Şimdi Ara

NVIDIA Drivers | 391.35 WHQL | Gerekli temiz kurulum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
8
Favori
28.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Just In Time

ben de çok uzun ... miki film izlersem 0x0000001e hata kodlu mavi ekranı yiyorum. sonra bluescreenviewer da nvidia ile alakalı bir dosya görünüyor. acaba 310.70 e özel bir durum mudur?

Abdestle ilgili bir durum olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erai

Bu sürücüdeki performans artışları, bir önceki sürücü açıklamalarına benziyor sanki. Acaba 310.70 deki performansın üstüne mi geldi ? Yoksa aynı yazıları bu sürücünün açıklamalarına da mı yazmışlar ?

306.97 nin üstüne geldi.

@Just In Time: olabilir nette vardı bu problem. 310.90 dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Bu sürücüdeki performans artışları, bir önceki sürücü açıklamalarına benziyor sanki. Acaba 310.70 deki performansın üstüne mi geldi ? Yoksa aynı yazıları bu sürücünün açıklamalarına da mı yazmışlar ?

306.97 nin üstüne geldi.

Hımm teşekkürler cevap için. Demek ki hiç performans farkı yok bir önceki sürücüye göre. Hatta sanıyorum, geçen sürücüdeki performans notlarını aynen kopyalamışlar, çünkü tıpatıp aynı değerler var (gtx 680).

Bu arada gtx 680 ve 660 var, ama 670 yok, bu da ilginç. Amd' ye kızarken, Nvidia daha satıştaki kartlarına aynı özeni göstermiyor gibi

• assassin's creed serisini bitirmek için oynamaya başlamıştım.biraz oynadıktan sonra hata veriyordu meğersem bu crashdenmiymiş oyuna o kadar sövdümki anlatamam
  • 310.90 yeni mi çıktı?Bu crash sorununu çözüyor mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurmurat360x

quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

quote:

şimdide ac3 oynuyorum sorun olmadan 310.70 WHQL ile.. crash yok .. oyun için driver değiştiriyoruz katlanacağız biraz çözüm gelene kadar.

@BoRaXiN: ayarları düşürmek çözüm değil

@WarSaw: ne mesela ?

Satıp AMD ye geçip Catalist 12.11 'in nimetlerinden yararlanmak gibi

Aynı performans artışını nvidia yapmaya çalıştı eline yüzüne bulaştırdı sonuçlar ortada

Catalyst 12.11 deki sorun Nvidia'daki durumdan dahada kötü.Gördüğüm kadarı ile Nvidia 310.90 ile sorunu çözmüş fakat Amd hayla çözmeye çalışıyor.Linkteki konuyu baştan sona okursanız problemi ve gerekli linkleri görürsünüz.Konunun başlığını kaale almayıp okumaya devam edin.

http://forum.donanimhaber.com/m_69915626/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69915626

ben gidip onların konusunu kirletiyor muyum ? @WarSaw geliyor AMD kart al diyor çözüme bak sen. bu voltaj sorunu amd deki driverlardada var nvidia da olduğu gibi ve amd nin driverları daha berbat zaten herkes biliyor..

Valla haklısınızda,karşınızdaki Saw gibi adam nasıl anlatacaksınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pUrpLe DeviL

assassin's creed serisini bitirmek için oynamaya başlamıştım.biraz oynadıktan sonra hata veriyordu meğersem bu crashdenmiymiş oyuna o kadar sövdümki anlatamam

Bende AC3 e yeni başlamıştım, asus gtx680 direct cu2-te var bende, kartı normalde 1320 mhz lerde kullanıyordum sorun olmuyordu ama ac3 de sorun yaşadım, oyun kapanınca overclock u kaldırıp oynamaya başladım sorun çıkmadı, benim kart zaten normalde 1250 mhz de çalışıyor ekstra oc yapmadanda oyun akıcı, 310.90 ı şimdi gördüm bir deniyeyim.

Ayrıca ac-1-2 dede benzer sorunlar oldu bende, onları oynarkende overclock miktarını düşürmüştüm, zannedersem bu seri oc li kartlara pek sıcak bakmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

310.90 yeni mi çıktı?Bu crash sorununu çözüyor mu ?

kısmen değil ama gpu hıznı azaltırsanız ya da hiçbirşeye dokunmadan sadece min gpu voltajını artırısanız kesin çözülecketir. (voltaj artırmak daha iyi)

@KanKoKan: aynen öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 5 Ocak 2013; 22:18:13 >
  • ben 2-3 saattir bf3 oynuyorum, hiçbir sorun çıkartmadı maşallah, düzeltmişler sorunu diyebilirim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

310.90 yeni mi çıktı?Bu crash sorununu çözüyor mu ?

kısmen değil ama gpu hıznı azaltırsanız ya da hiçbirşeye dokunmadan sadece min gpu voltajını artırısanız kesin çözülecketir. (voltaj artırmak daha iyi)

@KanKoKan: aynen öyle.

Ben psu yetmediği için kartı zaten downclocklu kullanıyordum.

• bu yeni sürücü ile far cry 3 'te sli ve gpu kulanımı sorunu bir nebze daha iyi olmuş. öncekinde oyun sli aktifken oynanmıyordu şimdi daha nadiren gpu kullanımı %50'lere düşüyor ve oynanabilirlik daha iyi
  • NVIDIA Drivers | 391.35 WHQL | Gerekli temiz kurulum

yarıldım gülmekten ya elemanın biri driver konusuna console al kurtul yazmış ona gelen cevap süper

edit: resim açılmazsa, linkini copy paste edip açabilirsiniz farklı bir sayfada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 6 Ocak 2013; 1:08:01 >
  • Ben de hala 306.23 var. Güncellemiyorum bayadır. Dolayısyla crash sorunu falan da bilmiyorum. 310.90 da son durum nedir. Problem yok sanırım. Bir de 306.23 ile 310 lar arasında çok performans artışı oldumu Mesela far cry 3'te
  • quote:

Hımm teşekkürler cevap için. Demek ki hiç performans farkı yok bir önceki sürücüye göre. Hatta sanıyorum, geçen sürücüdeki performans notlarını aynen kopyalamışlar, çünkü tıpatıp aynı değerler var (gtx 680).

Bu arada gtx 680 ve 660 var, ama 670 yok, bu da ilginç. Amd' ye kızarken, Nvidia daha satıştaki kartlarına aynı özeni göstermiyor gibi

660 ve 680'i, GK106 ve 104'ü temsil etmesi amacıyla yazıyorlar. 680'e gelen artış, 670 ve 660 Ti'a da geliyor.

Crash problemi yaşamamıştım ama düzeltilmesi iyi olmuş tabi.
  • 500 serisi olanlar yüklemesin performans düşüşü var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Ben de hala 306.23 var. Güncellemiyorum bayadır. Dolayısyla crash sorunu falan da bilmiyorum. 310.90 da son durum nedir. Problem yok sanırım. Bir de 306.23 ile 310 lar arasında çok performans artışı oldumu Mesela far cry 3'te

baya baya var tabi.. bir dene olmazsa eskisne dönersin yine.. bizede bildir ama özellikle ac3 ü bildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleshstorm666
    660 ve 680'i, GK106 ve 104'ü temsil etmesi amacıyla yazıyorlar. 680'e gelen artış, 670 ve 660 Ti'a da geliyor.

Durum anlaşılmıştır, teşekkürler cevap için
  • bu hatayı alıyorum
    driver sürücüsü kuruluyor, diğerleri hatalı

NVIDIA Drivers | 391.35 WHQL | Gerekli temiz kurulum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrreee -- 6 Ocak 2013; 16:18:21 >
  • Vallahi İnşallah çözülür problemim.Bende kepler çalışmayı durdurdu diye hata veriyordu fazla oyun oynayınca,az araştırdım psu voltaj falan demişler ben şaşırdım 1100 watlık kasada nasıl sıkıntı olur diye şimdi birazdan deneyeceğim(yaklaşık3-4 saat BF3 oynayacam deneme olaraktan) ne olacak bakalım.
    Palit GTX 670 Jetstream vardı inşallah bi farklılığa sebep olmaz, bir de evga nın yazılımını kullanıcam offsetler voltajlar için inşallah sıkıntı olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.