Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (302. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Globaldeki kod ile alınmış 1 yıllık üyeliğini GAME+ ya aktaran oldu mu? Mail gelmedi bana ve üyelik sayfasından da iptal edemiyorum üyeliğimi

• Mentony M kullanıcısına yanıt

Önce kendi bilgisayarınıza uplay üzerinden indirmeniz gerekiyor. Sonrasında oyunlar kısmında key göreceksiniz.

• 01.07.2021 bitiş tarihli hesabımı satıyorum arkadaşlar düşünen olursa özelden yazsın.

• Pm atıldı
  • Nvidia GeForce Now [ANA KONU]
    3 aylık 150 TL paket. 30 Nisan son

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bence kaçırmayın on numara oluyor ben tereddüt etmiştim ama bu kampanya faydalandım

• Hisar18 kullanıcısına yanıt
    Ben uzun süredir hep aynı PC oyunları oynadığım için Valheim oyununda zorlandım. Hemen oyunun başında 3 canavar birden saldırıp beni öldürüyor. Daha kolay öğrenebileceğim üs kurma oyunu tavsiyeniz var mı? Teşekkürler
  • Hisar18 kullanıcısına yanıt
    Bu arada GeForce Now 3 aylık üyeliğim var ama hangi oyun bana uyar karar veremedim.
  • ramelov R kullanıcısına yanıt
    Bende oyun arayisindayim açıkçası bana call of duty gibi tarz lazım birinci dünya savaşları gibi

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • drowen kullanıcısına yanıt
    Azure sunucuları Türkiye de yok maalesef, ping değerleri hakkında konuşmak için çok erken ama beklentiyi düşük tutmakta fayda var.

• Günü az kalmış hesap satan var mı bir hafta 10 gün vs ? Deneme amacli kullanmak istiyorum da

• Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

• 3 aylık avantajlı paket üyeliğini dün aldım ve doğru ayarı bulduğum(1080p 30fps) andan itibaren globaldeki gibi hizmet kalitesi aldığımı söyleyebilirim. Görüntü kalitesi globaldeki ile aynı. Hatta globale göre şu anda daha akıcı bir oyun deneyimi oldu. Ancak çözünürlük kesinlikle 1080p'de kalmalı daha düşük çözünürlüklerde görüntü bulanıklaşması ağır seviyelerde. Sadece Ac Valhalla oynadığımı da belirtmem gerek. Rekabetçi dediğimiz tarzda oyunlar zaten bulut hizmetine uygun değil ve oynamıyorum da. O yüzden o konuda yorum yapamayacağım. Diğer oyunlardan da birkaç deneme yaptığımda buraya bilgi veriririm. Ama şu ana kadar ben tatmin oldum. Oynayacak single player oyunlarınız varsa 3 aylık paket gayet güzel. İnternetim de 25 mbit ttnet fiber. 1080p 60 fps de genel olarak oynanabilir durumda ama 30 fps daha stabil. zaten single player oyunlarda farkı hissetmiyorsunuz.

• rdlsln kullanıcısına yanıt
    Ctrl alt F6'da donanım ne çıkıyor peki?

Bu 3 aylık paketten sonra zamlı tarifeden vereceklerdir muhtemelen. Benim işime gelmez, zaten singleplay oyunlar oynuyorum globalden devam ederim. Globalde founders for life avantajı da var, eski tarifeden (5 dolar) ömür boyu üyelik hakkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 24 Nisan 2021; 14:19:42 >
  • Premium hesap kullanan biri özelden mesaj atabilir mi?

• merhaba 31 hazirana kadar devam eden avrupa serverli hesabım var pmden ulaşabilirsiniz

• merhaba arkadaşlar belki daha önce bu konu dile getirilmiş olabilir fakat bununla ilgili bir şey bulamadım.

the witcher oynarken görüntü bana karanlık geliyor fakat geforce now dışında kendi sistemimde oynadığımda öyle bir sıkıntı olmuyor gama ayarında problem var sanki bu sorunu nasıl düzeltebiliriz ?

• drowen kullanıcısına yanıt

Donanım 2080d. Elbette fiyat olarak bundan sonra bir ay bile boşlamadan düzenli bir şekilde 5 dolar ödeyecekseniz global daha avantajlı. Ancak bana yılda birkaç ay için gerekli olduğundan totalde türkiye serveri daha uygun. İhtiyaca bağlı tamamen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdlsln -- 24 Nisan 2021; 19:5:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.