Şimdi Ara

nvidia ekran kartı ve çoklu monitör hakkında soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimde nvidia gtx560 ti ekran kartı var. 3 adet monitörü aynı anda kullanmak istiyorum. ama bu kart en fazla 2 monitörü aynı anda çalıştırabiliyor.
    ekran kartı performans olarak işimi görüyor ancak üçüncü monitörü bağlamak için sli yapmaya kalksam en uygun fiyatlı hangi kartla sli yapabilirim ?
    birde onboard ekran kartım amd hd4200. bununla ilgili bi ayar yapıp üçüncüyü buna bağlayıp çalıştırmanın yolu varmı ? biosta böyle bi ayar bulamadım. sanırım ekran kartı ati olsa olabilirdi.

• vga çoklayıcıyla yapılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiger-Z

vga çoklayıcıyla yapılabilir

ama ben monitörleri tek ekran olarak kullanmayı düşünüyorum. yani aynı görüntüyü bütün monitörlerden tek tek görmek istemiyorum.
  • anakartında başka pci ex varsa ucuzundan bir kart alıp görüntü alınabiliyordu diye hatırlıyorum
  • quote:

anakartında başka pci ex varsa ucuzundan bir kart alıp görüntü alınabiliyordu diye hatırlıyorum

herhangi bi nvidia kart oluyormu yoksa 5 serisinden bi kartla sli olmak zorundamı
  • sli için demedim,sadece görüntü için çok ucuz kartlar takıp(7100gs ve 3450 gibi) görüntü alınabiliyordu,hatta pci ex x1 ise x16 kablosu alıpda yapılıyordu
    şimdilerde durum nasıl bilmiyorum ama
  • quote:

sli için demedim,sadece görüntü için çok ucuz kartlar takıp(7100gs ve 3450 gibi) görüntü alınabiliyordu,hatta pci ex x1 ise x16 kablosu alıpda yapılıyordu
    şimdilerde durum nasıl bilmiyorum ama

ilgin için teşekkürler. konuyla ilgili bilgisi olan varsa tavsiyelere açığım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.