Şimdi Ara

Nvidia Geforce GTX Titan video inceleme 'Safkan Performans' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
4
Favori
5.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 7Mhz

Bu donanımların gönderilmesini beklemektense alıp inceleseniz daha iyi olmaz mı? Telefona, televizyona, tablete tamam da bari sitenin adı hatırına biraz para harcasanız. Seninde dediğin gibi hergün yeni bir işlemci ekran kartı çıkmıyor sonuçta.

Not: Yasal bir engelleme var dersen anlayışla karşılar, susup otururum.

Merhaba,

AMD lüzum görüp yollamıyor ise kusura bakmayın biz satın alıp ta incelemeyiz.

Teknoloji Basınında işler böyle işlemez, bir kere taviz verirseniz yarın monitörü, dizüstüyü, ekran kartını, telefonu da para verip almak zorunda kalırsınız ki şu anki gelirlerle böyle bir çalışma modeli imkansız.

Anlamadığım şey bize geç inceledin diye yazarken iyi ama firma neden geç gönderdi kısmına gelince orada bir sessizlik oluyor. AMD Türkiye ofisi var ve sonuç olarak işleri işlemci ve ekran kartlarını kullanıcılara ulaştırmak ise bir zahmet test örneklerini de dağıtsınlar.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Heralde fx4100 u de son zamanlarda bunu yazmak icin incelediniz eksik gedik kalmasin diye. Yoksa neden inceler ki insan yeni serisi cikmis bir islemcinin eski versiyonunu.

Merhaba,

O işlemci bize geç gönderildi. Açıkçası 3-5 kullanıcı gündelik sinirlerini klavye başında bizden çıkartırlar endişesi ile de incelememezlik edemezdik :)

Derdiniz üzüm yemek ise bağ burada bağcı burada. Bağcıyı dövmek iste inceleme videolarına tıklamazsınız olur biter.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Merhaba;

tek bir sorum var;

2012 yazında haftanın menüsü adlı videolarınız vardı. orada asus dc2 top 670 modelini gösterdiniz ama hiç bir zaman incelemediniz. neden? veya gösterdiğiniz kart 670 değil miydi?

ya da masanızda gene asus sabertooth z77 gösterdiniz fakat inceleme videosunu yayınlamadınız neden?

İyi akşamlar.

• Hocam o fraps dediğiniz, sol üstteki yeri nerden açıyoz crysis 3'te

• @kaskas123

Merhaba,

Bazı donanımları inceleme döngüsü içinde video çekimleri bitmeden geri gönderilmek zorunda kalabiliyoruz. Bazıları ise mühendislik örnekleri, piyasaya sürülecek sürümde yer almayan sıkıntılara neden olduğu için testler tamamlanamıyor ve inceleme yapılamıyor.

Yoksa ele gelen ürünü neden incelemeden geri yollayalım :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Fraps'ı aşağıdaki adresten edinebilirsiniz.

http://www.fraps.com/download.php
  • Sevgili Mesut Abi,

Ben sizin hakkınızda şunu düşünüyorum, siz bir donanım uzmanı olarak son zamanlardaki mobil haber furyasından da sıkılmış bir halde olmalısınız (?) yani bu tip donanım sever insanları heyecanlandıracak haber ve incelemeleri yapıp yayınlamayı özlüyorsunuz / özlemişsinizdir diye düşünüyorum ?

İnsanların bu şekilde mobil haberlerin artıp donanım haberlerinin azalmasını size yüklemelerini doğru bulmuyorum, çünki durum ortada eskisi gibi her ay 2 ekran kartının v.b çıktığı, çıksa da reklamının yapıldığı zamanlar da değiliz ne yazıkki.

Bilmiyorum yanlış düşünüyor da olabilirim yani çizginiz hepten mobil' e de kaymış olabilir. Ama yinede sizin çizginizin donanımda kaldığına inanmak istiyorum ;)
    Eğer yanlış düşünüyorsam kusuruma bakmayın nacizane görüşüm sadece :)

Saygılarımla.

Titan hakkındaki görüşüm;

Performansına birşey söylemek zaten imkansız ama beni soğutucu sistemi ve bu performansa karşı harcadığı güç değeri etkiledi diyebilirim. Nitekim evvelden sizin ağzınızdan Crysis SLI olmadan FULL HD + Full detay oynanamaz değerlendirmelerini duyduktan sonra bu video da Crysis performansını gördüm ve çok etkilendim açıkçası. Şimdi oyunculara SLI yapmadan da hem enerjiden hem paradan tasarruf ederek ultra yüksek detaylara çıkma imkanı verilmiş.

İnceleme için teşekkürler. :)

• "Crisis" :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 7Mhz

Bu donanımların gönderilmesini beklemektense alıp inceleseniz daha iyi olmaz mı? Telefona, televizyona, tablete tamam da bari sitenin adı hatırına biraz para harcasanız. Seninde dediğin gibi hergün yeni bir işlemci ekran kartı çıkmıyor sonuçta.

Not: Yasal bir engelleme var dersen anlayışla karşılar, susup otururum.

Merhaba,

AMD lüzum görüp yollamıyor ise kusura bakmayın biz satın alıp ta incelemeyiz.

Teknoloji Basınında işler böyle işlemez, bir kere taviz verirseniz yarın monitörü, dizüstüyü, ekran kartını, telefonu da para verip almak zorunda kalırsınız ki şu anki gelirlerle böyle bir çalışma modeli imkansız.

Anlamadığım şey bize geç inceledin diye yazarken iyi ama firma neden geç gönderdi kısmına gelince orada bir sessizlik oluyor. AMD Türkiye ofisi var ve sonuç olarak işleri işlemci ve ekran kartlarını kullanıcılara ulaştırmak ise bir zahmet test örneklerini de dağıtsınlar.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Ben Fx4100 olayından bahsetmiyorumki. Donanım dünyası Amd'den ibaret değil sonuçta. Tamam onlar geç gönderdi diğerleride mi aynı yolu izliyor?

Not: Geçen yıl Amd Tr'ye kızdığım bir an, birkaç mail adreslerini bulup "bir işe yaramıyorsunuz bari koltukları boşaltın" diye mail göndermiştim, ne içtiysem artık :)

• Bu abuk sabuk yorum yapanlar yüzündne mesut abinin morali bozulacak.

mesut abi herşeyi inceliyor bizlere sunuyor, beğen veya beğenme nedne eleştiriyorsun? bırkaın adam türkiyede 1 numaradır bana göre erdi abide aynı şekilde.

Adamın hakkını yemeğin, iyiki varsın mesut abi, sırf seni görmek için almayacağım ürünlerin incelemelerine göz atıyorum.

• Crysis 3 orjinal mi? Niye ingilizce

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 7Mhz Bu donanımların gönderilmesini beklemektense alıp inceleseniz daha iyi olmaz mı? Telefona, televizyona, tablete tamam da bari sitenin adı hatırına biraz para harcasanız. Seninde dediğin gibi hergün yeni bir işlemci ekran kartı çıkmıyor sonuçta. Not: Yasal bir engelleme var dersen anlayışla karşılar, susup otururum.
    Merhaba, AMD lüzum görüp yollamıyor ise kusura bakmayın biz satın alıp ta incelemeyiz. Teknoloji Basınında işler böyle işlemez, bir kere taviz verirseniz yarın monitörü, dizüstüyü, ekran kartını, telefonu da para verip almak zorunda kalırsınız ki şu anki gelirlerle böyle bir çalışma modeli imkansız. Anlamadığım şey bize geç inceledin diye yazarken iyi ama firma neden geç gönderdi kısmına gelince orada bir sessizlik oluyor. AMD Türkiye ofisi var ve sonuç olarak işleri işlemci ve ekran kartlarını kullanıcılara ulaştırmak ise bir zahmet test örneklerini de dağıtsınlar. Sevgiler, Mesut Çevik

Açın da bir bakın iphone 5 incelemenize. Apple mı gönderdi size iphone 5 i paşa paşa kendiniz bir şekilde tedarik ettiniz. Konu mobil olunca demek ki alıp inceleyebiliyorsunuz. Keza xperia z için de aynısı geçerli. Onu da başka yollardan tedarik etmiştiniz videoda öyle söyleniyordu. Hatta suya koyunca başına bir şey gelmez inşallah gibisinden yorumlar yapılıyordu. Yok amd göndermedi yok intel göndermedi. Bunlar bahane değil.

Biz böyle tepki gösteriyorsak bir sorun var demek ki. Yoksa durduk yere neden tepki gösterelim. Ben bildiğim her şeyi bu siteden öğrendim. Ama son zamanlarda mobil cihazlar dışında bilgi dağarcığımızı geliştirecek bir şey yok.

Üstü kapalı ''girme siteye kardeşim beğenmiyorsan'' mesajları hoş değil.

• Bu kartın performasını çok merak ediyordum özellikle Crysis 3 de nasıl bir performans verdiğini fiyatı pahalı ama oldukça güçlü keşke bizde alabilsek şundan bir tane inceleme için teşekkürler bu arada Mesut abi biraz kızmış heralde :) ama haklı maalesef eskisi kadar donanımın kıymeti kalmadı o kadar çok çıkıyor ki teknoloji haberleride mobil dünya ve tablete doğruyu kayıyor

• Menüde 2100 Fps Gördüm 0_o

Mesut Abi Herzamanki Gibi Harika İzledikçe Doyamıyor İnsan Ve Şu Saçma yorumları okumaktan sıkıldım artık adam inceliyebildiğini inceliyor sana bunu izlettirme zorunluluğu vermiyor istemiyorsan izlemezsin oldu bitti.

• @Hypnotica

iPhone 5'i zaten ofiste satın alan bir arkadaşımız verdi ve inceledik. Xperia Z'i satın almadık. Sadece Sony dışında bir kaynaktan kısıtlı bir süre için temin ettik ve geri gitti.

Amacınız inceleme izlemek ise bu kart şu anda başka Türk teknoloji sitelerinde inceleme olarak yer almıyor :) Yani burada izleme şansınız var.

Fakat donanım niye az inceleniyor neden mobil cihaz çok diyorsanız açıklaması yukarıda yer alıyor.

Beğenmiyorsanız git demedim ama siz öyle anladıysanız da bu saatten sonra yapacak bir şey yok.
  • Menüde 2100 Fps Gördüm 0_o

Mesut Abi Herzamanki Gibi Harika İzledikçe Doyamıyor İnsan Ve Şu Saçma yorumları okumaktan sıkıldım artık adam inceliyebildiğini inceliyor sana bunu izlettirme zorunluluğu vermiyor istemiyorsan izlemezsin oldu bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: knnkpln

Crysis 3 orjinal mi? Niye ingilizce

Ofiste 2 farklı orijinal sürüm var fakat test makinalarına sürekli kurup kaldırmak zorunda kaldığımız için kimi zaman çeşitli yamalar ile denetleme yapmayan sürümleri kullanabiliyoruz. Özellikle yeni nesil oyunlardaki aktivasyon sıkıntısı nedeniyle orijinal oyunları bu tip yamalarla kullanır olduk :)
  • Crisis
  • Mesut abi kusura bakmada Crisis görünce bi kahkaha attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evezok

Mesut abi kusura bakmada Crisis görünce bi kahkaha attım

:) açıkçası ben de öyle. Kurguyu yapan arkadaş sanırım yoğunlukta gözden kaçırdı.
  • Ne kadar çok boş muhabbet var sitede,yok donanım incelemiyorlarmış da yok hep telefon falan filan.O zaman girmeyin siteye,bizim de huzurumuzu bozmayın zorlayan yok ki!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.