Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.asus.com/bg/Motherboards-Components/Graphics-Cards/All-series//

https://videocardz.net/asus-geforce-rtx-3060-ti-8gb-dual-mini

HDCP Support : Yes (2.3) ----- Bu destek ne anlama geliyor? NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

Bilgisayardan televizyona sıkıntısız görüntü aktarı mı yani? Doğru mu? NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

What is HDCP support?

High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP) is a system designed to protect digital content. The technology is intended to protect unauthorized duplication of high definition (HD) video and audio as it travels across connections—from your computer to your TV, for example.

bu modeli bekliyorum

3060ti en tepe model ile 5-10 fps farkı olur diye düşünüyorum

haksız mıyım?

OC Mode - 1695 MHz (Boost Clock)

Gaming Mode - 1665 MHz (Boost Clock)

Base Clock - 1410 MHz

HDMI Output : Yes x 1 (Native) (HDMI 2.1)

Display Port : Yes x 3 (Native) (DisplayPort 1.4a)

HDCP Support : Yes (2.3)

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 23 Aralık 2020; 3:26:41 >

• Benide listeye eklersen sevinirim hocam. Palit Rtx 3080 stock değerlerde kullanıyorum.

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Hocam hiç 3080 founders edition üzerinde de ayar yapabildiniz mi? Umut var mı orada?

• quote:

Orijinalden alıntı: NePhThYs

Hocam hiç 3080 founders edition üzerinde de ayar yapabildiniz mi? Umut var mı orada?

Yurtdisinda evet 2 tane. 2 pinli for 3080 den farki yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

makul sıcaklıklara inebiliyorlar mı? En çok ısınan modellerden biri gibi yazılıyor her yerde

• Teşekkürler

• Yalnız şaka gibi amazon türkiye, almanya'dan getirdiği ürüne bile vade farksız taksit yapıyor ahhahahaahha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldboy86 -- 24 Aralık 2020; 0:16:12 >

• Çok yakında ciddi bir Hall of Fame Türkiye sıralaması gelicek bakalımNVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

@Muten Baba @REDSTONE

• Yazarken klavye titredi delüganlı NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

Vay vay vay gözlerim bir damla pıt etti, hayırlı olsun hocam....

• Aylarca kararsiz kalip 2-3 kart alip verdikten sonra sonuc itibariyle 3080 suprim aldim.

Zotac ve gamerock denemistim. Gamerock iyi bir kart fakat chip i cok zorlayamiyordunuz. Zotac in sogutmasi basarisiz kart hemen sicakliga takilip hiz kesiyordu.

Suprim sogutma konusunda gayet basarili, Default fan ayarlari ile core clock +150 e kadar cikardim sicaklik 70 dereceyi gecmedi. 150 ustune cikamadim fakat test direk cokuyor. sanirim chip limiti bu.

Eklemem gereken diger bir konuda, kart cok sessiz calisiyor. ben gaming bios ile kasa kapagi acik kullaniyorum. Kulaklik yok buna ragmen duymak cok zor karti. CW de yok 0 diyebilirim.

• lemartes kullanıcısına yanıt

Vaktiniz olursa timespy yada port royal testi atarmısınız hocam, kartın oc li halinin performansını görmek adına

• quote:

Orijinalden alıntı: donda

Vaktiniz olursa timespy yada port royal testi atarmısınız hocam, kartın oc li halinin performansını görmek adına

Konusu geçmişken bazı izlenim ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum:

Aslında tam olarak stabil denmesi için kartların birçok işlemden geçirilmesi elzem. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

Örneğin; BFV+METRO EXODUS+RDR2 gibi oyunlarda full+full+RTX altından sağlam çıkmalılar. Buna CB 2077'yi de dahil edebiliriz ancak daha yaz aylarına kadar falan patchlerle oturması gerektiğini düşünüyorum.

*3DMARK PR'den geçen kartlar, bahsettiğim koşullarda direkt patlayabiliyorlar. Orada elde edilen tepe hızların bir-iki tık altı genel kullanım için tercih edilebilir (yine de spesifik oyunlarda patlamalar olabilir).

*3DMARK'ın genel testleri puan kasmak için güzeller lakin hem standart bench ayarlarında hem de karta tam manasıyla yüklenme açısından başarılı sayılmazlar.

@lemartes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 27 Aralık 2020; 16:2:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Konusu geçmişken bazı izlenim ve deneyimlerimi paylaşmak istiyorum:

Aslında tam olarak stabil denmesi için kartların birçok işlemden geçirilmesi elzem.  

Örneğin; BFV+METRO EXODUS+RDR2 gibi oyunlarda full+full+RTX altından sağlam çıkmalılar. Buna CB 2077'yi de dahil edebiliriz ancak daha yaz aylarına kadar falan patchlerle oturması gerektiğini düşünüyorum.

*3DMARK PR'den geçen kartlar, bahsettiğim koşullarda direkt patlayabiliyorlar. Orada elde edilen tepe hızların bir-iki tık altı genel kullanım için tercih edilebilir (yine de spesifik oyunlarda patlamalar olabilir).

*3DMARK'ın genel testleri puan kasmak için güzeller lakin hem standart bench ayarlarında hem de karta tam manasıyla yüklenme açısından başarılı sayılmazlar.

@lemartes

Alıntıları Göster

Öyle oluyor hocam aslında, sentetik testi geçen değerler çoğu zaman oyunlarda patlıyor.

O yüzden günlük kullanım değerleri daha düşük oluyor

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

Internette gordugumuz bircok sentetik test sonuclari zaten oyunlarda kullanilmaya musait degiller. Manuel olarak fan i %100(lkatlanilamayacak bir ses) e getirip gpu u cokmenin hemen oncesinde bir hizda calistirip sogutmaya calisiyorlar sirf yuksek rakamli sonuclar paylasabilmek icin. Ozellikle CP2077 RT acikken kartlari gercek bir testten geciriyor deniliyor evet, fakat 2-3 ay daha oynamayi dusunmuyorum patchlenene kadar.

• donda kullanıcısına yanıt

Timespy cpu score u biraz dusuk sanirim. Nedense CPU ve ramler isbirliginden kaciniyolar birsuredir.

Kral kart hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.