Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

eyvallah hocam bana da gelmiş mail ancak gözden kaçırmışım. sağolasın. inşallah şu saçma fps droplar ve kasma sorunları azalır iyice.

• cocobongo555 kullanıcısına yanıt

Eğer mevcut save verileri etkilenirse çarşı karış Nvidia GeForce Now [ANA KONU] 

• ağalar epicteki oyuna ubisofttan season pass alırsak geforge now da sıkıntısız kullanabilir miyiz

• Selamlar 3 6 aylık yada 1 senelik Premium kodu satan varsa iletişime geçebilir hesap değil sadece kod

• Beyler, farcry serisini gfnow global ve gameplus dan dönüşümlü oynayan varsa new dawn gibi cross save uyumlu hangileri var acaba ? farcry 5 denedim save görmedi, new dawn ise sorunsuz gördü. Hepsi uplay elbette..

• drowen kullanıcısına yanıt

selam pc mi 64 bit e çıkarıp GFnow uygulamasını kurdum . şuan mükemmele yakın çalışıyor değerlere bakıp yorum yapar mısın şuan nasıl ?

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]
  • 2 yıl önce gtx 1080ti li pc kurmasaydım gforce now kesin kurardım. Gamer pc si olmayana nimet gibi bişey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drowen

Bu arada XCloud yılsonuna kadar ülkemize gelecek diye duydum. Ayrıca donanım altyapılarını önümüzdeki dönemde iyileştireceklermiş, Xbox Series X makinelerini kullanacaklar direkt.

Bulut oyunculuğu için güzel günler yakındır :)

Xcloud'u bende bekliyorum. Haberin kaynağı nedir?

• Raven kullanıcısına yanıt
    Bir İnternet sitesinde haberlere bakarken görmüştüm ama bu sadece bir tahmindi sanırım, resmi bir açıklama beklemek lazım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Deneme amaçlı 1 ay üyelik satın alacağım ama hangi oyunu arattıysam desteklemediğini gördüm. Bu platformda oynayabileceğim sağlam oyun önerisi olan var mı? Aksiyon rpg macera olabilir. Örnek vermek gerekirse Cyberpunk, doom, call of duty, uncharted, tomb raider benzerleri... Game+ ta deneyeceğim için yüksek sistem gereksinimli oyunlar önceliğim

• Cyberpunk control biomutant exodus outriders humankind

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler rtx 3080 kart kampanyasından 1 yıllık üyeliğim vardı. askere gittim geldim üyeliğim gitmiş bilgisi olan var mı?

• Teşekkür ederim

https://gameplus.com.tr/arama kısmına biomutant yazınca çıkmıyor BIOMUTANT Yazınca oyun çıkıyor.. arama yerleri bile bir garip... baktığım oyunları küçük harfle arattım diye desteklemediğini zannetmiş bile olabilirim çok ilginç... Oyun aratanlar buna dikkat etsin

• Selamlar bende almayi dusunuyorumda hic denemedim. Biri benim icin bir oyun deneyebilirmi? World of tanksta acaba gecikme oluyormu, tepkiler nasil acaba? Suan banada yakinda fiber 100 gelecek bide sadece ekran karti olmadan sistem toplayip oynamayi dusunuyorum. Mantiklimi sizce?

• Cayatai kullanıcısına yanıt

hesabın nvidia üzerindendiyse ,game+ onları patlattırdı. baya bir insan galeyana geldi ama değişen pek bir şey olmamıştı diye hatırlıyorum

• designr kullanıcısına yanıt
    Nasıl ya. Böyle şey mi olur nereye sorabiliriz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Valla hocam oldu öyle bir şeyler baya hukuksuz bir işdi ama benim üyeliğim bulunmadığından uzaktan bu kadar takip etmisim

• Merhaba google chrome tarayıcı ile geforce now uygulaması arasında fark var mı acaba ?

• Sizce Xbox Series X varken 1080p Ultra oyunculuk için Game+ alınır mı ? 4Kya yakın çözünürlüğe alıştı gözüm sizce bulanık gelir mi oyunlar göze ?

• SezerBey247 kullanıcısına yanıt

Hocam bence hiç değmez. Hem sıra beklersiniz, hem bulanıklık ve gecikme olur. F/p açısından da iyi değil. Free üyelikle deneyip nihai kararı verebilirsiniz gerçi , oynayacağınız oyunlara da bağlı.

Ancak series x varken ben olsam hiç macera aramazdım.

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.