Şimdi Ara

Nvidia GTX 1080 Ti inceleme 'Gerçek 4K Ultra detay kartı' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
4.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yukarıdaki paylaşılan 7700k ile yapılan incelemeden bahsettim zaten. Gerçi o 5ghz'de yapılmış ama 1080 performansıyla kullanmazsınız 6700k ile 4k'da hiç zannetmiyorum. ben 4790k ile kullanıyorum 980 ti sli'i 4k'da bir darboğaz yaşamıyorum. Bende bi 4.6 ghz oc denemiştim 4.4 ghz ile arasında hiç bir fark yoktu 4k'da. Genede takip edersiniz kendiniz.
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    paylaştığım videonun yayınlayıcısı Bitwit boş konuşmaz, paylaştığı videoya ve söylediklerine göre 7700k bazı oyunlarda şimdiden cpu darboğazı yapıyor 1080ti'ye, ileride çıkacak oyunlarda bu sorun yaygınlaşacaktır. Mesut Çevik sanırım 7700K'yla yapmamış testleri (bir yere kullandığımız test sistemi şudur yazılsa iyi olurdu hani), neden 7700k'yla yapmadın Mesut hocam diye sorabilirsiniz kendisine. Ayrıca bu testlerde neden sadece 1080ti o.c. ediliyorda 1080 edilmiyor oda ayrı bir mevzu, fark o.c.'ta ne kadar düşüyor bir görsek kötümü olur?
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Anladım ingilizce pek yok o yüzden bitwin testlerinden pek anlamıyorum. Umarım 6700k yeterli olur da başıma iş almam 1600 tl lik işlemci yetmiyorsa daha üstünü de çıkamam.
  • seneye 7 nm ye gecilcek bu paralar verilmez bunlara , cok parasi olan kendi bilir tabi.
  • Mesut, biraz aceleye gelmiş sanki. Yine de ilk sonuçları sizde gördüm. Tebrikler

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    İngilizce bilmesenizde olur grafiklere bakın yeter. Tom's Hardware'de 7700k ile inceleme yapmış orda bi tek cpu bağımlı civilization VI oyununda darboğaz var gerisinde yok darboğaz falan.

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1080-ti,4972.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Kart çok iyi olmuş 4k deneyimini en üst seviyede yaşatıyor ama ben farklı bir noktadan gireceğim. Rx 480 konusunda günlerce kartın 80 derecelerde çalıştığını söyleyip tartışan ve eleştiren insanların bu videoyu oturup izledikten sonra bu konu hakkında bakalım oturup konuşacaklar mı?

Çok gereksiz ve bir o kadar niteliksiz bir insan olduğunu her konuda belli ederek kullanıcı adının hakkını sonuna kadar veriyorsun. sıfır elde var sıfır = Mutlak Sıfır..

AMD delisi olduğundan ne tarafından gereksiz eleştiri yapsam diye çabalıyorsun ama boş insansın..

Aşağıdaki tabloya bir bak bakalım. Rx480 ile 10x0 serisi ve Ti arasında kaç derece fark var. birde yapabilirsen aradaki performans farkını hesaba kat ve rezilliğini gör.. Bundan önceki hangi kart 80c altındaydı da bu kart daha serin olsun..

Nvidia GTX 1080 Ti inceleme 'Gerçek 4K Ultra detay kartı'

Güldürdün lan bulaşık. AMD olmasa fiyat performans ve yenilik olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık, benim gibi sistemini 7/24 OC ile kullanan kişiler için overclock başarımını görmek önemli.

Technopatın yaptığı gibi 1 saat incleme yapıp sonuç olarak kağıt üzerinde ki bilgiler dışında hiçbirşey öğrenemediğin sözde incelemelerden olmamış, adamlar karşılaştırma test koymadan ekran kartı inlcemesi yaptığını sanıyorlar, kendileri oynayıp kendileri eğleniyorlar. Haklarınıda yemeyim, bir tek kartın içini açıp soğutucu ve PCB'yi göstermeleri incleme olarak fark yaratan tek detayları, geri kalanını izlemenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Mart 2017; 21:13:14 >
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Aksini söyleyen mi oldu güzel köylü?

• Güzel, detaylı, hızlı ve eğlenceli (bir de dobra tabii ) bir video olmuş. Elinize, emeğinize sağlık sonuna kadar izledim. @Speed-Step

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 9 Mart 2017; 21:10:59 >
  • Süper olmuş. Ülkemizde satışa çıkmasını dört gözle bekliyorum.
  • mesut çevik de youtuber olma yolunda hareketlere bak :) amazondan kaça gelir bu kart
    2k gibi düşük çözünürlükte işlemci isteyen Civilization VI veya total war warhammer gibi strateji oyunları ve 7700k ve 1800x gibi işlemlerciler ile testleri görüp darboğaz falan yapıyor mu açığa çıkarmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam olun -- 9 Mart 2017; 21:21:47 >
  • Şu kartı Burak Şolta verinde adam akıllı incelesin. Test sistemi bile nedir belli değil.

Şu haliyle 4k ultra kartı hiç değil. 1 sene önce çıkmış oyunlarda 60 fps de zorlanan kart yeni çıkacak ağır oyunları 30 fps verirse iyi. Sli yaparsın ayrı ama oda herzaman düzgün çalışmıyor.

• Ben en cok Titan X pascal ile olan farkini merak ediyordum, ama listeye eklenmemis bile. Dunyanin en iyi kartiyla arasindaki farki gormek bence daha mantikli olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burzum_^^

Ben en cok Titan X pascal ile olan farkini merak ediyordum, ama listeye eklenmemis bile. Dunyanin en iyi kartiyla arasindaki farki gormek bence daha mantikli olurdu.

Merhaba,

Ne yazık ki Pascal Titan X yok elimizde. Türkiye'de bile satış için çok sınırlı getirildi. Elimde o kart olsa zaten sadece ona bile inceleme çekilir

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • homebird kullanıcısına yanıt
    http://www.eteknix.com/nvidia-gtx-1080-ti-cpu-showdown-i7-7700k-vs-ryzen-r7-1800x-vs-i7-5820k/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

yukardaki kaynağa göre artık 4 çekirdekli cpu lar ki 7700k da dahil darboğaza başlamaış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.C.B -- 9 Mart 2017; 22:14:17 >

• kimsede demiyor 4k ya ne gerek var diye. 1080p neyine yetmiyor aga.

tam bi kaynak israfı.tüketim çılgınlığı
  • Evet gördüğünüz üzere Rx 480 80 derecelerde çalıştığı için yerin dibine sokmuşlardı bu kartın konusuna dahi uğramadılar. Bu kadar boş beleş hiçbir şeyden haberi olmayıp buralarda donanım bilgini gibi takılmaları yok mu insanı bitiriyor zaten. Demek ki Nvidia-Amd olayı değilmiş bu durum, kartlar 80 derece de gayet iyi çalışabiliyorlarmış. Bir de buralarda gezen bir yüzsüz var ki sınırsız çizilmesi gerekiyordu ve halen daha utanmadan benim yorumlarımı alıntılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 9 Mart 2017; 23:42:27 >
  • Mesut abi güzel inceleme olmuş elinize sağlık , YouTube tarafında aktifliginizin artmasına da sevindim , Türkiye'de adam akıllı bu işi becerebilen kişi sayısı çok az devamını bekliyoruz incelemelerin

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Burzum_^^

Ben en cok Titan X pascal ile olan farkini merak ediyordum, ama listeye eklenmemis bile. Dunyanin en iyi kartiyla arasindaki farki gormek bence daha mantikli olurdu.

Merhaba,

Ne yazık ki Pascal Titan X yok elimizde. Türkiye'de bile satış için çok sınırlı getirildi. Elimde o kart olsa zaten sadece ona bile inceleme çekilir

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Mesut Bey vidyoyu izleyebilmek için 4 reklam engelini aşmamız gerekiyor. Bu normal değil bence sizin istediğiniz birşey de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linns Judy -- 9 Mart 2017; 23:3:33 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.