Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
539.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam belki gameplus ta indirim/avantaj vs saglarlar o kısmını bilmiyorum tabi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzaesk

Hocam belki gameplus ta indirim/avantaj vs saglarlar o kısmını bilmiyorum tabi..

napalım kardeşim önemli değil

kullanmıyorum zaten

inş. 2060 lı bi laptop çekicem altıma :)

• turkcell i karamehmetin yönetmediğini hatırlatırım, turkcell devlet kurumu oldu o yüzden yüksek fiyata düşük hizmetten başka birşey beklemeyin.

• "complete refund" yazıyor orada işte. Siz bedava kod ile aldıysanız bir zahmet refund beklemeyin ama indirim kodu, hediye falan vermeleri lazım
  • 1yıllık üyeliğim daha vardı ekran kartıyla alınan.
    12*75=900tl paramı cebimden aldılar. Aferin onlara. Üstüne soğuk su iç diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık founders uyeliğim vardı gforce nowda böyle bi email geldi bana:

Kod

Yığını:
    Türkiye'de yerel GeForce NOW hizmetini sunmak için GAME + ile ortaklık kurduğumuzu size bildirmekten heyecan duyuyoruz. Bu ortaklık, Ankara'da üyelerimize daha hızlı ve sorunsuz hizmet sunacak yeni bir GeForce NOW veri merkezi ekliyor. Hizmet GAME + tarafından barındırılacak olsa da, alıştığınız aynı harika GeForce NOW deneyimini sağlar ve aynı NVIDIA donanım ve yazılımını temel alır. Önümüzdeki haftalarda servis sağlayıcınız NVIDIA'dan GAME + olarak değişecek. Kurucu üyelerine özel bir teklif de dahil olmak üzere, GeForce NOW Powered by GAME + 'a nasıl kaydolacağınıza ilişkin ek bilgileri ileride bir e-postada göndereceğiz. Şu anda hiçbir şey yapmanıza gerek yok. NVIDIA GeForce NOW Founders üyeliğinizi 3 Mayıs 2021'e kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu geçişe yardımcı olmak için, bir sonraki faturalama döngünüzde sizden ücret alınmayacaktır. Lütfen bunun NVIDIA tarafından işletilen bir hizmet olmadığından, GAME + 'nın farklı üyelik seçeneklerine sahip olabileceğini unutmayın.

ben 13 unden 13 une oduyodum . heralde bıdakı ayın 13 unden mayısın 3 une kadar para almıcak sonra gemplusa uye olmassam uyelıgımı sonlandıracaklar anladıgım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdo14531699 -- 9 Mart 2021; 18:21:50 >

• yani ben avrupa serverlerında kalıp 50 liralıga dewam etmeyi düşünüyodum. şimdi zorunlu olarak 75 lira mı vermek zorundayım.ulan turkcell senın yapacagın işin...hiç gelmesen daha iyiydi turkcell

• pphammer kullanıcısına yanıt

yok ya kank gerçekten öyle mi dediler. gerçekse buyuk dolandırıcılık

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurss222

Ukranya vpn ile deneme yaptım beni gfn.ru yönlendirdi giriş kısmından global yaparak bağlandım ancak oyna derken geforce now bölgenizde kullanılmıyor hatası verdi yani bizde de 3 mayıs`dan sonra böyle hata verecek globalden üyelik alınır ama oynamak için vpn gerekli olacak

Vpn internetin içine sıçıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdo14531699

yok ya kank gerçekten öyle mi dediler. gerçekse buyuk dolandırıcılık

Hesabımda 11 mart 2021e kadar founder vardı. Silmişler.

Herkese gelen mesaj bana da geldi. 3 mayısa kadar founder olarak kullanabilirsin.

Artık hesabın hiç bir yerinde 11mart 2021 yazmıyor.

1 yıllık hesabımı boşaltmışlar.

Nasıl hesabıma girip boşaltırlar? Güvenlik yok mu? Soyuldum. Nvidia GeForce Now [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 9 Mart 2021; 19:27:24 >

abi ne diğeceğimi bilemedim baya baya dolandırıcılık ozaman. inş paranı geri verirler

• quote:

Orijinalden alıntı: merdo14531699

abi ne diğeceğimi bilemedim baya baya dolandırıcılık ozaman. inş paranı geri verirler

Para vermedim. rtx kartların yanında verilen 1 yıllık kodu kullandım

• Twitter'da gördüm birisi ticket atmış full refund yapılacakmış galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Twitter'da gördüm birisi ticket atmış full refund yapılacakmış galiba.

6 aylık hyper scape kampanyasından yararlananlara yapılacakmış. 11marta kadar 6 aylık kampanyam devam ediyordu. 3 mayısa kadar kullandırcakları için bana paramı vereceklerini düşünmüyorum. 180tl (24.95USD) ödemiştim.

Bunun üstüne benimki 1 yıllık rtx ekran kartı kampanyası. Bunu sildiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 9 Mart 2021; 19:46:18 >
  • Hersey bi yana, bu gfnow konusu ne kadar hoduk yayinci ve icerik uretici varsa su yuzune cikmasini saglamis oldu.. 3-4 400 500bin aboneli kanallara baktim az once.. Adam oturmus ben fifa nba battlefield oynayacak adam pc toplayacagina mis gibi geforcenow alir diyor :p Hani en salagi getirsen bu sistemde olmayan 3 oyun soyle desen yine tuturamaz ama herif.. :p neyse.. Digeri de geforcenow son model pc kiralama hizmeti rakibi yok, yuzbinlerce oyunu tek ucretle aliyorsun diyor.. Galiba bazi oyunlar yokmus bakmadim diyor..

Ben tv izlemeyi birakmistim bu gidisle utube listemde 4-5 e inecek.. Su rahatliga imreniyorum, adam 15dk geforcenow konusuyor, 3 defa tam bilmiyorum ama; galiba soyleymis, bi yerde gordum sanirim; soyle diyenler olmustu...

Bu nasil bir rahatlik.. 500-700 bin takipcisi var, usenmedim baya yorumlara baktim da biri de sen ne diyon demiyor..

• Hesap ödeme dökümünde 1 yıllık rtx gözükmediği için gasp etmişler.

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 9 Mart 2021; 19:52:17 >

he şimdi anladım ama gene de haksızlık

• Bizim Türkiye'de olup Game+ kullanmamız gerektiğini neye göre belirliyorlar? Ben kodu yurtdışından birine aktifleştirtmiştim ve mail gelmedi bu geçiş ile ilgili.

• OROFI kullanıcısına yanıt

Hocam hesabın nerede açıldığına bakıyorlar sanırım. Ekşi'de birisi yazmış, üyeliği buradayken açmış ancak şimdi yurt dışında kullanmasına rağmen mail gelmiş.

• OROFI kullanıcısına yanıt

Iki ihtimal geliyor aklima, her iki tarafa da ayni eposta ile kayit olunmasindan, hesap detaylarinda Turkiye secili olmasindan veya servise baglandigin IP lerden. Bana da eposta gelmedi ve benim ulke secimim Turkiye degil, , fakat hesap detaylarinda bir cumlelik bir mesaj gordum, Mayis tan itibaren gameplus tan hizmet alacaksiniz yaziyor. Beni IP den anlamislardir Nvidia GeForce Now [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 9 Mart 2021; 20:16:36 >
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.