Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
539.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son gelen güncelleme ile artık oyunların grafik ayarları saklanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 5 Mayıs 2021; 21:40:5 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drowen

Son gelen güncelleme ile artık oyunların grafik ayarları saklanabiliyor.

Dün ben de fark ettim. Zaten başında olması gereken özellik. Çok geç bile kalındı bunun için. Bıkmıştım her seferinde grafik ayarı yapmaktan.

Grafik ayarlarının kaydedilememesi çok saçma bir durumdu zaten. Nvidia bunu daha önce kasten yapıyordu bana göre, muhtemelen bu konuda gelen şikayet ve eleştirilere kayıtsız kalamadı sonunda.

• Boosteroid'e üye olmak isteyen, merak eden arkadaşlar...Microsoft, oyunlarını çekmeye başlamış bu platformdan da, bilginize.

• quote:

Boosteroid'e üye olmak isteyen, merak eden arkadaşlar...Microsoft, oyunlarını çekmeye başlamış bu platformdan da, bilginize.
    Bütün oyunları bulundurması mümkün değildi zaten

• çok fazla fps drop olmaya başladı oyunlarda. eski geforce nowda hiç yoktu. internetim yetiyor zaten 1 senedir kullanıyorum. orjinal geforce now performansını veremiyor gameplus. çok drop var yok mu bunun çözümü?

• cocobongo555 kullanıcısına yanıt
    Yeni server açmaları lazım bence, yetmiyor Ankara'daki server.

• quote:

Yeni server açmaları lazım bence, yetmiyor Ankara'daki server.

Yetkililerden yeni server rica ediyoruz.

• Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum iyisiyle kötüsüyle görüşlerimi paylaşayım. Öncelikle internet hızım 100megabit fiber vodafone ve kablolu olarak(masaüstü pc) bağlanıyorum, oyun sırasında çok ufak olsa da bazen bağlantı zayıflaması dışında(ki bu rekabetçi veya online oyun oynayanlar için sorun olabilir, ben bunun gelecekte gelişeceğini düşünüyorum) single player oyunları oynadığım için genellikle benim için çok da sıkıntı olmadı.

İyi yönleri: Hızlı connection, çok kısa sürede oyuna giriş ekranına gelmek ve oyuna girmek, kendi ağımda bir sıkıntı veya modemde bir sıkıntı olmadığı sürece oyundan hiç atmadı,şuan babysteps olmasına rağmen GFN bir çok eksisi olduğu kadar bence artıları da var. İnternet hızınıza göre kalite ayarı yapabilmeniz, tabi bunu anormal bir şey gibi söylemiyorum ama büyük ölçüde bağlantı sorununu giderebiliyorsunuz ben kalite düşürme ayarı yapmadım en azından masaüstü bilgisayarımda 100 megabit ve kablolu bağlantı ile kullandığım için şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Kötü yönleri: Deneyimlediğim kadarıyla kablolu bağlantı şart gibi, kablosuz bağlantıda akıcı oynayamadım, modemle aynı odada olsam bile, tabi bu benim internetimle de alakalı olabilir araştırmadan kesin bir şey söyleyemem. Steam hesabının buglanması daha doğrusu Steam hesabı değiştirememe sıkıntısı yaşadım, önceki hesapta şifreler değişti GFN kitaplığımdaki tüm oyunları sildim vb. baya uğraştırdı ve Steam bağlantısı olmamasına rağmen hesapta daha önce oturum açtığım Steam hesabıma sürekli giriş yaptı ve diğer hesaba geçmek için baya uğraştım.

Bonus kötü yönü: Steam üzerinde sahip olduğum 10 oyunun 8i belkide 9u GFN de yok. Uplay ve epic games oyunlarını bitirince biraz boşluğa düşebilirim gibi geliyor. Acilen Steam oyunlarının Cyberpunk ayarında diğer oyunlarında eklenmesi gerekiyor. Akıcı olarak kullanabilmek için kablolu bağlantı ve masaüstü bilgisayar gerektiğini düşünüyorum, laptop ve kablosuz bağlantı ikilisinin verdiği deneyim benim için üzücü oldu.

Mesajımı daha sonra tekrar güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 6 Mayıs 2021; 15:26:4 >

• Impakt kullanıcısına yanıt
    Masaüstü olması şart değil, ethernet girişi olan laptoplarla da kablolu bağlantı sağlanabiliyor.

AAA dediğimiz üst düzey oyunların azlığı can sıkıcı. Steam'de bir köşede kalmış, çok önceleri satın alıp da oynamadığım oyunları oynattırmaya başladı. Bu aralar Control ve oyunun kapalı ortamı baydığında Assasin's Creed Origin oynuyorum.

GFN'den ekran görüntüsü aldığım Control oyunundan birkaç görüntü paylaşayım, bu oyunu ekran görüntüsü almadan oynayamıyorum, görselliği harika :)

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]Nvidia GeForce Now [ANA KONU]Nvidia GeForce Now [ANA KONU]Nvidia GeForce Now [ANA KONU]Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 6 Mayıs 2021; 17:30:39 >

• quote:

Masaüstü olması şart değil, ethernet girişi olan laptoplarla da kablolu bağlantı sağlanabiliyor.

AAA dediğimiz üst düzey oyunların azlığı can sıkıcı. Steam'de bir köşede kalmış, çok önceleri satın alıp da oynamadığım oyunları oynattırmaya başladı. Bu aralar Control ve oyunun kapalı ortamı baydığında Assasin's Creed Origin oynuyorum.

GFN'den ekran görüntüsü aldığım Control oyunundan birkaç görüntü paylaşayım, bu oyunu ekran görüntüsü almadan oynayamıyorum, görselliği harika :)

Hocam laptoplarda ethernet girişi olduğunu biliyorum tabikide Nvidia GeForce Now [ANA KONU] 

Ama kim laptop ile ethernet kablosunu takıp oynar ki yani 1 gün 2 gün oynar o da evde ise hele ki çalışan biri ise öyle bir şey söz konusu olamaz.

Zaten bu yüzden masaüstü şart dedim. Nvidia GeForce Now [ANA KONU] 

Ekran görüntüleri güzel görünüyor yalnız kalite olarak bana düşük geldi görüntü kalitesi,

Bir de Xbox gamepass üzerinden oynayabildiğimiz oyunlar Geforce Now üzerinde oynansa çok güzel olurdu ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 6 Mayıs 2021; 17:37:37 >

Ben oynarım :) Gündüzleri wifi ile bağlanıp evden çalışıyorum, geceleri de ethernet kablosunu takıp oyun oynuyorum :)

Ekran görüntülerini oyunun foto modunda çektim, jpeg'e dönüşünce kalite biraz düşüyor olabilir. Oyunda RTX desteği var ve oyun içinde yansımalar müthiş görünüyor. Öyle ki foto modunda merak edip karşımdaki karakterin gözüne zoom yaptım, kendi karakterimin yansımasını gördüm gözünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 6 Mayıs 2021; 17:48:20 >
  • quote:

Ben oynarım :) Gündüzleri wifi ile bağlanıp evden çalışıyorum, geceleri de ethernet kablosunu takıp oyun oynuyorum :)

Ekran görüntülerini oyunun foto modunda çektim, jpeg'e dönüşünce kalite biraz düşüyor olabilir. Oyunda RTX desteği var ve oyun içinde yansımalar müthiş görünüyor. Öyle ki foto modunda merak edip karşımdaki karakterin gözüne zoom yaptım, kendi karakterimin yansımasını gördüm gözünde.

Anladım jpegden dolayı demek ki. Bende Originsdeki görüntü ve atmosferi sevdim, hoş kendi bilgisayarımın da kaldırdığı bir oyun ama ultrada akıcı oynamak daha güzel tabiiki.

Steam oyunlarından tavsiye edebileceğiniz bir oyun var mı Geforce now üzerinden oynamak için? Belki gözümden kaçmıştır. Cyberpunk denemek istiyorum yakın zaman içinde.

Cyberbug'ı şimdilik ertele bence, ben öyle yaptım. Oyunun tüm hatalarının düzeltilmesi (o da şüpheli) en az 1 yılı bulur diye yazıyorlar, ama beni en çok üzen söz verdikleri RPG öğelerinin az oluşu.

Death Stranding oynadım, görsellik ve hikayesi harikadır. Kimisi yürüme simülasyonu diye yazıyor ama oyunun bu yönünü sevmiştim ben.

Kingdom Come Deliverence oynuyorum arada, hikayesi sağlam ama kendisi ve mekaniklerine alışması zor bir oyundur. Orta Çağ simülasyonu bu da :)

Elite Dangerous'u oynamıştım ancak çok detaylı bir oyun, çözmek için vaktinin bol olması lazım. Bu da uzayda ticaret, savaş, yıldızlar arası seyahat simulasyonu desek yeridir.

Witcher 3'ü oynamadysan tavsiye ederim. Bu simülasyon değil :)

• bu hafta alan wake ,call of juarez ,assetto corsa ,moto gp21 gibi güzel oyunlar gelmiş Nvidia GeForce Now [ANA KONU] 

• Death Stranding için 400 TL'ye değer mi sizce? Yoksa Bannerlord, Kingdom Come ve başka bir oyun daha mı almalıyım aynı meblağa?

• SertKabuk kullanıcısına yanıt
    400 fazla indirim yakalamak lazım

• Arkadaslar, gfnow a yeni eklenen PINE , epicte free , hos oyuna benziyor..

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/pine

• SertKabuk kullanıcısına yanıt

Hocam 1 haftadır indirimdeydi 159 liraya düşmüştü. İndirim bekle bence

• Arkadaşlar, yarış oyunu bakıyordum GeForce Now için, Assetto Corsa nasıl bir oyun, 32 TL, ultimete 76 TL, ultimate almaya değer mi fark var mı?
  • Arkadaşlar selam, premium abonelik alacağım fakat kota kalmadı diyor. Ne kadarda bir kota açılıyor? Hangi saatlerde denemek icab eder? Usa’ den abone olmanın elstra bir avantajı olur mu sizce? Fiyatlar hemen hemen aynı çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.