Şimdi Ara

NVİDİA Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVİDİA Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    191 Mesaj
    Arkadaşlar battlefield 1 i indirdikten sonra oyuna girince ekran kartımı güncelleme uyarısı aldım...bu arada ekran kartım geforce 820m... herneyse... oyunun istediği sürümü güncelledim oyun acıldı oynadım bitirdim.. ama mesela google eartha girince bu hatayı almaya başladım... ondan sonra opera tarayıcısına girince bu hatayı almaya başladım... oyunlarda hiç sorun cıkarmadı.. üstelk hafiften titreyerek oynadıgım pes 2017 su gibi oldu... 60 fps oynamaya başladım.. ama bu hata eski laptopumdaki hatayla aynıydı.. o laptopta ekran kartında arıza vardı.. acaba bu sürüm ekran kartıma zarrar mı verdi.. ben şuan en son sürümü indirmeye karar verdim... şuan iniyor... olmazsa ben bu battlefield 1 için yaptıgım güncellemeden önceki sürümü nasıl bulabilirim.. laptop 1 senelik... ısı vs. yok ...hani ısıdan kaynaklansa gta 5 te bu hatayı vermesini beklerim... iyi günler...

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.