Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerekirse 2k da kullanamaz mıyız bu monitörleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

Nasılsa dolarda para şimdi öyle bir kart çıkarsa çok dokunur bana
    gerçi 20gb dan sonra da 4000 serisinin dedikoduları başlar bu işin sonu yok

Alıntıları Göster
    Çıkması mesele değil de (kesin zaten); 20GB aynı fiyata satılıp, 10GB'larda indirim olması asıl ortalığı karıştıran durum olur. Fakat RTX 2080 Ti fiyatlandırması sonrası NVIDIA'dan bu tarz bir hamle geleceğini düşünmüyorum, 20GB'ların fiyatları illaki yüksek olacaktır. Bu noktada belirleyici unsur rakibin hamlesi olacak ve AMD tarafında 12-16 GB bellekli kartların sızıntıları geldi. RDNA 2 ANA KONU'da paylaşımlarını gerçekleştirdim.

Gücün bi' KIRMIZI tarafında bi' YEŞİL tarafındayız. Zaten olması gereken de bu olmalı, tüm piyasayı takip edip ona göre hareket edilmeli.

(Bu arada çaktırma, KIRMIZI tarafın eli güçlü olsun da; YEŞİL abimizden uygun fiyatlı kartlar alalım).

• quote:

Orijinalden alıntı: DRAGUT

Gerekirse 2k da kullanamaz mıyız bu monitörleri ?
    Pekala kullanılabilir ve 27 inç 4K@144Hz monitör tercih edilecekse; 2K downgrade olayı o kadar göze batmaz. Fakat 32 inç tercih edildiği zaman aynı işlem yer yer göze batabilir.
  • https://www.lg.com/us/monitors/lg-27gn950-b-gaming-monitor bu monitör Samsung odeys g7 de iyi bir seçenek gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Aslında elimde 2k monitör mevcut viewsonic xg2703 gs modeli idarede edebilir ikinci monitörü mu sattım yerini doldurmak için iyi birşey alayım diyorum. Kullandığımıda satıp ya 34 inç filan yada iki tane 27 inç kafam karıştı açıkçası 3000 serisinden sonra ilerde çıkacak kartlar suankinden de iyi olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Çıkması mesele değil de (kesin zaten); 20GB aynı fiyata satılıp, 10GB'larda indirim olması asıl ortalığı karıştıran durum olur. Fakat RTX 2080 Ti fiyatlandırması sonrası NVIDIA'dan bu tarz bir hamle geleceğini düşünmüyorum, 20GB'ların fiyatları illaki yüksek olacaktır. Bu noktada belirleyici unsur rakibin hamlesi olacak ve AMD tarafında 12-16 GB bellekli kartların sızıntıları geldi. RDNA 2 ANA KONU'da paylaşımlarını gerçekleştirdim.

Gücün bi' KIRMIZI tarafında bi' YEŞİL tarafındayız. Zaten olması gereken de bu olmalı, tüm piyasayı takip edip ona göre hareket edilmeli.

(Bu arada çaktırma, KIRMIZI tarafın eli güçlü olsun da; YEŞİL abimizden uygun fiyatlı kartlar alalım).

Alıntıları Göster
    Laf aramızda gsync monitörü olan biri olarak kırmızı yeşil savaşı yeşilin fiyatını azaltsın bence de

• 3060 bekliyorum bakalım nasıl bir kart olacak 2060 upgrade edebilirim
  • 3080 Ti gelince alırım herhal veya AMD iyi bir şey çıkarırsa alırım. Diğer türlü 10 GB ile RTX 3080'in 4K oyunlar da darboğaz yapma olayı var gibi. Benim oynadığım Star Citizen ve Space Engineers'da 11 GB yetmediği oluyor 4K'da.
  • Yerimizi alalım
  • ref tasarım alınır mı acaba ya, tripple fanlar benim 8 senelik asrock Z77 Extreme4 anakartı kırabilir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 20 Eylül 2020; 4:39:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

ref tasarım alınır mı acaba ya, tripple fanlar benim 8 senelik asrock Z77 Extreme4 anakartı kırabilir :D
    O setup a ampere takilmaz zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Timespy testi de benden gelsin.

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GanjasCave -- 20 Eylül 2020; 13:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GanjasCave

Bir Timespy testi de benden gelsin.

Hayırlı olsun, PALIT sanıyorum kart? Tam olarak değerler vs. nedir, ekleyelim?

Teşekkürler dostum, değerlerden kastın nedir ? Cpu ve gpu overclock saat hızlarından mı bahsediyorsun yahut sistem konfigürasyonundan mı ?
  • quote:

Teşekkürler dostum, değerlerden kastın nedir ? Cpu ve gpu overclock saat hızlarından mı bahsediyorsun yahut sistem konfigürasyonundan mı ?
    Rica ederim. Aslında kulübün ilk mesajında belirtilenlerden bahsediyorum. Kart PALIT ise ve herhangi bir OC yoksa değerler belli zaten. Bilumum paylaşımları da bekleriz.

Kart Palit, gpu 1550 mhz, memory ise 1313'te stabil.
  • quote:

Kart Palit, gpu 1550 mhz, memory ise 1313'te stabil.
    GPU-Z direkt SS ve mümkünse yük altındayken/yük altına alındıktan sonraki GPU-Z sensör kısmından SS paylaşır mısınız? HWiNFO üzerinden takip edilmiş SS de olabilir. Keza MSi AB de olur.

• Yakında bu kulübe katılmayı planlıyorum 10 yıllık laptop tecrübemi 3000 serisi ile bitireceğim. Hala 3070-3080 arası karar veremesem de bakalım ne toplayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.