Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi fiyatlandırma ile çok kullanmasam bile abone olurum, gelişime açık ve Nvidia dan çıkması da çok manidar, artık rende işleri için kullanılacak rtx 3000 lrr bu gidişle
  • Çok iyi cidden, bağımlısı oldum Feedback kısmına Mod desteği + Türkiye Serverı isteğinde bulunun mutlaka. Dikkate alacaklardır.

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]
  • 2 farkli diablodan kastin anlamadim hocam
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Oyunu oynarken sıkıldık diyelim save alıp kapatsak, tekrar girdiğimizde o saveyi kullanabilir miyiz? Yani oyun kaldığı yerden devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Çok iyi cidden, bağımlısı oldum Feedback kısmına Mod desteği + Türkiye Serverı isteğinde bulunun mutlaka. Dikkate alacaklardır.

Nvidia GeForce Now [ANA KONU]
    Türkiye sunucusu imkansız. Adamların bir sunucusu 3000 mb upload ediyor. Türkiye'de öyle bir altyapı yok ne yazık ki.

• SnooPy06 kullanıcısına yanıt
    Evet kaydoluyor. Steam hesabınız ya da hangi platformda oynuyorsanız cloud save alıyor. Kapatmadığınızdan emin olun yeter
    Para geleceğini görürlerse gelirler hocam. Ama tek korkum buna da tonla vergi bindirmeleri. Malum sevenimiz çok
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Normalde 16 ama 15e kadar alıyorum hocam, 720p +30 fps alıyor, ara ara 60 alıyor ama 30 un altına düştüğünü hissetmiyorum. Ama arkada windows falan güncelleme yapmaya başlayınca pert oluyor hemen o yüzden ara sıra arkayı kontrol etmekte fayda var.
  • Devir çok kötüleşti ya, trende giderken gta 5 falan oynayabilcez düşünsenize, insan ineceği durağı kaçırır. Herkes şöyle 2k lık masaüstü toplayıp kalan parayı internete gömmek daha mantıklı (tabi altyapı kötü ise ona yapacak bişiy yok). Küçük indie oyunları ve işlerinizi halledersiniz, ayrıca cs go rainbow falan masanden oynanır şimdilik zaten (5-6 yıl daha bizim internet böyle gider ülkece o yüzden). 3. Nesil i5 li laptop ta 3 saat oyun oynayacağım aklıma gelmezdi, şimdi biraz dışarı hava almaya çıkıyorum arkadaşlar çok oyun zararlı dışarda hava güzel :)
  • bir normal pcye diablo 4 gelicek bir de mobilde telefonlar için diablo immortal

geforce nowda devam etselerdi herkes pc icin olan daiblo 4 alacaktı oyuzden cıktılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

Çıktığı günden beri günde 2 saat deneyimledim. 25mbps internetim var.
    *Fps oyunları kesinlikle oynanmaz; fortnite, apex, overwatch, mw vb.
    *Sadece destiny 2 hafiften oynanabilcek düzeyde diyebilirim.
    *Online tps ve strateji oyunları yine zorlarsanız kendinizi oynanabilir; dauntless, war thunder, wot, kurtzpel vs.
    *Moba oyunları lol, dota, smite kesinlikle oynanılcak gibi değil. Sadece path of exile bir tık oynanabilir düzeyde.
    *Yarış oyunları yine oynanılcak gibi değil; dirt 3, dirt rally 2.0 denedim.

Ayrıca ev interneti 25mbps ve üniversite interneti 200-300mbps ile de denedim. Ve aralarında hiç bir fark göremedim. İki internete de kablolu şekilde aynı cihazlardan bağlandım. Türkiyede server açılmadığı sürece bence oynanabilir düzeye gelemez bu sistem. Ayrıca epic'de olan oyunumu oynayamamak sıkıntı, mesela metro 2033 açıcam ama steam'e yönlendiriyor, epic'den açamıyorum.
    Hocam okul internetiyle ets2 ve temtemi sorunsuz oynadım. Offline oyunlar için güzel duruyor aslında. Lol'de de tft oynadım normal oyun zaten oynamam telefondan.

• Sanal bir pc size veriyorlar ne güzel :)
  • algoritma kullanıcısına yanıt
    bir ekran kartını 2 kisşi kulanıyor
    4 gercek 4 sanal işlemci dusuyor adam bası
  • Sacma gibi ama aslinda onu cozerler mobilde d4 oynanmasi desteklenmez olur biter.
  • Bugün witcher 3 ün dlclerini görmüyor. Bu yüzden kayıtlı oyuna da girmiyor :)

Edit: steamden dlcleri yükleyince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 13 Şubat 2020; 18:56:34 >
  • VPN kullanmadan Geforce NOW'a giremiyorum sadece ana menü acılıyor haberler falan geliyor sonra oyunu aratınca oyun bulunamıyor diyor sunucuya bağlanamıyor sebebi nedir? VPN açılınca çalışıyor, statik IP kullandığım için modem resetlesem dahi IP değişmez.
  • Daha çook yolu var emekleme aşamasında
  • Founder'a yükselttim hesabı.

Olaya biraz yabancıyım, hatalı bir şey konuşuyorsam kusura bakmayın.
    *Lol, fortnite gibi oyunları oynattım. GPU kulllanmıyor bilgisayar işlem sırasında. Kullanım devamlı 0. Normal midir?
    *Steam'e girip 7-zip kurmaya çalışıyorum, kurulmuş gibi görünüyor. Ama Kısayol hatalı gibi bir ekran alıyorum. Sistem dosyalarını GPU viewer ile görüntülüyorum. Sağ tıklayıp Dosya oluştura tıkayınca sistem otomatik dışarı atıyor beni. 7-zip kurmamın olasılığı var mıdır?

Teşekkürler.

Not: internetim kablosuz. 45-50 mbps arası hız alıyorum.
  • tüyo : 1080p sizin için yetersiz geliyorsa sssa supersample anti aliasing ya da resolution scale yardımıyla daha yüksek bir çözünürlükte render edilip 1080'e downscale edilmiş grafikleri görebilirsiniz. geforce now tarafından da desteklenen rime üzerinden konu burada anlatılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Şubat 2020; 20:12:39 >

Ücretsiz kullanıyorsan özellikle yoğun saatlerde epey sıra beklersin ve oturumun sadece 1 saatlik olur.
    https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/memberships/

- Standard Access
    - 1-Hour Session Length
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.