlarıyla mesaj yazıp akıl vermeye çalışanlara tahammülüm yok. O da öyle yaptı. Öyle yapacağını bilsem, zaten ondan alıntı yapıp mesaj yazmazdım. "Nvidia'yı canhıraşâne savunuyorum." demiyor da, yüksek fiyatı zenginler üzerinden savunuyor. Bunu anlamadınız sanırım.
  • Fiyat tam sli yapmalik. Overclock yetenegi nasil olacak acaba. Kendi titanim yanina kardes almayi dusunuyordum ama buda insani kiskirtiyor

• Tahminleri genel de tutan birisi olarak size bir soruda benden hocam :)

Aralık-Ocak gibi 780 Özel soğutmalı modeller ne kadar olur %25 ile tahminen az çok ? Asus ta gözüm yok zotac-gigabyte-msi da olur :)
  • bakın işi bilen nasıl yorum yazıyor gel gel SLI lık bunlar

Titan kardeş yerine 780 SLI kardeşlere yer açarsın artık kasanda Birde performasından emin olalımda sonra OC potansiyelini bende merak ediyorum. Biraz daha iyi OC olacak gibi geliyor bana. Sonuçta 2SMX kapalı 12SMX e daha fazla voltaj verebilmek demek bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 20 Mayıs 2013; 21:23:55 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.