Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sen bilgili bir arkadaşa benziyorsun , tekli değil çiftli monitör kurulumunda , 32 nin yanına dikine monitör koymayı düşünüyorum ama eni boyu orantılı aynı hizada olması lazim. Amaç , çizim yaparken diğer ekranda video oynatmak yada görsel görüntülemek. Detayını cizdigim render vs ye tabletten yada telefondan bakıyorum , Autodesk sürekli aşağıya al yukarı al yorucu oluyorda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, Palit Rtx 3080 Game Rock OCsiz model alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Yaptığım 2 testi sizle paylaşmak isterim

+200 Mhz Gpu clock, +1500 vram. Testlerde Gpu hold 2020-2070 mhz arasında gezmekte.

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irontakerr -- 4 Kasım 2020; 23:56:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Teşekkürler, X62 ile 2-3C fark etti 

Ben teşekkür ederim, blok kısmı için white olan aparatı kullanmışsınız gördüğüm kadarıyla. Böyle bir seçenek sunulması da fena olmamış. Amazon üzerinden mi aldınız?

• NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

EK+ASUS VECTOR TUF RTX 3080/3090

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 5 Kasım 2020; 0:14:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Ac Valhalla hazirliklari basladi 

sistem yanıyor NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    xdeliruzgar kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Pyrosus

Palit gamerock oc 3080 aldım.Yarın elime ulaşıcak. Kullanan arkadaşlar memnun mu?

Kullanmiyorum ama cok guzel kart. Hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bulent35220 Teşekkürler

@REDSTONE Evet çıktığı ilk hafta aldım Amazondan. Tr den ilk alan kişi olabilirim belki, H150i Pro ile aşağı yukarı aynı performans. Bana göre dünyanın en iyi AIO su olmuş. İçinden commander core da çıkıo NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• quote:

Orijinalden alıntı: irontakerr

Selamlar, Palit Rtx 3080 Game Rock OCsiz model alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Yaptığım 2 testi sizle paylaşmak isterim

+200 Mhz Gpu clock, +1500 vram. Testlerde Gpu hold 2020-2070 mhz arasında gezmekte.

Hocam Port Royal denermisiniz. 1080p superposition cok anlamsiz.

Redstone da ilk sayfaya yazarsa sevinirim.

Real world -oyun test anlaminda en gercekci sonucu Port Royal veriyor, RT de acilinca extra yuk

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt

3dmarkımda sadece bu testler var, demosu oldugu için heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: irontakerr

Selamlar, Palit Rtx 3080 Game Rock OCsiz model alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Yaptığım 2 testi sizle paylaşmak isterim

bende bu testı yaptım sonuclar asagıdakı gıbı palit 3080 gamıng pro 3600x 3200 x2 ram 1080p o.c yok.

sanırım bir porblem yok.En kısa sürede 2k ya gececegım testte zaten kartın %60 70 ini kullanıyordu.

• Bu da benim Palit Gamerock RTX 3080 OC kartın testi. Bu 3080 serisinde tek korkum 10 GB olayının ilerleyen zamanlarda 4K oyunculukta yetersiz kalması. Onun dışında Palit güzel bir kart yapmış.

Bu da Time Spy Extreme testi sonucu. Bunu yorumlar mısınız arkadaşlar?

Açıklaması böyle: Time Spy Extreme raises the rendering resolution to 3840 × 2160 (4K UHD). A 4K monitor is not required, but your graphics card must have at least 4 GB of memory. The enhanced CPU test is ideal for processors with a large number of cores.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 5 Kasım 2020; 15:19:36 >

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Harika. :) Hue Play'leri benim de gözüm kesiyor uzun süredir ama dolardan dolayı çok fazla artış yaşadılar, eğer Black Friday mevzusuna düşerse alacağım. Performansları nasıl Video Sync olayında? Duyduğum kadarıyla Corsair'ın LS100 vs. ürünlerinden falan çok daha iyi.

Capellix de çok güzel görünüyor gerçekten. Kuzene yeni bir PC topluyoruz, amazon.com'dan sipariş verdik, yolda geliyor. Commander Core olayı biraz kablo karışıklığının önüne geçebilecek gibi, hoş olmuş ama halihazırda Co. Pro kullananlar için ek bir kutu daha anlamına geliyor. Sırf bu sebepten değiştirmedim kendi AIO'mu. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackworms

Harika. :) Hue Play'leri benim de gözüm kesiyor uzun süredir ama dolardan dolayı çok fazla artış yaşadılar, eğer Black Friday mevzusuna düşerse alacağım. Performansları nasıl Video Sync olayında? Duyduğum kadarıyla Corsair'ın LS100 vs. ürünlerinden falan çok daha iyi.

Capellix de çok güzel görünüyor gerçekten. Kuzene yeni bir PC topluyoruz, amazon.com'dan sipariş verdik, yolda geliyor. Commander Core olayı biraz kablo karışıklığının önüne geçebilecek gibi, hoş olmuş ama halihazırda Co. Pro kullananlar için ek bir kutu daha anlamına geliyor. Sırf bu sebepten değiştirmedim kendi AIO'mu. :)

Teşekkürler, HB den almıştım komik bi fiyata amazondan fln çok daha ucuza gelmişti 2020 yılı içinde , Video Sync biraz kafa yoruyor baya başarılı ama "memory hog" denilen bir terim varya birebir aynısı. Arkaya loş ortam ışığı,tema yaratmada kullanılır Hue+play sadece.

Capellix ya hak olmuş. X62 den 3C daha iyi kafadan

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım iki kartı da kullanmışsın. TUF strixe göre daha mı iyi? ikisinin de OC versiyonundan bahsediyorum. anladığım kadarıyla TUF hem daha sessiz hem de daha yüksek hızlara çıkabiliyor strix e göre.

• Evet,ben de aranıza katılmış bulunuyorum. Takayım bir 3d Mark alırım. Sonrasına bakarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: silence2008

Hocam sanırım iki kartı da kullanmışsın. TUF strixe göre daha mı iyi? ikisinin de OC versiyonundan bahsediyorum. anladığım kadarıyla TUF hem daha sessiz hem de daha yüksek hızlara çıkabiliyor strix e göre.

TUF hiçbir şekilde Strix i geçemez.

Bütün single 3080 rekorları Strix ve FTW3 de

TUF f/p kartıdır ve memory kısmı ayrı soğutuluyor. Ayrıca Power Normalized terimini araştır. 2 kart farklı şekilde W çekip ısınıyor yani. Birisi AVG 330 (370 max) öbürü 450W limitli

Strix, TUF level ına UV yapıldığı zaman TUF ile aynı sıcaklıkta çalışır ayrıca;

2.95 slot

Daha büyük fanlar

Daha kalın heatsink mevcut.

O.C merakın yoksa TUF al geç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 5 Kasım 2020; 16:23:54 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.