Şimdi Ara

nvidia ekran kartımın driverini yukleyemiyorum 7300gs

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> nvidia ekran kartımın driverini yukleyemiyorum 7300gs
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1500 Mesaj

cd den her yuklemeye calıstıgımda reset atıyo makina ne yapmam lazım ve xp baslarken resimdeki gibi cizik cizik oluyo ekran ayarlarından 16bit i seçersemde ona benzer sey oluyo ama 32 bit secersem düzeliyo napayım driveri nasıl kurabilirim ?

|
    |

Orjinalden alıntı: genccimbomlu
    cd den her yuklemeye calıstıgımda reset atıyo makina ne yapmam lazım ve xp baslarken resimdeki gibi cizik cizik oluyo ekran ayarlarından 16bit i seçersemde ona benzer sey oluyo ama 32 bit secersem düzeliyo napayım driveri nasıl kurabilirim ?

Belki Cd de bir arıza vardır. Internetten sürücünü indirip denemeni tavsiye ederim ama inş. donanımsal bir sorun yoktur.

Aşağıdaki senin güncel xp için sürücün.......
    http://us.download.nvidia.com/Windows/169.21/169.21_forceware_winxp_32bit_english_whql.exe
    |
    |
    Anlatımlarımdaki resimlerimi yüklediğim, resim barındırma sitesindeki hesabımın, erişim limitini geçmesi nedeniyle, konularımdaki resimler görüntülenememektedir. Resimleri görüntülermek için resmin linkini direkt adres satırına yazmanız gerekiyor. Veyahut ilgili konudaki bölümü fareniz ile seçip microsoft world gibi bir programa yapıştırırsanız resimleri görebilirsiniz...

• Binbaşı
    1500 Mesaj
    sagol ama verdgin linkden daha onceden indirip kurmaya calıstım ve yıne reset attı makina her seferinde. genel yukleme yerıne ozel yuklemeyıde sectım ama sonuc yıne aynıdı
    |
    |
    |
    |

• Binbaşı
    1769 Mesaj
    quote:

sagol ama verdgin linkden daha onceden indirip kurmaya calıstım ve yıne reset attı makina her seferinde. genel yukleme yerıne ozel yuklemeyıde sectım ama sonuc yıne aynıdı

Bence önemli dosyalarını alıp windowsa format atıp yeniden kur. Bazen windows sapıtabiliyor.
    Ama ilk mesajımda dediğim gibi donanımsal bir sorun çıkmaz inş...

XP yi yeniden kurarsan biraz daha mesafe katetmiş olursun. Sorunun nedeni hakkında......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue_life -- 10 Nisan 2008; 14:23:20 >
    |
    |
    Anlatımlarımdaki resimlerimi yüklediğim, resim barındırma sitesindeki hesabımın, erişim limitini geçmesi nedeniyle, konularımdaki resimler görüntülenememektedir. Resimleri görüntülermek için resmin linkini direkt adres satırına yazmanız gerekiyor. Veyahut ilgili konudaki bölümü fareniz ile seçip microsoft world gibi bir programa yapıştırırsanız resimleri görebilirsiniz...
  • Binbaşı
    1500 Mesaj
    @blue_life
    dun aksam format attım zaten ve hala kuramadım ekran kartını

@andac_bagtir
    dedigin gibi tekrar yaptım az once ve yıne reset attı

teskurler ya olmucak böle galiba en iyisi bilgisayarcıya goturmek
    |
    |
    |
    |

ekran kartı bozulmuşmudur şimdi ya ?

Bence olabilir vede öyle gibi görünüyor. Tabi anakartta veya monitör kablo ikilisinde de herangi bir sorun olabilir.
    Bunu anlamanın yolu bir yerden bir ekran kartı bulup denemendir.

Ama büyük ihtimal ekran kartında bir sorun var.........
    |
    |
  • Binbaşı
    1500 Mesaj
    bunu bi programla falan ögrenebilirmiyiz acaba ?
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.