Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gameplus nedir arkadaş dünyanın neresinde bu tip sacmasapan bir ortaklık olur doğru düzgün açıklamada yok mesela serverlar turkcell'den mi belli değil

Bence Nvidiaya sizi almayız dediler ülkeye,böyle sacmasapan bir şekilde Turkcell sakalını alacak.

Adamlar vergisini bile verip serverlarini kurup iş yapamiyorlar turkcell'imiz kar edemez yoksa.

Fiyatlama skandaldan başka bir şey değil bütün maliyetler ABD ve avrupadan düşük ülkemizde ama fiyat pahalı.

Can sungurada bir şey demek istemiyorum seviyorum kendisini belki bu ortaklıktan once sponsor oldu.

Ciddi ciddi ABDde yılda en aşağı 40-50bin dolar kazanan adamdan daha çok dolar bazında ödeme yapmamızı bekliyor adamlar ya.

Gameplusmis adam girer ülkeye vergisini verir parasını kazanır dayamislar hükümete sırtlarını başkasının malına aracılık yapıyorlar zorla.

Bir şeyi de salin bırakın ya.

Çok merak ediyorum ileride başka servisler gelince ne olacak bizim bu taş devrinde yaşama isteğimiz nereye kadar gidecek.

Teknoloji gelişse ne olacak abi starlink 5 dolar olsa ne olacak bizimkiler zikarlink diye alırlar starlinki satarlar bize 50 dolara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7 aylık Avrupa serverı 39tlye satıyorlar.

Nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Bilen yeşillendirsin.

https://www.oyunalisveris.com/urun-kategorileri/tum-urunler?ara=geforce+now&sort=timeDesc

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt
    Güzel video olmuş diğer kanallarda 110 bekliyordum 75 geldi diyen var şaka gibi Turkcell iyi para yedirmiş bunlara kod falan reklam için. Kullanıcıdan çıkartıyorlar şimdi bu paraları:)
  • Bi de o pc toplama kiyasi yapanlar 5 yil 10 yil gameplus fiyatini 50tl ye sabitliyorlar :p ulen herifler kendileri bile bu lansmana ozel 49,9999 tl diyor 5 yil aylik 50tl hesaplamak nedir..

• Türkcell gibi kazıkçı bir firmanın fiyatlandırmasına şaşırmamak gerek.İlk anlaşma yapıldığında fiyat konusunda endişelerim vardı.Elin adamları bile sana yerel fiyatlandırma veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 5 Mart 2021; 20:59:40 >
  • ostkreutz kullanıcısına yanıt
    Ets 2 için 2060a gerek var mı?
  • brnk kullanıcısına yanıt
    110 bekliyordum 75 geldi iyi diyenler için çok fazla derinlemesine tartışabiliriz ama geri kalan kısım ise tamamen boş yaptıkları. Ulan on kayıt oldum çıktığı gün. Elime ne kod geldi ne de erken kayıt olduguma dair bir fırsat!!!
  • Boykot yapma alışkanlığınız sadece oyundan ibaret olmadığı sürece sıkıntı yok gençler.

• Serkan Murat Yıldırım kullanıcısına yanıt

Hahaha hocam valla soğudum biraz sizin yazdıklarınızı okuyunca. Bende bu konudaki 250 tl ye çıkar diyenlere o yüzden kızıyorum biraz da. Yani buraya mesaj attırmıyorlarsa bile mutlaka ama mutlaka okuyorlardır. Burda 60 'a razıysak "60 a razı olan 70 e de alışır" diye yapıştırırlar herhalde.

• 75 tl diyenler muradiniza erdiniz kina yakin....

Yurt disi 200 tl 6 aylik alinabilen bir abonelik sistemine aylik 75 tl istemek resmen enayi sevmektir

Yazicak cok sey var ama yakismadi cidden yakistiramadim

• Bu fiyatlar pahalı, tabi ki 20 TL olmayacaktı ama yine malum firmanın fiyat politikasina maruz kalmış olduk...

Sistem kıyaslamasina gelince evet tabi ki fark çok ama aynı şey değil. Oyun kütüphanesi konusu zaman geçtikçe çok göze batıyor. Günlük oyun oynamaya çok zaman ayiramayan biriyim ama benim için bile istediğim oyunların kütüphanede olmamasi tat kaçırıyor. Kasım 2021 e kadar founders üyeliğim olmasina rağmen oynamak istediklerimi oynadim diğerleri de kütüphanede yok.

Umudum Xcloud, bir an önce gelir umarım hiç oyun olmasa bile fligth simulatorde ordam oraya uçar paramı çıkartırım diye düşünüyorum :D
  • Bende 16 mbps internet var, ortalama resmi açıklama 720p görüntü veriyormuş. Gecikmeyi söylemiyorum bile. Ultra ayarlar olsa bile 720p oynayacaksam bedava 1 sene premium verseler 365 günün bir gününde bile açıp denemem. Çoğu kişinin de interneti 8 ve 16 mbps ayrıca, bu internetle ultra oynasan ne olacak, yok ben oyun oynucam diyorsan git en kötü series s al daha iyi. Mesut Çevik dışında da adam gibi konuşan yok. Almış orada hıyarın tekini yanına videonun altında yorumlarda veletleri kendini gazlayan abiii çok iyisin diyenleri, ''110 bokloyodom 75 çok oyo'' diye anırıyor bir de utanmadan. Sponsor para yiyicileri mi, yayıncılar mı anlamak zor değil. Mesut Çevik dısında herkesi abonelikten cıkardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 5 Mart 2021; 21:49:5 >
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt

Hocam senin kadar buraya emek veren birini görmedim.Gel yeter ki sen iste globalin şifresini vereyim  

• quote:

Orijinalden alıntı: holden_

Bu mesaj silindi.

Hocam beni mi kastediyorsun bilmiyorum ama fiyat alttarafı. Yani ben 50 tl üstünde olursa almıcam dedim ve almıcam da . Ne var bunda? yani bildin tebrik ederiz napalım. Ağır gerizekalı demek hoş mu?

• 30-40 ping daha fazlaya 1 yıllık gnow üyelikleri 2-3 aylık tr fiyatına bulursunuz asla bu çakallara para yedirmeyin.

• TR betasının deneyip ciddi bir fark farkeden var mı?

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.