Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.819
Cevap
194
Favori
538.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam ve unity mi destekliyor su an tek ?
    Kütüphanede orijinal oyun ekli olmalı herhalde ?
    Deneme süresi var mı su an ucretler abonelikler ne kadar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    deneme süreleri hakkında bi bilgim yok ama bedavaya 1 saat denenebiliyor galiba. 1 saat sonra tekrar girebiliyorsun sanırım

evet oyunlara orijinal sahip olmak gerekiyor

bildigim kadarıyla blizzard oyunlarını geri cekmiş oynun dışında steam ve uplay çalişiyor origini denemedim
  • 300 mbıt ıle wolfesteın 2 ye basladım süper bısey aylık odeyerek devam edıcem, cyberpunk 2077 cıkısı hıc ındırmeden oynayacagıız süper
  • yillardir orjinal oyunlara verecegimiz parayi sisteme vererek bu sisteme cok cok onceden gectik biz zaten,hemde sifir gecikmeyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk 2077 olmayabilir stadia ile anlasmali

• 1 saat kadar deneyimledim, gayet güzel olmuş. Founders Edition aldım, yoluma devam ediyorum. Ufak hataları var fakat zamanla düzelecektir.

• steamde hangi oyunu oynamak istesem indirmemi istiyorr eee ne anlamı kaldı o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: llllxefsanexllll

steamde hangi oyunu oynamak istesem indirmemi istiyorr eee ne anlamı kaldı o zaman
    yok hocam ındırmıyor sız ok deyıp gecın dırekt baslatıyor o kısmı duzeltmelerı lazım kafa karıstırıyo bıraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugyboy

Cyberpunk 2077 olmayabilir stadia ile anlasmali
    oyle bır olay olaz suan w3 ve dıger oyunlar var geforce now da
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

İnterneti başka biri kullanıyor mu
    Hayır

• K-orn kullanıcısına yanıt
    Farklı bir durum var o halde. Test yaptığınız da ne çıkıyor sorunlu olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Esl'in tiwitch kanalında yaklaşık 40dkdır 1080p(60fps) yayın izledim gram takılma olmadı. Hem ethernette hemde wifide denedim ama az önce tekrar denedim hala aynı uyarıyı alıyorum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Arama çubuğuna epic yaz. Orada sende olmayan ücretli bir oyuna giriş yap. Daha sonra Epic Store giriş penceresinde aşağıda ayarlar kısmı var debug mode aktif et. Ve daha sonra oradan tekrar Epic Store giriş yapın. Kütüphanenizdeki oyunları oynayabilirsiniz. Ama her seferinde baştan indirecektir.

İşte maalesef bazı oyunların Epic sürümünü desteklemiyor sistem. Bence uğraşmaya da değmez :)

Alıntıları Göster
    Hocam bu yöntemi denedim ama Epic Launcher direk kapanıyor. Mesela bende olmayan Borderlands 3'ü seçtim, bir hata verdi "Dismiss" dedim ve direk oturum sonlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Farklı bir durum var o halde. Test yaptığınız da ne çıkıyor sorunlu olarak.
    Durum bu. Az önce mobil versiyonu denedim telefondan. Hiçbir sorun olmafan wifi ile witcher 3 de inanılmaz akıcı bir deneyim yaşadım ama pcde böyle bir hata veriyor gelde çık işin içinden...

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]Nvidia GeForce Now [ANA KONU]
    hacı onlar max 9k bitrateli yayınlar. geforce now 1080p 60 için anladıgım kadarıyla minimum stabil 20k bitrate istiyor
    PC ile alakalı bir sorun var o halde. Telefon da sorun yok ise.
    Ben 2.4 GHz de oynıyım dedim yine kopmadı böyle. En fazla görüntü bozuldu. Sende direk net kopuyor gibi PC den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 15 Şubat 2020; 17:58:55 >
    Büyük ihtimalle bilgisayarın ağ bağlantılarında güç tasarrufu ayarları ile ilgili bişey olabilir. Yada tarifeli bağlantı ayarlarında. Emin olamadım.

• Yıllarca test ettik, 1 dolar indirim yaptılar testerlara şaka gibi ya, sıfır ayrıcalık.

• 16mbit internetle vasat. ama yine de beklediğimden iyi performans tebrik ediyorum nvidiayı
  • internet hızından ziyade yine ping etkili oluyor benim vodafone fiber 100 mbit ama pingim 50 şöyle 30 filan olsaydı çok daha iyi olacaktı ancak çözünürülük ve detayı fullluyorum görüntü cam gibi benim ayarlar şu şekilde 100mbps için ;

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 15 Şubat 2020; 18:53:50 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.