Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Inno3D RTX 3080 ICHILL x4 ile klübe katılıyorum.

• Beyler Gigabyte Aorus 3070 Master benchmark sonuçları sizce nasıl yorum alabilir miyim? NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARL3Y -- 20 Kasım 2020; 16:15:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Ben de aranıza Asus Rog Strix 3090 OC ile katıldım, listeye ekleyebilirsiniz. En yakın zamanda performans testleri ile ilgili geri dönüş yapacağım.

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

@emre1393 hocam yukarda bir soru sormuştum

geforce experiencetan ayarlar->deneysel özellikleri açın. ardından Alt+R'ye basın.

• kupffer K kullanıcısına yanıt

Kralın kralını almışsınız, güle güle kullanın, çok imrendim. Biz de işte Inno3D RTX 3080 anca :d

• LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, size de hayırlı olsun, önemli olan elindekinin kıymetini bilip hakkını vermek :)

• Burada evga almis arkadaslara bir sorun var. Step up programina turkiyeden katilmak mumkun mu?

Avrupaya dahil kabul ediliyormuyuz basitceNVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• Mantıklı ve uygun fiyata ASUS RTX3070 8GB GDDR6 256BIT DUAL 3xDP/2xHDMI (OC Modeli) satın alarak şu deviri geçirme kararı aldım.Biraz kullanır yine uygun fiyata bir arkadaşa veririm,ben de 3080'e geçerim büyük ihtimalle.

• Herkese Selamlar,

Ben amatör bir kullanıcı olarak 2 saatlik COD Cold War 2K ultra ayarlarda Evga nın programı olan Precision X1 de aşağıda ki değerleri aldım. Campaign modunda FPS yaklaşık 105-120 arası oynadı.

Bilenlerden bir konuda destek ricam var. Bu konuda bir çok yazışmada OC durumunda kartı yakmaktan veya zarar vermekten bahsedildi. Aşağıda ki resimde OC için girdiğim değerleri bulabilirsiniz. Kart genelde 2085 veya 2100 de tutunuyor. Sizce bu değerlerde karta zarar veriyorum mudur?

Destek olanlara şimdiden teşekkür ederim.

• Arkadaşlar evga ftw3 ultra alanlar benim kartın yanındaki kırmızı plastik parça siyah geldi. Bu sizde de böyle mı? Çünkü ben bunun kırmızı geldiğini hatırlıyorum ama neden böyle gelmiş benim kart anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kirmizi olan cok sevilince baska renklerini yapmaya karar verdi EVGANVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• lemartes kullanıcısına yanıt

Ok. Kart yeniyse sorun yok.NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]  ağıza benziyor diye baya bir dalga geçilmişti onu hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]
  • Eveeet üye kaydı alıyoruz arkadaşlar, varsa listede olmayanlar ekleyebiliriz. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• https://videocardz.com/newz/nvidia-geforce-rtx-3060-ti-founders-edition-pictured

NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Founders Edition pictured

Alttakini paylaşmıştım zaten ama tekrar paylaşalım.

@-MoDeStUs- @_Dominic_Toretto_ @LEON-X @Humboldt @Muten Baba

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

2 fanın da üstte olması daha hoş olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

2 fanın da üstte olması daha hoş olmuş.

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/graphics-cards/30-series/rtx-3070-3070ti//

RTX 3070 de böyleydi. Zaten piyasayı oldukça karıştırmaya geldiği kesin. Tabii fiyat olarak saçmalamazsa...

• NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

MSi RTX 3080 SUPRIM X 10G

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.