Şimdi Ara

Nvidia ekran kartı performans sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar forumda yeniyim aranıza yeni katıldım konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın konuya geçeyim
    Bende 2 tane ekran kartı var İntel vs Nvidia olmak üzere girmediğim bakmadığım yer kalmadı sorunu çözemedim bende size yazmak istedim nvidia ekran kartı ile bir oyuna girince fps 10-15 ile gidip geliyor ama intel ile girin 2 katı performans veriyor 50-60 civari tam tersi olması gerek diye biliyorum ama her oyunda böyle maalesef nvidia ekran kartı ile oynayamıyorum nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartneverx1 -- 31 Mart 2017; 23:24:47 >

• Konuyu Donanim/Hardware, Ekran Karti Kismina Acarsaniz Hizli Yanit Alma Olasiliginiz Artar
  • Teşekkür ederim ilginize konuyu silebilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartneverx1 -- 1 Nisan 2017; 18:51:31 >
  • İntel ekran kartı mı varmış?

Yanlışın olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

İntel ekran kartı mı varmış?

Yanlışın olmasın

böyle hd300 hd 4000 hd 520 diye bi onboard ekran kartları var güzel yani bayadır var az enerji harcıyor değişik birşey.
    Driverlarını güncellemeyi dene ama ilk olarak intel sonra nvidia olarak güncelle hata verebilir.
  • d4rkston3 kullanıcısına yanıt
    Kart benim değil, konu sahibinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yyildirayy kullanıcısına yanıt
    intel ekran kartı mı varmıs dedin ya o kısma istinaden
  • Evet intel ekran kartı var ayrıca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.