Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (789. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
111
Favori
743.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok yok gene alan var AMD de onların özel modelleri geç geldi biraz. + 1060 alırım ona vereceğim parayla diyenler çoğaldı..
    1.5 ay önce çıksaydı özel modelleri Rx 480'in ben büyük ihtimal onlardan birini alırdım.. Ha şimdi çok memnnumum 1070 le o başta tabii
  • Teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilek ve temeni için.

inşallah sorunsuz bir kart çıkar. işte olduğumdan eve gidince deneyebilirim. maç saatine kadar sorunu varmı yokmu anlaşılır elbet..
  • Özellikl Coil Whine hakkında bilgi bekliyoruz
    Hayırlı olsun tepe tepe kullanın
  • Yakın zamanda Almanya'dan akrabalar geliyor. Buradan oraya sipariş verip onların da bana getirmelerini istiyorum. Bu şekilde vergiden de kaçacağım. Bunun için en uygun yer neresi? 1300-1400 liraya bulabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ufuk_XT

Ooooo Fehmi abi hayırlı uğurlu olsun..

Akşama Overclock saati programı ile bekliyoruz abi seni

İnşallah kardeşim, sorunsuz çıkarsa elimden geldiği kadar yaparım birşeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Özellikl Coil Whine hakkında bilgi bekliyoruz
    Hayırlı olsun tepe tepe kullanın

En büyük tedirginliğim bu zaten. ilk haber edeceğim durum bu olacak. düdük gibi öterse zaten sökerim direk uğraşmam başka bişeyle.. inşallah temizinden denk gelmiştir.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlama gösterdiğin ayarlar gayet yüksek ama full + full değil ayrıca sonuçlara baktığımızda 9 kare / sn ye kadar düştüğünü de görmüşsündür. Benim demek istediğim yanlış anlaşılmasın.
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    En kıl olduğunuz durum bu diye söyledim zaten.. İnşallah sorun çıkmaz ya da katlanılabilir boyutta olur en en azından
    1070 FTW nasıl sizden öğreneceğiz bu arada pek paylaşım yapan çıkmadı herkes Evga Evga diyor ama sonuç yok
  • @dJ_bLoW Hocam hayırlı olsun, inşallah sorunsuzca kullanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTrinity

Hocam yanlış anlama gösterdiğin ayarlar gayet yüksek ama full + full değil ayrıca sonuçlara baktığımızda 9 kare / sn ye kadar düştüğünü de görmüşsündür. Benim demek istediğim yanlış anlaşılmasın.

9 kareye kadar düşmesi oyunun sorunu bence, sistemin olduğunu düşünmüyorum. Başka ayarlar mı var bilmiyorum ama bunlar en yükseği gibi geldi. Ayrıca da yanlış anlayacak bir şey yok dostum. Sadece ben, 1080'in 4k'da ucu ucunadan daha iyi olacağını düşünüyorum nedense. 980 ti böyleyse, 15 kare koysa bile yeter diye düşünüyorum, neyse gelsin de kart yarın geliyor bir de ondan sonra bencmark yaparız :D
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    merhaba yazdıklarınız doğru oyun steamde satışa kapatıldı hata sonra noldu bilmiyorum tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    gözün aydın dostum inan çok sevindim. inşallah seni üzmez bu canavar.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Bir an kötülediğimi sandığını düşündüm de ondan yanlış anlama dedim. İşin açıkçası bende sistem yok şu an ama oyun deyince şunu bilir ve rahatlıkla söylerim, oyun akıp gitmeli :) Bu sebeple FPS ve Monitörün Hertz ve MS tepki süresi ilk sırada gelir, Görüntü kalitesi ve Çözünürlük biraz daha ikinci planda kalır. Nitekim şu anda tüm firmalarında zorlamaya çalıştığı şey bu. Adamlar stratejik olarak piyasanın durmaması için çözünürlük ve Hertz i yüksek monitörler üreterek donanımın yetmemesini sağlayıp yeni ürün çıkarıp satıyorlar. Bakalım bir sonraki vurgunları ne olacak bu sefer ne çıkartacaklar?
  • @Ustanak

Zaten kabul edilir seviyede olması kafi. çok takmam ama cır cır düdüklü tencere gibi öterse kusurlu demektir. katlanamam..

@NeoTrinity

Çok teşekkür ederim. inşallah sorunsuz denk gelmiştir de üzülmem..

@Zero Limit

Allah razı olsun hocam. bende merak içindeyim nasıl çıkacak diye. umarım üzülmem. çünkü çok çabuk soğuyorum. sorun olması halinde iade ederim. belli bir süre yine 670 ile devam eder, uygun olması halinde buradan bişe bakarım yada sorunlar kesin kez sona erene kadar hangi seri olursa artık beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Opss

Bu mesaja eklenen görseller:

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

hayirli olsun.

• Teşekkür ederim. hayırlı olacak inşallah sorun çıkmaz ise..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Opss

Bu mesaja eklenen görseller:

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

Hayırlı olsun

Hayırlı olsun hocam. Umarım bendeki sorunlar çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Hayırlı olsun hocam. Umarım bendeki sorunlar çıkmaz.

teşekkür ederim. inşallah yaşamam. keşke sizinde sorunlar olmasaydı da uğraşmak zorunda kalmasaydınız. 3 saate kadar deneme şansım olur sanırım. işteyim şuan..

@snakefatih

Teşekkür ederim. siz eve geçince ses olayına bir bakıp haber verin olurmu..
  • Bu ne zaman çıktı yaw daha yeni görüyorum. müthiş duruyor. 30 USD pahalı FTW den.. bunu alırdım olsaydı..

EVGA GeForce GTX 1070 FTW HYBRID GAMING

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=08G-P4-6278-KR

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.