Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (309. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay alıp deneyelim dedik kota yok diyor 4 gündür.

• Dostlar 35 mbps wifi ile dizüstünde laptop ile saatlerdir gümbür gümbür oynuyorum yahu. Sadece arada bir ses cozurduyor saniyelik olarak başka bir sorunla karşılaşmadım. Niye bu kadar geç keşfettim bu olayı yazık kafama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 8 Mayıs 2021; 19:43:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

Arkadaşlar selam, premium abonelik alacağım fakat kota kalmadı diyor. Ne kadarda bir kota açılıyor? Hangi saatlerde denemek icab eder? Usa’ den abone olmanın elstra bir avantajı olur mu sizce? Fiyatlar hemen hemen aynı çünkü.

Merhaba, kimse bilgi vermedi yine sorayım. Yurtdışı aboneliklerde TR server lara bağlanabiliyor muyuz? USA dan almanın dezavantajı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senki kullanıcısına yanıt
    TR serverına bağlanamıyoruz. TR serverı sadece Gameplus aboneliklerinde geçerli.

ABD'den üyelik alırsan Avrupa serverlarında oynayabilirsin, dezavantajı ms olarak gecikmenin TR serverına göre fazla olması. Bu aralar 45-55ms arası gecikme var EU3 serverında.

Sevdiğim yönleri: EU3 serverında sıra bekleme kesinlikle yok, yüksek donanım isteyen oyunlarda 2080d gelir ve pikselleşme yok denecek kadar azdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drowen kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkürler. Değerlendireceğim. Selamlar.

• Death Stranding'de 1280x720 çözünürlükten başkası seçilemiyor. Geforce Now için çözümü var mıdır?

• SertKabuk kullanıcısına yanıt
    Ben de 1920*1080 hocam ,premium üyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: bbasrierdo

Ben de 1920*1080 hocam ,premium üyeyim

Benim monitör 1366x768 hocam öyle bir seçenek çıkmadı.

• bootstreoid merak eden arkadaslar varmis hic bulasmayin 100 mbit internetim var acayip gec tepki veriyor cyberpunk oynadim bayagi kotuydu rtx destegi de yoktu geforce now simdilik turkiye sartlarinda en iyi gorunuyor ayrica gfn hesabini satmak isteyen arkadaslarda dm atabilir bana 1 aylik almistim surem bitince yenileyemedim oyle kaldim ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thehoosiers -- 10 Mayıs 2021; 4:33:28 >
  • Merhaba arkadaşlar, min 10 günlük max 1 aylık GFN Game+ uyelige ihtiyacım var fakat günlük limit doldugundan veremiyoruz diyor 3-4 gündür. Üyelik satmak isteyen arkadaş olursa ulaşırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam normalde config ile çözülüyormuş o sorun ama Geforce Now'da config ayarı yapmanın bir yolu yok gibi görünüyor...

GFN ayarlarından yayın akış kalitesini özel yapıp, çözünürlüğü elle 1920 x 1080 (16:9)'e getir. Sonra oyuna bağlanıp kontrol et.
    Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 11 Mayıs 2021; 9:4:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drowen

GFN ayarlarından yayın akış kalitesini özel yapıp, çözünürlüğü elle 1920 x 1080 (16:9)'e getir. Sonra oyuna bağlanıp kontrol et.

Özeldeki Mbps ayarını ne yapmalıyım? Hızım 35mbps.

İnternet hız testlerinde (Geforce Now değil) gördüğün maksimum hızı yaz.

Hangi serverde oynuyorsunuz hocam

• GeForce Now hesabı satan varsa, benimle iletişime geçebilir mi? Öncelikli tercih 3 aylık paket alanlardan yana tabii ama şu anda süresi devam eden 1 aylık paket de olur yeter ki hesap bulayım çünkü kendim bir türlü satın alamıyorum. Birde sitelerine gururla yazmışlar "Paketlerimiz Tükendi!" diye, şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xerus

Hangi serverde oynuyorsunuz hocam

TR hocam. Gece 22:00'den sonra güzel oynayabiliyorum bir de gün içinde iftar öncesi birkaç saat sorunsuz oluyor.

• basic üyelikte 3 saat bekledim oyuna girmek için tam anlamıyla rezillik madem sunucularınız yetersiz neden türkiye'de hemen aktif hale getirdiniz ? sırf bu olay yüzünden hattımı turkcell'den taşıdım ve umarım en kısa sürede google stadia ve amazon luna türkiye'ye gelir yoksa bunlar adam olmaz bir oyun zevkimiz var onun da içine ediyorlar daha da ağır küfür ederdim ama ban yemekten çekiniyorum.

• thehoosiers kullanıcısına yanıt
    Hocam bedava olunca sıra çok hatta paralı olanlar da bile bazen sıra oluyor ,bende 3 aylık var beklemeden giriyorum

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.