Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (310. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bende 1 aylık almıştım bende de bekleme sırası oluyordu fakat uzun sürmezdi 1-2 dakika sonra oyundaydım. türkiye gibi bilgisayarda oyun oynamayı seven milyonlarca genç olgun insan var yani tek server açmak hangi akla mantığa açmışlar anlamış değilim en az 2-3 server olsa böyle sıkıntı olmaz basic üyelikte de böyle bekleme olmazdı. sırf bu aptal hizmetleri yüzünden turkcell'den hattımı taşıdım protesto ettim. amazon ve google türkiye'de server açsa böyle hataya düşmezler temennim en kısa sürede türkiye'de hizmet vermeleri yoksa turkcell insanların kanını emen bir şirket şu anda tekel olduklarından insanların kanını emiyorlar yarın abonelikleri tekrar açsalar yine aynı fiyattan satarlar çünkü adı üstünde tekel. ensar vakfına destek çıkan bir kurumdan ne hayır beklenir ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thehoosiers -- 13 Mayıs 2021; 20:43:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehoosiers

ya bende 1 aylık almıştım bende de bekleme sırası oluyordu fakat uzun sürmezdi 1-2 dakika sonra oyundaydım. türkiye gibi bilgisayarda oyun oynamayı seven milyonlarca genç olgun insan var yani tek server açmak hangi akla mantığa açmışlar anlamış değilim en az 2-3 server olsa böyle sıkıntı olmaz basic üyelikte de böyle bekleme olmazdı. sırf bu aptal hizmetleri yüzünden turkcell'den hattımı taşıdım protesto ettim. amazon ve google türkiye'de server açsa böyle hataya düşmezler temennim en kısa sürede türkiye'de hizmet vermeleri yoksa turkcell insanların kanını emen bir şirket şu anda tekel olduklarından insanların kanını emiyorlar yarın abonelikleri tekrar açsalar yine aynı fiyattan satarlar çünkü adı üstünde tekel. ensar vakfına destek çıkan bir kurumdan ne hayır beklenir ki ?

ücretsiz aldığınız bir hizmeti mi kötülüyorsunuz anlamadım. ben de game+ hizmetine aboneyim ve hizmetin kalitesinden hiç memnun değilim. turkcell leş bir firma gerçekten, ücretsiz üyelikleri kaldırsa da biz para verenler doğru düzgün oyunumuzu oynayabilsek..

• iyi ki eu da kalmısım hayat boyu founderslık var 5 euro kafa rahat. tukcele para verceğime çöpe atarım o parayı.adamlar paralı uyelılere bıle sıra bekletyo ustune seneye esek gibi zam yaparlar

• thehoosiers kullanıcısına yanıt

hocam haklısın ama benım gıbı bı oyuna takıntılı dercede oynamak ısteyen varsa rdr2 gıbı 1 ay alıp oynasın gforce now kalıtesıne yaklasama bıle gene oynanır 150 200 saat rdr 2 oynayıp hevesımı aldım sonra abonelıktan cıktım

• drowen kullanıcısına yanıt

şu lighting olayı çok onemlı yav. texture ne kadar ıyı olsa da lıghtıngsız olmuyo.control de cok ıyı kullanıyo bu lıghtıng olayını.

• bbasrierdo kullanıcısına yanıt

daha yeni indirimden kaltıı hocam 150 tl ydi. bi 2 3 ay sonra gelir ama ındırıme tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: merdo14531699

daha yeni indirimden kaltıı hocam 150 tl ydi. bi 2 3 ay sonra gelir ama ındırıme tekrar

Dayanamadım valla 400'ü bayılıp aldım. Suyunu çıkarmaya çalışıyorum şimdi paranın hakkını almak için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OROFI

ücretsiz aldığınız bir hizmeti mi kötülüyorsunuz anlamadım. ben de game+ hizmetine aboneyim ve hizmetin kalitesinden hiç memnun değilim. turkcell leş bir firma gerçekten, ücretsiz üyelikleri kaldırsa da biz para verenler doğru düzgün oyunumuzu oynayabilsek..

Alıntıları Göster

türkiye'deki ücretsiz basic paketi kötülüyorum evet çünkü 200-300 kişilik bekleme sırasına koyuyor sizi ama diğer ülkelerin basic paketlerinde öyle bir şey söz konusu değil hemen girebiliyorsunuz ve inanıyorum ki türkiye'deki geforce now halen beta aşamasında.

ayrıca twitter'da gfn tr sayfasında birisi router ve vpn ayarlarından bahsetmiş dm attım ve binbir ricayla bilgisayarıma anydesk ile bağlandı router'da ne yapmam gerektiğini söyledi ve hallettim şuan basic pakette bile donmadan ve sıra beklemeden bağlanabiliyorum tek eksisi rtx destekli olmaması. ayrıca fare tepkisi de zayıftı fakat cyberpunk oyununu örnek verelim. fare hassasiyetini 8'den 11'e çıkarınca gayet güzel bir oyun deneyimi oluyor.

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

• SertKabuk kullanıcısına yanıt

Para sizin tabiî ama yakın zamanda yine indirime girer. İdare edebileceğiniz bir oyun varsa onunla zaman geçirebilir ya da ilk indirimde satın almak üzere oyunun kopyasını oynayabilirsiniz.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Game+ 15 haziranda bitecekti. İndirimi de kaçırmıştım, yapacak bir şey kalmadı, tam kapanmada iyice gömüleyim alıp dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: thehoosiers

türkiye'deki ücretsiz basic paketi kötülüyorum evet çünkü 200-300 kişilik bekleme sırasına koyuyor sizi ama diğer ülkelerin basic paketlerinde öyle bir şey söz konusu değil hemen girebiliyorsunuz ve inanıyorum ki türkiye'deki geforce now halen beta aşamasında.

ayrıca twitter'da gfn tr sayfasında birisi router ve vpn ayarlarından bahsetmiş dm attım ve binbir ricayla bilgisayarıma anydesk ile bağlandı router'da ne yapmam gerektiğini söyledi ve hallettim şuan basic pakette bile donmadan ve sıra beklemeden bağlanabiliyorum tek eksisi rtx destekli olmaması. ayrıca fare tepkisi de zayıftı fakat cyberpunk oyununu örnek verelim. fare hassasiyetini 8'den 11'e çıkarınca gayet güzel bir oyun deneyimi oluyor.

Alıntıları Göster
    Fiyat politikasinda ne var birader dünyadaki en uciz geforce now

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Rezalet üstüne rezalet . Sen Türkiye partnerliğini al . Yetersiz sayıda sunucu aç alabilen alsın alamayan alamasın. Üstüne ücretli üyelikte bile insanlara sıra beklet. Parasıyla GFN alamıyorum . Server dolmuş !

Benim sorum şu . Almanya üzerinden hesap açtım . aylık 9.99 euro (parası mühim değil zaten limitim 100 tlydi ) ama Kredi kartı bilgileriyle beraber oradan bi adreste istiyor ödeme konusunda banka+site sıkıntı çıkartır mı ? Bu şartlarda ödeme yapabilen yardımcı olabilir mi ?

• MILITANZ kullanıcısına yanıt
    Adresini Amerika yap, dolar üzerinden ödersin, ben bu şekilde 6 aylık üyelik almıştım, lifetime founders üyelikten devam ediyorum (aylık 5 dolara geliyor bana).

• ad ve soyadını doğru ve türkçe karakterli yazman yeterli adresi uydurabilirsin.

• thehoosiers kullanıcısına yanıt

Şimdi amerikadan alıcam . 10 dolar aylık 0 bekleme . yahu adamlar hala satabiliyor. gameplus dükkanı kapatmış . founder üyeliğim vardı askerden gelene kadar bitmiş . Eve 100 mb internet bağlatıyoruz. Gameplus satamıyor !!!

10 yıllık pc var evde . Askere gitmeden önce GFN global almıştım oynamadığım oyun yoktu. Hizmet muhteşem tıkır tıkır çalışıyor ama gel gelelim gameplus Turkcell rezaleti bitmiyor !

• drowen kullanıcısına yanıt

e-mail hesabını da US üzerinden mi almak lazım daha mı iyi olur acaba ?

• Beyler bir adet sorunum ve bir adet sorum var cevaplarsaniz cok sevinirim

Sorunum:Google Chrome üzerinden gameplusi calistirdigimda sorunsuz oynuyordum fakat dünden beridir google chrome uzerinden ne zaman oyun açayim desem hep siyah ekranda kaliyor, çözümü bilen var mi ben çok arastirdim bulamadım. Masaustunden girmek istemiyorum çünkü tarayici daha iyi performans veriyor bazi oyunlarda. Çözümü bilen var mi?

Sorum:Hep şikayet ettigimiz gibi gameplus serverleri doldu taşti ve satişlar tukendi, yakinda yeni sunucular açilcagi konuşuluyor, aslı astarı var midir? Ozellikle Turkcellde calisan bi arkadas vardi burda o cevaplarsa cok sevinirim. Droplardan oynayamiyoruz kardeş yeni sunucu şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

Beyler bir adet sorunum ve bir adet sorum var cevaplarsaniz cok sevinirim

Sorunum:Google Chrome üzerinden gameplusi calistirdigimda sorunsuz oynuyordum fakat dünden beridir google chrome uzerinden ne zaman oyun açayim desem hep siyah ekranda kaliyor, çözümü bilen var mi ben çok arastirdim bulamadım. Masaustunden girmek istemiyorum çünkü tarayici daha iyi performans veriyor bazi oyunlarda. Çözümü bilen var mi?

Sorum:Hep şikayet ettigimiz gibi gameplus serverleri doldu taşti ve satişlar tukendi, yakinda yeni sunucular açilcagi konuşuluyor, aslı astarı var midir? Ozellikle Turkcellde calisan bi arkadas vardi burda o cevaplarsa cok sevinirim. Droplardan oynayamiyoruz kardeş yeni sunucu şart.
    Hocam çerezleri falan silin öyle deneyin

• Aylık 75 TL ver ve paranla rezil ol bu nasıl iştir keşke hiç Türkiye'ye gelmeseydi
    Avrupa sunucularına bağlanarak devam etseydik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel oyunlar gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OROFI -- 21 Mayıs 2021; 15:13:52 >
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.