Şimdi Ara

Nvidia Fısıltı Modu 'Dizüstüler için sessizlik' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

desibel ölçeri göstermemeniz, bu modun çöp olduğunun kanıtı.
  • MSI Afterburner büyük ihtimalle sıcaklıkları hatalı gösteriyor.
  • Nvidia yine eski bir AMD teknolojisini ambalajlıyor: Frame Rate Target Control, zekice!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • video yu daha izlemedim ama bizim gtx 10 serisi kartlardan beklentimiz sesten ve fanın hızından tasarruftan ziyade iyi soğutma , ben kişisel olarak sesi kafama takmam . bir masaüstünün bir notebook a karşı çıkardığı ses fazlalığı hepinizin malumu .. herhangi bir üst seviye oyunu açtığınızda 2-3 dakika içinde kasa dehşet ısınıyor . adam gibi oyun oynamak için 1060 seviye ekran kartı standarttır .. fakat kart daha ilk dakkalarda öyle ısınıyor ki , az işlemci gücü harcanan küçük alanlı fps oyun mekanlarında bile dayanılmaz seviyeye geliyor .. zaten notebookların tasarımında masaüstünde bile kullanırken 1 cm ye bile varmayan havalandırma pozisyonu açıklığı hava sirkülasyonuna yeterli olmuyor ... bazı msi notebooklarında yanlardan hava alıp çıkıyor asus larda ise aşşağıdan hava girip ekranın altından çıkıyor ... kıssadan hisse fan sesi veya ne kadar devirli çalıştığı önemli değil . bir seviyeye kadar makul , fakat en önemli şey sesten öte iyi soğutma yapması .. bunun içinde her oyunu açtığımızda fan devrini zaten % 80 lere kadar açıyoruz .. modlarla bilmemnelerle olacak iş değil , mühendislik ne imal ettirdiyse ona göre performans veriyor ... gamer notebook ların bu soğutma sorununa çare bulmak lazım 10 serisi ekran kartları çok aşırı değil ama ısınıyor kardeşim ........ satın alanlar dikkat etsin çünkü iş herkesin sandığı gibi değil .. o kadar para veriyorsun en basit oyunda bile çaydanlık gibi oluyor . neye yaradı benim 20 - 30 dakka oyun oynama zevkime .. dizüstünde oynamaya kalksan 5 dakkada bırakırsın zevkimin içine etti ..

• bir nevi v sync değil mi buda?

• 60 fps çok az değil mi hocam. 100 üstü olmayınca, takılıyormuş hissiyatı veriyor bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.