Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Geforce Now da fps değerini nasıl görebilirim harici hangi programı önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgngns

Arkadaşlar Geforce Now da fps değerini nasıl görebilirim harici hangi programı önerirsiniz?
    steam ve uplayda arayüzü açıp fps değerlerini görebilirsin. onun haricinde uzak pcye bağlandığın için senin program kurdurma gibi bir şansın olmuyor.
  • Frobisher kullanıcısına yanıt
    Epic den division 2 oynuyorum bir yüelü fps yi göremedim

• Basılı tutman gereken tuşlara basamama sorunu yaşayan var mı? Mesela Division 2'de sürekli F'ye basılı tutmak gerekiyor bazı şeyler için fakat basılı tutarken sanki ben bırakmışım gibi başa sarıyor tekrar, yapamıyorum yapmam gereken şeyi.
  • dgngns kullanıcısına yanıt
    3 cu aga yarını secmediyseniz 60 yukarı fps alamazsınız

3 cu ayarda en fazla 120 fps oluyor
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Single player 2. Görevini hotel di sanırım PC de denedim. Bu sorunu yaşamadım hiç. Aksine tepkilerin bu kadar iyi olmasına şaşırdım PC de.

Birde PC ile Android cihazların bağlantı sunucuları farklı olsa gerek. PC de sıra beklerken telefon a geçtim sırasız açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 17 Şubat 2020; 2:27:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada arkadaşlar ben sorunu hala cözemedim. sanırım yeryüzünde bu problemi tek yaşayan benim. Cünkü 2 gündür yabancı forumlarıda araştırmama rağmen bu tarz bir hata alan kullanıcıya rastlamadım. Bilgisayarda ne yaptıysam yapayım istikrarsız bağlantı hatası alıp oyunu acmadan kapatıyor. oysaki benim miyadı dolan LG G6'da cayır cayır oynuyor. hatta LG smart tvye bile görüntü aktarıp cok iyi bir şekilde oyun performansı aldım. ama olay bilgisayarıma gelince sorun oluyor ve sürekli istikrarsız bağlantı hatası alıp oyunu kapatıyor. Nvidia supporta hem ingilizce hem türkce olarak destek mesajı attım ama bakalım ne zaman dönecekler.

bu arada pc: 3.5ghz'de calısan amd a9 işlemcili, 4gb ramli, r5 m420 ekran kartına sahip bir laptop olup işletim sistemi olarak win10 home lisanslı sürümü mevcut.

hem ethernet kablolu, hem wifi üzerinden denedim olmadı.
    güvenlik duvarını kapattım olmadı
    uzak masaüstü ayarlarımı kontrol ettim ama ordada herhangi bir başka cihazın mevcut sisteme erişmesini engelleyecek bir ayar değişikliği yok. sunucu ve uzak masaüstü erişebilir şekilde.
    geforce now'da hem manuel olarak hemde ototmatik seceneğindeki tüm ağ testlerini yaptım ama sonuc yine hüsran :)

speed testte şu dakika itibari ile 8ms gecikme ile 97mb download. 5mb upload alıyorum.

geforcenow'un analizindede sonuc bu cıkıyor.
    Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

diyeceğim o ki. ne yaparsam yapayım bir türlü bu sorunu aşamadım. sanırım ücretli üyeliğimi kapatmak zorunda kalacağım. Sizce birde forumdaki ağ ve network bölümünüde bu sorundan bahsetsem mi?
    belki bu topicde bizim atladığımız ama orda ağ ve network canavarları bir cözüm önerisinde bulunabilir?

herkese iyi geceler tekrardan...

EDİT: bu arada size belki cok sacma gelebilir ama pcyi WPN'le bile bağlamayı denedim ama yine aynı. Lokasyonel bir sorun değil bence. Eğer öyle olsaydı telefondan bağlanamazdım ama yinede bir umut onu bile denedim.

EDİT2: Bilgisayarımdaki tüm bu denemeleri yaparken internete diğer tüm cihazları kapattım ve sadece laptop bağlı şekilde denedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-orn -- 17 Şubat 2020; 2:27:12 >

• K-orn kullanıcısına yanıt
    Farklı bir bilgisayar var ise birde onunla deneyin. Muhtemelen Windows ile alakalı gibi duruyor. Başka bir anlamı yok.

Bendeki cihazda wifi chip i arızalı devamlı dalgalı internet olmasına rağmen kopma sorunu olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

Direksiyon desteği yok galiba ben tanıtamadim bilgin varmi

Alıntıları Göster
    Denemedim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: K-orn

Bu arada arkadaşlar ben sorunu hala cözemedim. sanırım yeryüzünde bu problemi tek yaşayan benim. Cünkü 2 gündür yabancı forumlarıda araştırmama rağmen bu tarz bir hata alan kullanıcıya rastlamadım. Bilgisayarda ne yaptıysam yapayım istikrarsız bağlantı hatası alıp oyunu acmadan kapatıyor. oysaki benim miyadı dolan LG G6'da cayır cayır oynuyor. hatta LG smart tvye bile görüntü aktarıp cok iyi bir şekilde oyun performansı aldım. ama olay bilgisayarıma gelince sorun oluyor ve sürekli istikrarsız bağlantı hatası alıp oyunu kapatıyor. Nvidia supporta hem ingilizce hem türkce olarak destek mesajı attım ama bakalım ne zaman dönecekler.

bu arada pc: 3.5ghz'de calısan amd a9 işlemcili, 4gb ramli, r5 m420 ekran kartına sahip bir laptop olup işletim sistemi olarak win10 home lisanslı sürümü mevcut.

hem ethernet kablolu, hem wifi üzerinden denedim olmadı.
    güvenlik duvarını kapattım olmadı
    uzak masaüstü ayarlarımı kontrol ettim ama ordada herhangi bir başka cihazın mevcut sisteme erişmesini engelleyecek bir ayar değişikliği yok. sunucu ve uzak masaüstü erişebilir şekilde.
    geforce now'da hem manuel olarak hemde ototmatik seceneğindeki tüm ağ testlerini yaptım ama sonuc yine hüsran :)

speed testte şu dakika itibari ile 8ms gecikme ile 97mb download. 5mb upload alıyorum.

geforcenow'un analizindede sonuc bu cıkıyor.

diyeceğim o ki. ne yaparsam yapayım bir türlü bu sorunu aşamadım. sanırım ücretli üyeliğimi kapatmak zorunda kalacağım. Sizce birde forumdaki ağ ve network bölümünüde bu sorundan bahsetsem mi?
    belki bu topicde bizim atladığımız ama orda ağ ve network canavarları bir cözüm önerisinde bulunabilir?

herkese iyi geceler tekrardan...

EDİT: bu arada size belki cok sacma gelebilir ama pcyi WPN'le bile bağlamayı denedim ama yine aynı. Lokasyonel bir sorun değil bence. Eğer öyle olsaydı telefondan bağlanamazdım ama yinede bir umut onu bile denedim.

EDİT2: Bilgisayarımdaki tüm bu denemeleri yaparken internete diğer tüm cihazları kapattım ve sadece laptop bağlı şekilde denedim...
    Hocam emin değilim ama acaba sorun işlemcinizle alakalı olabilir mi? AMD işlemcilerde bu sanallaştırma konusunda bazen sıkıntılar yaşandığını okumuştum sanki. Acaba kullandığın işlemci bunu desteklemiyor falan olabilir mi ama bir yandan da diyorum o zaman neden "ağ" hatası versin... Bilemedim ama en iyisi farklı bir pc ile denemek gibi. Bir de olmadı farklı bir Windows sürümüyle (8.1 gibi) falan da denemek gerekebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: silverdagger

fakire yarar mı yaramaz mı beyler:)

adam gibi performanslı oyun oynamak isteyen en az 50 gb internet alacak ki (türkiyede bir çok yerde bu hayal) ücret ortalama aylık 120 tl

120x12 ay= 1440 düz hesap 1500tl yıllık internet parası.

aylık 6 euro ücreti var yani 36tl. 36x12ay=432tl düz hesap kur farkı ile 500tl lira ödeyeceksin.

ayrıca mecbur orjinal oyun alacaksın her ay adam gibi 1 oyun alsan ortalama 150 tl desek 1800tl oyun parası o da düz hesap 2000tl

toplam eder 4000tl senelik. böyle yapmak 1. tercih bu durumda Korsan işini tamamen bitirir. elvada torrent, elveda türkçe yamalar, elveda codex, elveda skidrow:)

ya da seni 3-5 yıl idare edecek 6000-7000 lik oyun bilgisayarı alırsın oyunu da korsandan yüklersin. interneti de en uygun olanı tarifeden kullanırsın onunda seneliği 1500-2500 arası olur.

tercih sizin:)
    Peki korsan oyunları hangi internetten indireceksin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 17 Şubat 2020; 4:32:38 >

• twister11 T kullanıcısına yanıt
    Cihaz da mutlaka çalıştığını araştırıp alın.

Şuan Mi box s ve Amazon firestick HD de çalışmıyor gibi görünüyor.
    Amazon Firestick 4K da sorun yok.

• Hocam cok düşük ihtimal ama yinede sorayim pc de ag onceligi veren uygulama var mi? Mesela benim laptopta ag onceligi acik kalmisti dosya indirirken 200 kbs iniyordu internetim baya yuksek belki sizde de vardir

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Hocam emin değilim ama acaba sorun işlemcinizle alakalı olabilir mi? AMD işlemcilerde bu sanallaştırma konusunda bazen sıkıntılar yaşandığını okumuştum sanki. Acaba kullandığın işlemci bunu desteklemiyor falan olabilir mi ama bir yandan da diyorum o zaman neden "ağ" hatası versin... Bilemedim ama en iyisi farklı bir pc ile denemek gibi. Bir de olmadı farklı bir Windows sürümüyle (8.1 gibi) falan da denemek gerekebilir.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Bu akşam başka bir pcde de denemeye çalışacağım.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Hocam pes ten başka oyun oynayamıyorum vakit ayıramıyorum. Bu yüzden biraz uzağım bu işlere. Ps now galiba Türkiye'ye açılmadı. Vpn falan uğraşmakta istemiyorum. Aslında benimkisi tamamen merak yoksa ps4 bile fazla geliyor bana :D
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Firestick e nasıl kurdun hocam aptoiden mi ekstra bir ayar yaptın mı
  • Jegande kullanıcısına yanıt
    Firestick 4K cihaza, son sürüm APK indirip direk kurdum. Herhangi bir ayar yok. Stream ayarı sizin netinize göre yapacaksınız.

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Ben de Pes atıyorum hocam. 2020 oynuyorsanız beklerim.

PS Now olayına gelirsek. UK PSN hesabı açıyorsunuz sonrasında internetten psn para yüklemek için kodlardan satın alıyorsunuz. VPN falan yok. Şu an 2 oyun ücretsiz olması lazım. Uncharted 4 ek oyunu ve Horizon bedava diye hatırlıyorum. Bir de DS4 gerekiyor oynamak için. Hadi kolay gelsin. Benden bu kadar.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiç uğraşmıyayım. Peste klasik 10 numaralar varya ben onlar gibi klasik kafalardanım uğraşamam öyle şeylerle dijital alıp oynarım :D

PSN BombusTR eklerseniz akşamları haberleşelim oynarız . COOP dostluk ne varsa takılırız
  • Dünkü denemelerimde Division 2 sanki bilgisayarda yüklü gibi akıyordu fakat fps oyunlarında aynı verimi veremiyor sanırım. Fps oynamak için ping ve internet hızının baya iyi olması lazım, mouse döndürürkenki fark bariz hissediliyor.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.