Şimdi Ara

Nvidia GT 940M Notebook Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus K555UB-XO097T model dizüstü bilgisayarımın 2 gün önce açılmaması üzerine bilgisayarcıya götürüp arıza tespiti yaptırdım, menteşeleri de arızalı olan bilgisayarımın ekran kartının yandığı ve menteşe ile birlikte takribi 850 liraya yapılacağı söylendi. Tamir esnasında duruma göre fiyatın daha da yükselebileceği de belirtildi.

Ben bu ekran kartını dışardan daha uyguna bulabilir miyim? 4 yıllık pcye 1000 tlye yakın masraf etmek sizce mantıklı mı? Ekran kartının muhtemelen çıkmasını, 2. elini bulup takacaklar bu durum sizce problem yaratır mı? Yakın zamanda 4gb ram ve ssd iyileştirmesi yapmıştım.

Bu konuda bana fikir verecek, yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

• laptop hiç açılmıyor mu tam olarak bilgi verirsen yardımcı oluruz hiç bir tepki falan yok mu

• Açılıyor ancak ekran yok hocam. VGA ve hdmi kablo ile monitöre bağladım yine görüntü alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bacala -- 9 Şubat 2021; 14:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bacala

Açılıyor ancak ekran yok hocam. VGA ve hdmi kablo ile monitöre bağladım yine görüntü alamadım.

o zaman gpu değişecek yada reballing yapılacak altındaki lehimler yenilencek yani

• tundra202006 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bacala

Teşekkür ederim.

• tundra202006 kullanıcısına yanıt

Değerli bilgilerinizi paylaştığınız için tekrar teşekkür ederim.

• batarya felan sağlamsa parçalarını satıp yenı 2. el bır laptop alın.

1000 tl masraf biraz fazla..

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Bataryası da pek sağlıklı değildi hocam ama daha yeni ram ve ssd eklemesi yapmıştım. Bu tip parçalar nerede satılır sahibindende falan mı onu da pek bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.