Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ne yazık ki öyle :) Üst kısma termal pad koydum bende üstüne 70MM fan ile destekledim ona doğru üflüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Konu daha aktif olduğu için buraya yazıyorum. Rtx 2070s mi rx 6800 mu? İşlemci ryzen 5 2600

Her ikisinde de CPU update lazım, yapılacağını varsayarak RX 6800. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

3070 ti ayak sesleri gibi duruyor.256 bit le yoluna devam etmiş demek 16 gb geleceğine göre.

• GPU piyasası ve mining bu haldeyken ne olacak cidden belirsiz. Herkes ne gelirse gelsin modunda artık. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• quote:

GPU piyasası ve mining bu haldeyken ne olacak cidden belirsiz. Herkes ne gelirse gelsin modunda artık.  

Millet yemiş gb ı sürümü.Herkes mh/s derdinde NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

Mh/s in kadar konuş NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Millet yemiş gb ı sürümü.Herkes mh/s derdinde  

Mh/s in kadar konuş  

Alıntıları Göster
    NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

• quote:

Alıntıları Göster

• NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• Hwinfoya amd kartlar gibi hotspot sıcaklığı gelmiş, artık şimdi gerçek gpu sıcaklığını öğrenebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Hwinfoya amd kartlar gibi hotspot sıcaklığı gelmiş, artık şimdi gerçek gpu sıcaklığını öğrenebilirsiniz.

WHQL geldiğinde tam manasıyla kullanılmaya başlanır. Şu an da isteyenler BETA ile kullanabiliyor tabii.

*MSi AB harici programlarda çok BETA sürüm kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 17 Şubat 2021; 0:48:26 >
  • quote:

WHQL geldiğinde tam manasıyla kullanılmaya başlanır. Şu an da isteyenler BETA ile kullanabiliyor tabii.

*MSi AB harici programlarda çok BETA sürüm kullanmıyorum.

Alıntıları Göster

• merhaba arkadaşlar,

5800 TL ye aldığım PALIT RTX3070 GAMINGPRO kartımı Cuma günü 11.500 TL' den satıp 12.500 TL' ye XFX MERC 6800XT' ye geçiş yaptım, 3000 kullanıcıları arasından ayrılıyorum sağlıcakla kalın :)

• 27 Aralık'tan beri kullandığım Asus Tuf Rtx 3080 Oc kartının coil whinei kendi kendine geçti.
  • MuratBayrakçı kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun. 2 ay önce bende bu şekil değişiklik düşünmüştüm sonradan vazgeçtim.

• teşekkür ederim hocam sağolun.

• 3070 TI 16 hafıza ile geliyorsa vay 3080'in haline, vay ki 12 GB gelen 3080 TI'yın haline, ne yapmaya çalışıyor bunlar?

• Aerospace kullanıcısına yanıt
    Bizim çok bilmiş kanallar 3080 için 4k altına almak boşa su akitmaktir gibi iddialı laflar ettiler. Aynı şekilde 8 gb kartlar için 4kya giriş diye. Rasterizasyon 4 gb vram kullanıyorsa ray tracing ayarları üstüne 1.5 gb koyuyor 1080pde.
  • NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 25 Şubat 2021; 17:19:3 >

• "Late March, NVIDIA will release downloadable VBIOS updates for all Founders Edition GeForce RTX 30 Series GPUs to enable Resizable BAR, and likewise, partners will release VBIOS updates for their custom models, too."

3060 dışında ki kartlarda Resizable BAR açabilmek için mecbur herkesin vbios güncellemesi gerekecek. 3060 gibi belki bu vbios'un içinde mining performans performansını düşüren şeyler ekleyebilir.

NOT: 3060 sonradan çıktığı için zaten Resizable BAR destekleyen vbios yüklü geliyor. Ayrıca bugünki sürücüyü kullanırsanız destekli mb ve cpu ile resize bar şu an açıp, kullanabiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.