Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koroglu69

Stream hesabinda oyun yoksa oynayamazsin kardes

Alıntıları Göster
    steam hesabına nasıl ekliyoruz ki ?
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Benimde açtığımda gözüm ilk oraya gidiyor. For Honor da extreme de oynadım 😁 inanılmaz iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerarici1110

ben de dll eksik hatasi verio

Alıntıları Göster
    Özür dilerim. Bende win 8.1 yüklüymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Bu 3 ay ücretsiz kullanmak için illa kredi kartı mı gerekli, banka kartıyla olmuyor mu?
    Halkbank banka kartı ile yaptım. Xbox game pass ve ps4 satın alımlarımda kabul olunmayan kart burada kabul oldu :-) Hayırlısı olsun bakalım inşallah 3 ay para çekmez de rahat iptal edebilirim :-)
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    cogu oyle merak etmeyim ama overwact varken onda ekran kartı sıcaklıgı gorune ayar vardı oyunda 37 dderecede calısıyor ekran kartı fulde ve yuzde 200 scalede :)
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    oyun sizde yoksa satın alıcaksınız satın alınmayan oyunu acmıyor bedava oyun degilse :)
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    direk iptal et yine 3 ay kalıyormus forumda oyle yazanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFEFPSTR

oyun sizde yoksa satın alıcaksınız satın alınmayan oyunu acmıyor bedava oyun degilse :)
    La oyunu aldıktan sonra ne anladım ben bu sistemden çok komik , ben sandım ki aylık belli bir ücret ödeyerek sistemdeki oyunları oynayabilecem sandım , bedava hangi oyunlar var önereceğin
  • bakın ne buldum

adam kendi pcsini yapmıs :)
    https://www.youtube.com/watch?v=oXmqlDJTL5o
    warfarme- fortine -quake champions-world of tanks-destiny 2-patch of exile-lol-paladins
  • Origin desteği var mı fifa oynayan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ninnini

300 gb kota ile geforce now kullanılabilir mi? 1 saat oyun oynamak kaç gb yiyor acaba? Normal video gibi yiyorsa sıkıntı yok ama 1 saatte 25 30 gb yiyorsa kotasız internet almam gerek.
    10 ila 15 GB arası en yuksek ayarlarda

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    İyi hatırlattın hocam for honor da deneyeyim şimdi :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Üç gündür kullanıyorum, genel yorumlarım şöyle;

-Pentium işlemcili Win10 tablette RTX'li oyun oynayabiliyorsunuz. Teknolojinin bu noktaya gelmiş olması hayret uyandırıcı .d

-100 mbit bağlantı ile 1080p 60 fps görüntü alınabiliyor, video sıkıştırmadan dolayı bilgisayarınızda/konsolunuzda işlenen görüntü kadar iyi değil elbette. Ama emekleme aşamasında daha bu işler.

-Gecikme var, 50ms gecikme görünüyordu bende testlerde. Rekabetçi fps ve yarış oyunları oynanmaz açıkçası ama sp oyunlar oynanır. Gecikmeye rağmen Quake RTX oynadım bir kaç saat, alışılıyor. Bir süre sonra bulut üzerinden oynadığınızı unutuyorsunuz. Fare kullandım ben, gamepad ile çok daha az hissedilebilir gecikme.

-Sırf strateji oyunları için üyeliğe devam etmeye karar verdim ben. Artık büyük ölçüde konsolda oynuyorum oyunları. Sırf Total War için GTX970'li eski bir PC bulunduruyordum evde, şimdi ona gerek kalmadı. Strateji oyunlarında 50ms'lik gecikmenin hiç etkisi olmadığını düşünürsek PC'ye düşündüğüm işlemci yükseltmesinden vazgeçtim. Buradan devam edeceğim.

-Nvidia'nın kendi bulut altyapısı yok. Google sunucularını kullanıyor. Bu işe asıl para yatıranlar Amazon ve Microsoft. Deneyenler XCloud, Stadia'dan iyi performans veriyor diyorlardı. Onlar da oyuna tam olarak girdiğinde işlerin bu yöne ilerleyeceği aşikar. Bulutun hala fiziksel konsolların yerini tutmayacağını düşünüyorum, ama sıkı bir alternatif olma yolunda ilerlediği ortada.
    Gtx 970 ne zamandır eski oluyor
    Sizin cloud gaminge ihtiyacınız yok bence.
    Ben bu uygulamaların smart TV'lere gelmesini bekliyorum daha çok. LG TV'ler hali hazırda 120hz görüntü bile verebiliyorlar ki evimdeki televizyon verebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EFEFPSTR

youtube videosu izrlerken nekadar zorlanırsa okdar zorluyor

7zip izin vermez ozaman doldururular pcyi :)

ama twicth izleniyor :)
    Bende youtube videosu izlerken de çalışmıyor. Hatta geçenlerde çok uğraştım Hardware Acceleration olayları üzerine ama bir türlü youtube için GPU çalıştıramadım. K-Lite Codec ile birçok şey denedim beceremedim. Geforce Now kullanırken de tam anlamıyla sıfır GPU kullanımı. Paylaşımlı kullanım da sıfır.

Araştırdığım kadarıyla 7zip ile dolduranlar var bilgisayarı hocam. O yüzden kullanmak istemiştim. Crackli oyun yüklemişler. Eski videolar olduğu gibi yeni videolar da var crackli oyunlarla ilgili.
    Kim kime beleş oyun veriyor lol

Epic pazarlama taktiği olarak kullanıyor şuan bir o var.

• girdim us sunuucuya 1080 p fuledim twic izliyorum daha az bant yiyor cift sıkıstırma var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

steam hesabına nasıl ekliyoruz ki ?

Alıntıları Göster
    Satin alman lazim

• 35mbps internet var ama görüntü çok piksellesiyor. Bir tek bende mi var bu sorun

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.